Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Nipple Sucker

Newsletter

Nipple Sucker 

Naše odsávačky bradaviek majú veľmi vysoký sací výkon a ich používanie je úplne jednoduché. Ideálne pre tvrdé veľké bradavky.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 13 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 13 položiek

Či už sólo, alebo v páre, naše prísavky na bradavky poskytujú v každom prípade veľmi špeciálnu stimuláciu

Aké sexy je používanie prísaviek na bradavky?

Bradavky sú u mužov aj u žien považované za erotogénne zóny. To znamená, že bradavky sa dajú veľmi ľahko vzrušiť. Niekedy na to stačí malý dotyk. Sanie bradaviek poskytuje veľmi silnú a intenzívnu stimuláciu. Keďže však partnerka nemôže bradavky ssať stále, existujú takzvané odsávačky bradaviek. Ide o malé prísavky, ktoré vytvárajú podtlak, a tým stimulujú bradavky.

Čo je to pumpa na bradavky alebo odsávačka bradaviek?

Pumpa na bradavky je malé zariadenie na stimuláciu bradaviek. Duté telo vytvára mierny podtlak, ktorý silno stimuluje bradavky a poskytuje príjemný pocit mravčenia - pre ženy aj mužov!

Ako sa používajú odsávačky bradaviek?

Odsávačky bradaviek vlastne fungujú úplne jednoducho. Stačí, ak si otvor priložíte na bradavky. Stlačením prísaviek na bradavky sa vytvorí podtlak - podobne ako pri pumpe. Silná stimulácia zvyšuje prekrvenie bradaviek a robí ich obzvlášť citlivými. Každý dotyk bradaviek je potom oveľa silnejší a intenzívnejší.

odsávačky bradaviek vhodné aj pre mužov?

Samozrejme, že sú! Bradavky sú nielen vysoko citlivou a citlivou zónou u žien, ale patria aj k erotogénnym zónam u mužov. Napriek tomu sa na bradavky počas sexu často zabúda. Naozaj škoda! Mužom aj ženám sa oplatí zvýšiť si pôžitok pomocou prísaviek na bradavky.

Aké sú rôzne prísavky na bradavky?

U nás na MEO nájdete rôzne modely prísaviek na bradavky. Môžete si tak vybrať presne takú odsávačku bradaviek, ktorá vám a vašim potrebám najviac vyhovuje. Väčšina našich odsávačiek bradaviek má ručnú pumpu, ktorú môžete použiť na vytvorenie podtlaku. Existujú však aj modely so skrutkovacím závitom. Pri tejto verzii sa odsávačka umiestni na bradavky a podtlak sa vytvára pomocou skrutkového závitu... Pozor! Sací účinok je oveľa silnejší! Pre tých, ktorí majú radi trochu viac akcie a radi si rozmaznávajú bradavky rôznymi vzormi stimulácie, sú v našej ponuke aj odsávačky bradaviek s vibráciami.

Pre koho sú odsávačky bradaviek vhodné?

V spálni sa dajú odsávačky bradaviek používať rôznymi spôsobmi. Keďže pumpy na bradavky dokážu v okamihu nesmierne zvýšiť vzrušenie, sú obľúbené najmä pri predohre. Na svoje si však prídu aj fanúšikovia BDSM: pumpička alebo závit na skrutku dokážu rýchlo zvýšiť sací účinok, takže pocit môže byť zvýšený až do bolesti.

Naozaj existuje niečotaké ako bradavkový orgazmus?

O bradavkových orgazmoch počujete stále dokola. A skutočne existujú ženy a muži s extrémne citlivým nervovým systémom, ktorí dosahujú orgazmus len prostredníctvom stimulácie bradaviek. Pri stimulácii bradaviek sa v zásade oslovujú presne tie oblasti v mozgu, ktoré reagujú aj na stimuláciu klitorisu. Aby však došlo k orgazmu bradaviek, musí byť všetko v poriadku - od atmosféry až po správne pohyby rúk. Sacie strojčeky na bradavky môžu byť samozrejme nesmierne nápomocné! Len to vyskúšajte - možno to bude fungovať. Ale aj keby nie, určite si užijete intenzívne pocity!

Aké nebezpečenstvá hrozia pri používaní prísaviek na bradavky?

Pri používaní prísaviek na bradavky môžete očakávať dosť silný podtlak. To zasa nevyhnutne spôsobí, že bradavky sa časom zväčšia. Je dôležité poznamenať, že tento proces nespôsobuje postihnutým žiadnu bolesť. Treba však poznamenať, že mnohí ľudia nepovažujú takto zväčšené bradavky za atraktívne. Okrem toho pravidelné používanie odsávačky bradaviek spôsobuje, že bradavka je citlivejšia, čo môže byť v každodennom živote vnímané ako nepríjemné. Z tohto dôvodu by sa táto sexuálna hračka mala používať len 10 minút a nie trvalo.

Výber správnej prísavky nabradavky

Tieto výrobky sú od spoločnosti MEO dostupné buď v páre, alebo ako celá súprava. V tomto prípade dostanete prísavky na bradavky v rôznych veľkostiach, vhodné pre každú veľkosť bradaviek.