Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

ElectraStim

Newsletter

ElectraStim 

Výrobky od spoločnosti BIO sa zameriavajú na dizajn, technológiu a používateľský zážitok ElectraStim ponúkajú jedinečnú kombináciu potešenia a výkonu, ktorá osloví začiatočníkov aj skúsených používateľov. Sortiment výrobkov siaha od základných súprav až po komplexné zariadenia, pričom všetky sú starostlivo navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečný...

Výrobky od spoločnosti BIO sa zameriavajú na dizajn, technológiu a používateľský zážitok ElectraStim ponúkajú jedinečnú kombináciu potešenia a výkonu, ktorá osloví začiatočníkov aj skúsených používateľov. Sortiment výrobkov siaha od základných súprav až po komplexné zariadenia, pričom všetky sú starostlivo navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečný, príjemný a efektívny zážitok.

Viac na
12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 27 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 27 položiek

Výrobky z ElectraStim na sexuálnu elektrostimuláciu vám zaručia dychberúci zážitok, na ktorý tak skoro nezabudnete!


ElectraStim táto spoločnosť je symbolom inovácií a kvality v oblasti sexuálnej elektrostimulácie (e-stim) a od svojho vzniku sa preslávila neustálym posúvaním hraníc možností v tejto vzrušujúcej oblasti zábavy pre dospelých. S veľkým dôrazom na dizajn, technológiu a používateľský zážitok sa výrobky spol ElectraStim ponúkajú jedinečnú kombináciu potešenia a výkonu, ktorá osloví začiatočníkov aj skúsených používateľov. Sortiment výrobkov siaha od základných súprav až po komplexné zariadenia, pričom všetky sú starostlivo navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečný, príjemný a efektívny zážitok.

ElectraStim spoločnosť kladie veľký dôraz na kvalitu a inovácie, čo sa odráža v jej patentovanej technológii "Flick" - svedectve o jej odhodlaní urobiť elektrostimuláciu osobnejšou a interaktívnejšou. Tento záväzok k dokonalosti a ochota prekonať očakávania spotrebiteľov spôsobuje, že ElectraStim vedúcu značku vo svojom segmente.

MEO.de je ideálnym distribučným partnerom pre ElectraStim vďaka svojim skúsenostiam v oblasti distribúcie vysokokvalitných a špecializovaných produktov pre dospelých. Spoločnosť MEO.de si získala povesť vďaka hlbokému pochopeniu potrieb a túžob svojich zákazníkov, ktoré je spojené s neochvejným záväzkom k ich spokojnosti. Obchod MEO BDSM neponúka len široký výber produktov v rôznych kategóriách, ale kladie aj veľký dôraz na vzdelávanie a informácie, aby sa zákazníci mohli pri nákupe rozhodovať na základe informácií.

Okrem toho je cieľová skupina MEO.de pre obchod BDSM ako stvorená ElectraStimkeďže obe spoločnosti uprednostňujú ponuku vysokokvalitných a inovatívnych produktov, ktoré zlepšujú sexuálnu pohodu a zážitky ich zákazníkov. Široký záber MEO.de, a to tak na internete, ako aj prostredníctvom jeho vybudovanej partnerskej siete, zaručuje, že výrobky ElectraStim dosiahnu širokú a zainteresovanú cieľovú skupinu.

Kombinácia prelomovej technológie ElectraStim s odbornými znalosťami a odhodlaním spoločnosti MEO.de v oblasti spokojnosti zákazníkov predstavuje silné partnerstvo zamerané na poskytovanie výnimočných a obohacujúcich zážitkov svojim zákazníkom. Spoločne majú dokonalú pozíciu na to, aby spôsobili revolúciu vo svete elektrostimulácie a zároveň poskytovali výnimočné služby a podporu.

ElectraStim je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu a distribúciu elektrostimulačných výrobkov (E-Stim). Tieto výrobky sa často používajú vo svete erotiky a BDSM na poskytovanie jedinečných zmyselných zážitkov. Typy výrobkov, ktoré ponúka ElectraStim sú podrobne opísané nižšie:

Elektrostimulačné zariadenia

Elektrostimulačné zariadenia: Ústredným prvkom každej súpravy ElectraStim je elektrostimulačné zariadenie (alebo stimulátor), ktoré generuje elektrické impulzy. Tieto elektrostimulačné zariadenia sú zvyčajne vybavené rôznymi programami a úrovňami intenzity, aby si používateľ mohol nastaviť silu a typ stimulácie. Niektoré modely sú určené pre začiatočníkov, zatiaľ čo iné ponúkajú pokročilé funkcie pre skúsených používateľov.


Elektródy a príslušenstvo

Samolepiace elektródy: Tieto elektródy sa prilepia priamo na pokožku a potom sa pripojia k elektrostimulačnému zariadeniu, ktoré dodáva telu elektrické impulzy. Sú ideálne pre začiatočníkov a ponúkajú rôzne možnosti použitia na rôznych častiach tela.

Krúžky a slučky: ElectraStim ponúka aj celý rad krúžkov a slučiek, ktoré možno umiestniť okolo genitálií alebo iných častí tela. Sú obľúbené najmä u mužov a môžu zlepšiť pocity počas masturbácie alebo pohlavného styku.

Vibrátory a zástrčky: elektrosexuálne vibrátory a zástrčky sú špeciálne navrhnuté tak, aby vnútorne vysielali elektrické impulzy. Sú dostupné v rôznych veľkostiach a tvaroch a možno ich používať vaginálne aj análne.

Stimulátory prostaty: Pre mužov ponúkame ElectraStim špeciálne stimulátory prostaty, ktoré poskytujú intenzívnu a cielenú elektrostimuláciu prostaty.

Špeciálne vlastnosti

Materiály: Produkty ElectraStim sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ako je lekársky silikón a kov, ktoré sú bezpečné a pohodlné na používanie.

Kompatibilita: Mnohé elektródy a príslušenstvo ElectraStim sú kompatibilné s inými e-stimulačnými zariadeniami, takže sú univerzálnou voľbou pre používateľov, ktorí už vlastnia iné systémy.

Inovácie: ElectraStim je známa svojím inovatívnym prístupom k elektrostimulácii vrátane vývoja jedinečných produktov, ako sú magnetické elektródy, ktoré umožňujú rýchlu a jednoduchú aplikáciu.

Bezpečnostné informácie

Je dôležité zdôrazniť, že bezpečnosť je pri používaní elektrostimulačných produktov najvyššou prioritou. Používatelia by mali vždy dodržiavať pokyny výrobcu, používať výrobky len v súlade s ich určením a v prípade nejasností pri ich používaní vyhľadať lekársku pomoc.

Produkty ElectraStim ponúkajú rôzne možnosti pre odvážnych dospelých, ktorí chcú rozšíriť svoje zmyslové zážitky. Pri správnom používaní a pochopení vlastných fyzických reakcií môžu byť tieto zariadenia obohacujúcim doplnkom sexuálnej pohody.