Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

E-Stim Systems

Newsletter

Electro Whisker z adresy E-Stim Systems

S Electro Whisker skúmate hranice medzi nadržanosťou a rozkošnou bolesťou, medzi úplnou žiadostivosťou a absolútnym podriadením, kde sa zmyselné zážitky zintenzívňujú a sú v jemnej rovnováhe medzi extázou a kontrolou.

Viac informácií

3791/00

k dispozícii na

  Viac informácií

  S Electro Whisker skúmate hranice medzi nadržanosťou a rozkošnou bolesťou, medzi úplnou žiadostivosťou a absolútnym podriadením, kde sa zmyselné zážitky zintenzívňujú a sú v jemnej rovnováhe medzi extázou a kontrolou

  Electro Whisker od E-Stim Systems: Tretí (BDSM) rozmer erotickej elektrostimulácie!

  Na Electro Whisker z E-Stim Systems je inovatívna monopolárna elektróda na elektrostimuláciu, ktorá dodáva erotickým fantáziám nový rozmer. Na stránke Electro Whisker ponúka bezkonkurenčný zážitok pre každého, kto chce preskúmať mravčenie alebo mučivé pocity elektrických impulzov.

  Vždy ste chceli rozmaznávať svojho partnera elektrickými impulzmi alebo ho trestať rozkošou? Teraz už môžete! Náš jednopólový Electro Whisker je najnovším prírastkom do nášho neustále sa rozširujúceho sortimentu elektród Estim. Na stránke Electro Whisker pôsobí ako stovky malých prstov hladiacich vašu pokožku a poskytuje intenzívny a mimoriadne vzrušujúci pocit počas elektrostimulácie. Je vybavená izolovanou rukoväťou a 4 mm zástrčkou, takže ju možno Electro Whisker možné pripojiť k elektrostimulačnému zariadeniu a ovládať ho.

  Najdôležitejšie vlastnosti elektrovysávača:

  • Inovatívny dizajn: V Electro Whisker bol vyvinutý tak, aby simuloval pocit stoviek malých prstov prechádzajúcich po pokožke, od mäkkej po tvrdú. Tento jedinečný dizajn poskytuje veľmi intenzívny pocit počas erotickej elektrostimulácie.
  • Monopolárna elektróda: Ako monopolárna elektróda Electro Whisker druhú elektródu na dokončenie obvodu. To umožňuje cielenú stimuláciu, pri ktorej sa elektrické pocity vytvárajú presne tam, kde sú požadované (napr. na genitáliách).
  • Izolovaná rukoväť a 4 mm zásuvka: Izolovaná rukoväť zabezpečuje pohodlné používanie, zatiaľ čo integrovaná 4 mm zásuvka umožňuje jednoduché pripojenie k zariadeniu na elektrickú stimuláciu.
  • Široká škála pocitov: Či už ide o jemné mravčenie alebo intenzívnejšiu stimuláciu Electro Whisker možno prispôsobiť rôznym preferenciám prostredníctvom elektrostimulačného zariadenia.


  Pre lepšie pochopenie:

  Menšie kontaktné body na elektrostimulačných elektródach (ako pri prístroji Electro Whisker) vedú k intenzívnejšiemu zážitku, pretože elektrický prúd sa sústreďuje na menšiu plochu. To vedie k vyššej hustote prúdu, a tým k silnejším pocitom na koži alebo vo svaloch. Táto koncentrácia zároveň umožňuje presnejšiu stimuláciu určitých oblastí. Pri používaní takýchto elektród je obzvlášť dôležité dbať na správnu manipuláciu a osobné limity, aby sa predišlo nepríjemným pocitom alebo podráždeniu pokožky.

  Optimálna vodivosť pre elektrostimuláciu:

  Pre optimálny zážitok odporúčame lubrikant na báze vody ESHOCK, ktorý zvyšuje vodivosť a poskytuje obzvlášť intenzívny pocit. Lubrikanty na báze silikónu alebo hybridné lubrikanty by sa nemali používať.

  Zažite jedinečný elektrizujúci pocit s elektrostimulátorom!

  Electro Whisker z E-Stim Systems je vynikajúcou voľbou pre každého, kto chce do svojej elektrostimulácie pridať kreativitu a rozmanitosť. Je ideálnym príslušenstvom pre začiatočníkov aj skúsených používateľov a ponúka vzrušujúce zážitky, ktoré môžu byť od jemných až po bolestivé. Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a viacerým pocitom, ktoré ponúka, sa Electro Whisker je nepochybne skvelým doplnkom vášho elektrostimulačného zariadenia.

  Viac informácií:

  • Electro Whisker z E-Stim Systems
  • Na použitie s našimi elektrostimulačnými zariadeniami (ako príslušenstvo sú k dispozícii rôzne pripojovacie káble a adaptéry).
  • S exkluzívnou doživotnou zárukou výrobcu.
  • Bezpečnosť a kvalita sú E-Stim Systems našou najvyššou prioritou.
  • Navrhnuté a vyrobené v Spojenom kráľovstve podľa najnovších britských a európskych bezpečnostných predpisov.
  • Bezpečnostné upozornenie: Erotická elektrostimulácia (e-stimulácia) je bežnou praxou, ale je dôležité uvedomiť si bezpečnostné otázky s ňou spojené. E-Stim nie je vhodný pre osoby, ktoré trpia epilepsiou, majú kardiostimulátor alebo lekárske infúzne zariadenie, majú ochorenie srdca alebo sú tehotné, a nikdy by sa nemal používať nad hrudníkom alebo krkom. Všetky zariadenia od E-Stim Systems e-Stim boli navrhnuté a vyrobené podľa najvyšších štandardov. Kupujúci preberá zodpovednosť za správne používanie výrobkov.
  • E-Stim Systems a MEO: lídri v oblasti BDSM a elektrostimulácie.
  • MEO je registrovaná ochranná známka spoločnosti MEO v Nemecku. Všetky ostatné názvy značiek, logá a ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov.

  Toto by vás tiež mohlo zaujímať:

  HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

  Hodnotenie 

  Drum Brushes?

  I hate to say this, but the pictured item looks an awful lot like brushes for playing jazz style drums and cymbals.

  Am I wrong?

   Hodnotenie 

   Zart bis hart

   Zart bis hart. Sehr geil.

    Hodnotenie 

    Great!

    Great! The tingles go all over.

    • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
    Hodnotenie 

    Packs a punch

    Packs a punch. Love it tuned up against my cock. New favorite toy.

    • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.

    Napíšte vlastnú recenziu

    Electro Whisker z adresy E-Stim Systems

    Electro Whisker z adresy E-Stim Systems

    S Electro Whisker skúmate hranice medzi nadržanosťou a rozkošnou bolesťou, medzi úplnou žiadostivosťou a absolútnym podriadením, kde sa zmyselné zážitky zintenzívňujú a sú v jemnej rovnováhe medzi extázou a kontrolou.

    Napíšte vlastnú recenziu

    Ostatní zákazníci tiež kúpili:

    30 ostatné položky v rovnakej kategórii: