Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Kategórie

Newsletter

 • MEO makes you come

  Vitajte v našom BDSM obchode! Online obchod MEO ponúka širokú škálu produktov pre všetkých, ktorí chcú spoznať svet BDSM. Či už ide o začiatočníkov alebo pokročilých, pre každého máme niečo. Náš výber siaha od bondage predmetov cez Impact Play, elektrosexuálne hračky až po BDSM nábytok a mnoho ďalšieho. Či už sa venujete dominancii a podriadeniu, bondáži a spútavaniu, alebo len chcete preskúmať svoje preferencie, máme produkty, ktoré vám pomôžu bezpečne a pohodlne prežiť vaše preferencie. Verní nášmu mottu "Forma nasleduje fantáziu" realizujeme s našimi výrobkami všetky vaše sny a plníme vaše sexuálne túžby. S inovatívnymi produktmi z oblasti bondáže, BDSM, sexuálnych strojčekov alebo súložných strojčekov, guľôčkových roubíkov, gagov, svoriek na bradavky, análnych spŕch, bičíkov, human pup Playpásy cudnosti, sexuálne hračky, stimulátory prostaty, elektrostimulátory (e-stim) a krúžky na penis Mystim Krúžky na penis, ball stretcher, BDSM nábytok, slings, bondage laná, hojdačky lásky, lubrikanty, fisting gél, deep throat spreje, penisové pumpy, BDSM masky zo spandexu a masky z neoprénu, veľké vibrátory, análne gule, análne kolíky, ktorými inšpirujeme zákazníkov po celom svete. Špecializujeme sa najmä na výrobu vysokokvalitných bondage výrobkov, ako sú putá na ruky, putá na členky, BDSM obojky, masky a biče z kože. Ponúkame aj rôzne informácie, ktoré vám pomôžu dozvedieť sa viac o BDSM a o tom, ako ho začleniť do svojho sexuálneho života. V našom obchode BDSM nájdete množstvo článkov na rôzne témy, od zodpovednosti a súhlasu až po tipy pre začiatočníkov a pokročilých.

 • Skúsenosti a vážnosť

  S výrobkami z internetového obchodu MEO môžete prežiť všetky svoje fantázie, vyskúšať všetko, čo sa vám páči, a vždy sa môžete spoľahnúť na vynikajúcu kvalitu a spoľahlivosť našich výrobkov. Využite naše skúsenosti, pretože MEO je jedným z popredných dodávateľov v oblasti BDSM a erotického priemyslu. Náš renomovaný BDSM internetový obchod dodáva výrobky do celého sveta už od roku 1997 a každý deň zasielame tisíce položiek. Pre nás je samozrejmosťou, že všetky naše výrobky spĺňajú najvyššie štandardy kvality.

 • Služby a diskrétnosť

  Vieme, že BDSM môže byť citlivá téma, preto berieme ochranu vášho súkromia veľmi vážne. Naše balenie je diskrétne a vaše osobné údaje nikdy neposkytujeme tretím stranám. Môžete nakupovať s pokojom, pretože vaše súkromie je našou najvyššou prioritou. Vaša objednávka bude odoslaná poštou, spoločnosťou DHL alebo UPS, diskrétne zabalená s neutrálnym odosielateľom. Nikto nemôže vidieť, čo je v balíku, pretože vaše súkromie je pre nás dôležité. Ak potrebujete poradiť s výrobkom, neváhajte nám zavolať alebo napísať.

 • Rýchle dodanie

  Spoločnosť MEO doručuje zásielky do celého sveta bez minimálnej hodnoty objednávky. Spravidla dostanete svoj balík po celom svete za výhodné poštovné už do niekoľkých dní (expresné zásielky sú samozrejme možné, ak potrebujete výrobok veľmi rýchlo).

 • Bezpečná platba

  Za svoju objednávku môžete zaplatiť kreditnou kartou (American Express, Visa alebo Mastercard), cez PayPal, bankovým prevodom alebo na dobierku.

 • Veľkoobchod

  S naším rozsiahlym sortimentom spájame udávanie trendov, inováciu výrobkov a štandardy kvality. Všetky produkty máme na sklade, od bežných položiek cez produkty z výklenkov až po špeciálny doplnok. Chceli by ste distribuovať BDSM produkty MEO? Potom sa zaregistrujte ako predajca. VIAC ...