Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Asslock

Newsletter

Asslock 

Objavte jedinečnú kombináciu silnejšej erekcie a análnej stimulácie s našimi prémiovými análnymi zámkami! Či už ste začiatočník, ktorý hľadá extra nakopnutie, alebo skúsený znalec hľadajúci nové pocity, v našom obchode na Asslock zaručene nájdete ten dokonalý . Od klasických silikónových zámkov na zadok až po zámky na zadok so zabudovanými vibrá...

Objavte jedinečnú kombináciu silnejšej erekcie a análnej stimulácie s našimi prémiovými análnymi zámkami! Či už ste začiatočník, ktorý hľadá extra nakopnutie, alebo skúsený znalec hľadajúci nové pocity, v našom obchode na Asslock zaručene nájdete ten dokonalý . Od klasických silikónových zámkov na zadok až po zámky na zadok so zabudovanými vibrátormi a nafukovacie zámky na zadok pre dokonalý pocit - máme všetko, čo potrebujete, aby ste svoje intímne chvíle posunuli na vyššiu úroveň.

Viac na
12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 23 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 23 položiek

Asslocks sú kombináciou análneho kolíka a krúžku na penis, ktoré môžu poskytnúť intenzívne pocity. Názov "Asslock" je kombináciou anglických slov "ass" (zadok) a "lock" (zámok) a celkom výstižne opisuje základnú funkciu tejto erotickej hračky pre mužov. Análny kolík sa vloží do konečníka a krúžok na penis sa umiestni okolo drieku penisu a/alebo semenníkov. Týmto spôsobom sa v jednej sexuálnej hračke spájajú dva stimulačné prvky, ktoré zároveň posilňujú erekciu a zvyšujú análny pôžitok.

V internetovom obchode MEO nájdete rôzne produkty Asslock, ktoré sa líšia veľkosťou, tvarom, materiálom a ďalšími funkciami. Tu je niekoľko príkladov:

Klasický Asslock pozostáva z jednoduchého erekčného krúžku zo silikónu alebo kovu, ktorý je pomocou tyče spojený s rovnako jednoduchým análnym kolíkom. Tieto modely sú často veľmi robustné a môžu ich používať začiatočníci aj skúsení používatelia.

Vibračný Asslock: Niektoré análky majú v análnom kolíku zabudované vibrátory, ktoré môžu pridať k análnemu potešeniu. Tieto modely sa často dajú ovládať pomocou diaľkového ovládania alebo aplikácie pre smartfóny a ponúkajú rôzne vzory a intenzitu vibrácií.

Nafukovacie Asslock: Pri týchto análnych zámkoch sa dá análny kolík nafúknuť, aby sa dosiahol väčší priemer. To umožňuje individuálne nastavenie veľkosti a môže viesť k intenzívnejším pocitom.

Kovový análny zámok : Tieto modely sú vyrobené z kovu, a preto ponúkajú úplne iné pocity ako ich silikónové náprotivky. Často sú aj ťažšie, čo môže viesť k dodatočnej stimulácii

Asslock so stimulátorom prostaty: Niektoré modely majú špeciálny tvar, ktorý dokáže stimulovať prostatu, keď je análny kolík zavedený. Tento typ Asslock môže byť zaujímavý najmä pre mužov, ktorí majú radi stimulačný účinok na prostatu.

Rovnako ako pri všetkých erotických hračkách je aj pri používaní análnych kolíkov dôležité dbať na hygienu a bezpečnosť. Okrem iného to znamená, že Asslock treba pred a po použití dôkladne vyčistiť a že by sa mal vždy používať vhodný lubrikant.