Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Obojky BDSM

Newsletter

Obojky BDSM 

Obojok BDSM symbolizuje absolútnu podriadenosť vo vzťahu BDSM. V ponuke máme množstvo obojkov BDSM z kože, neoprénu a ocele. Uvoľnite sa a vychutnajte si stratu kontroly v bondáži s BDSM obojkom s dokonalým prispôsobením vyrobeným z kože, neoprénu alebo ocele. Naše obojky BDSM sú pohodlné, odolné a majú dlhú životnosť. Uzamykateľné obojky BDSM m...

Obojok BDSM symbolizuje absolútnu podriadenosť vo vzťahu BDSM. V ponuke máme množstvo obojkov BDSM z kože, neoprénu a ocele. Uvoľnite sa a vychutnajte si stratu kontroly v bondáži s BDSM obojkom s dokonalým prispôsobením vyrobeným z kože, neoprénu alebo ocele. Naše obojky BDSM sú pohodlné, odolné a majú dlhú životnosť. Uzamykateľné obojky BDSM môžu byť skvelým spôsobom, ako urobiť vzrušujúce a intímne zážitky BDSM ešte intenzívnejšími.

Viac na
12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 61 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 61 položiek

BDSM obojky: Užite si stratu kontroly v bondáži!

Obojky BDSM od MEO sa vyrábajú v rôznych farbách a vzoroch, ako aj z rôznych materiálov, ako je koža, neoprén, imitácia kože alebo oceľ. Tieto obojky sa v BDSM používajú ako symbol vlastníctva, podriadenosti alebo na zviazanie pasívneho partnera.

 

Kožený obojok BDSM:

 

Kožený obojok BDSM je jedným z najobľúbenejších bondage doplnkov. Obojky BDSM z pravej kože sú odolné a trvácne a majú klasický vzhľad, ktorý oslovuje mnohých našich zákazníkov. Kožený obojok BDSM má zvyčajne nastaviteľnú veľkosť a obojky BDSM u nás vyrábame v rôznych šírkach a prevedeniach, aby vyhovovali širokej škále potrieb.

 

Neoprénový obojok BDSM:

 

Neoprénové BDSM obojky sú modernejšou alternatívou bondáže. Tieto obojky sú často ľahšie a priedušnejšie ako kožené, vďaka čomu sa pohodlne nosia dlhší čas. sú tiež zvyčajne lacnejšie ako kožené obojky, čo môže byť pre niektorých našich zákazníkov dôvodom.

 

Obojok z umelej kože BDSM:

 

Obojky z umelej kože BDSM sú alternatívnou možnosťou, ktorá ponúka podobný vzhľad a pocit ako pravá koža, ale bez nákladov alebo etických obáv spojených s používaním živočíšnych produktov. Tieto obojky BDSM sú zvyčajne lacnejšie ako obojky BDSM z pravej kože a môžu byť dobrou voľbou pre vegánov alebo eticky uvedomelých ľudí.

 

Oceľový obojok BDSM:

 

Oceľový obojok BDSM je najodolnejšou a najťažšou verziou obojku BDSM. Oceľové obojky ponúkajú intenzívnejšiu formu bondáže a často sa používajú v pokročilejších variantoch BDSM. Oceľové obojky BDSM sa dajú uzamknúť, čo z nich robí účinný spôsob, ako zabezpečiť úplné podriadenie.

 

MEO je jedným z popredných dodávateľov bondage výrobkov a vyrába mnoho rôznych typov obojkov BDSM vrátane:

 

  • Denné obojky: ide o BDSM obojky, ktoré možno nosiť na verejnosti bez toho, aby vzbudzovali pozornosť. Takýto obojok BDSM je často diskrétnejší ako iné typy obojkov a možno ho nosiť počas celého dňa.
  • Bondážny obojok: Bondážny obojok je určený špeciálne na BDSM sedenia. Takéto obojky môžu mať prepracovanejší dizajn alebo ďalšie prvky, ako sú body na pripevnenie vodidiel alebo oceľových reťazí.
  • Obojky pre otrokov od MEO: Obojok pre otrokov je obojok BDSM určený na signalizáciu úplného podriadenia sa otroka. Obojky pre otrokov sú zvyčajne reštriktívnejšie ako iné typy obojkov a dajú sa uzamknúť.

 

Výroba obojkov BDSM:

 

Obojky BDSM sa vyrábajú rôznymi spôsobmi v závislosti od materiálu a konštrukcie. Kožené alebo umelé kožené BDSM obojky môžu byť šité, lepené alebo nitované, zatiaľ čo neoprénové BDSM obojky môžu byť tvarované alebo tepelne formované. Oceľové obojky BDSM sú zvyčajne kované, zvárané alebo skrutkované. Bez ohľadu na materiál a konštrukciu je dôležité, aby boli obojky BDSM dobre vyrobené a bezpečné na používanie. To zaručuje spoločnosť MEO, ktorá je od roku 1997 jedným z najrenomovanejších výrobcov doplnkov BDSM.

 

Náš online obchod s bondážou ponúka mnoho rôznych typov obojkov BDSM:

 

 

Na čo sa používa obojok BDSM?

 

Ženy a muži používajú obojky BDSM z rôznych dôvodov v závislosti od svojich individuálnych túžob a preferencií. Nižšie uvádzame niektoré dôvody používania obojkov BDSM:

 

  • Symbol vlastníctva: obojok sa môže vo vzťahu BDSM používať ako znak vlastníctva, pričom dominantný partner je vlastníkom a submisívny partner vlastníkom.
  • Znak pripútanosti: Pre niektorých ľudí je obojok znakom oddanosti ich BDSM vzťahu alebo dynamike.
  • Podriadenosť a poslušnosť: Obojok BDSM môžeslúžiť ako symbolpodriadenosti a poslušnosti, pričom submisívny partner nosí obojok ako pripomienku svojej úlohy.
  • Intimita a spojenie: Nosenie obojku BDSM môže medzi partnermi vytvoriť pocit intimity a spojenia, pretože symbolizuje spoločné porozumenie a dôveru.
  • Sexuálna stimulácia: Mnohí naši klienti zistili, že nosenie obojku môže byť erotickým zážitkom, ktorý zvyšuje vzrušenie a intenzitu sedenia BDSM.
  • Psychologické uspokojenie: Nosenie obojku BDSM môže niektorým ľuďom priniesť pocit psychologického uspokojenia, pretože napĺňa túžbu byť ovládaný alebo kontrolovaný.
  • Zmyselný zážitok: Pocit nosenia obojku na krku môže byť absolútne zmyselným zážitkom, ktorý zvyšuje fyzické a emocionálne pocity počas sedenia BDSM.

 

Vo všeobecnosti môže používanie obojkov BDSM zintenzívniť zážitok BDSM pre tých, ktorí sa zaujímajú o moc a podriadenie. Je však dôležité poznamenať, že používanie obojkov BDSM by malo byť vždy konsenzuálne, bezpečné a rešpektujúce a že zúčastnení partneri by mali jasne komunikovať a stanoviť si hranice.

 

Obojky BDSM od MEO. V čom je rozdiel?


Na výrobu obojkov BDSM od MEO® sa používajú len materiály, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality. Naše BDSM obojky vyrábajú skúsení výrobcovia, ktorí majú dlhoročné remeselné skúsenosti. Výroba obojku BDSM prebieha s maximálnou starostlivosťou - od plánovania až po dokonalý výsledok. Sme v neustálom kontakte s našimi zákazníkmi, testermi našich výrobkov a celosvetovou BDSM komunitou.

Každý nit a každá pracka na našich kožených BDSM obojkoch sú označené logom MEO ®, ktoré je pre bondage výrobky znakom najvyššej kvality. Exkluzívny obojok BDSM sa dodáva v ušľachtilom úložnom vrecku s označením MEO ®.

U MEO ®, jedného z popredných dodávateľov bondage a SM výrobkov, nájdu záujemcovia o BDSM začiatočníci aj BDSM profesionáli to, čo hľadajú. Výber sa neobmedzuje len na bežné bondage putá. Pôsobivý sortiment výrobkov zahŕňa obojky BDSM mnohých tvarov, farieb, veľkostí a materiálov. Internetová adresa www.meo.de sa stala synonymom pre jeden z najlepších obchodov s bondage na svete

Obojok na krk možno nájsť v spálni mnohých párov v podobe kožených obojkov a je čoraz populárnejší. Repertoár bondage predmetov však presahuje kožený obojok a je neuveriteľne rozmanitý. Najmä bondage súpravy pozostávajúce z puta na ruky a puta na krk vám počas sedenia ponúkajú veľa možností variácií a vnesú do vášho sexuálneho života rozmanitosť. Ak použijete BDSM obojok, môžete sa úplne poddať svojmu partnerovi a plniť jeho príkazy a želania - alebo ho sami ovládať pomocou pút a BDSM obojku a prežívať svoju dominantnú stránku veľmi nápaditým spôsobom. Veľmi tesne priliehajúci obojok BDSM je rozkošný nápad a je založený na vzájomnej dôvere. BDSM obojok je k dispozícii ako manžeta na krk, škrtiaca manžeta alebo ako obojok s vodiacou šnúrou a dokonca aj ako kombinácia s pevne pripevnenými putami, aby ste boli počas sexu úplne bezbranní.

Hranie rolí s obojkom BDSM:

Obojky BDSM sú k dispozícii v mnohých rôznych prevedeniach a farbách. Na jednej strane sú tu bežné a dobre známe putá na krk. Sú buď vyrobené z kovu, kože, vegánskej kože, neoprénu alebo pre tvrdšie hry z nehrdzavejúcej ocele. Obojok BDSM vyrobený z neoprénu je lacný, ľahko sa používa a je vhodný najmä pre začiatočníkov, ktorí chcú tento druh bondage hier objaviť pre seba. Ak však už máte v oblasti bondáže viac skúseností, môžete si trúfnuť aj na náš uzamykateľný BDSM obojok. BDSM obojky sú k dispozícii v nespočetných variantoch. Modely obojkov z kože sú nielen pevné a odolné, ale poskytujú vám aj mimoriadne vzrušujúci, intímny pocit. Obojok BDSM je k dispozícii samostatne alebo v kombinácii ako obojok BDSM s vodítkom, ktorý predstavuje poslušnosť a podriadenie, ako aj v kombinácii s pripojenými putami, aby ste získali úplnú kontrolu nad svojím submisívnym partnerom a urobili ho úplne podriadeným. Či už ide o jednoduchý obojok BDSM, alebo o kombinácie s putami na krk, oba poskytujú čistú erotiku a vášeň počas bondáže. Obojok BDSM je dokonalým bondage produktom, ktorý môžete používať počas hrania rolí doma v spálni. Obojok BDSM sa používa aj pri BDSM medzi pánom alebo pani a otrokom. Buď BDSM obojok, alebo bondage obojok sa nasadí otrokovi, podobne ako psovi vodítko, aby bol ponížený. Vďaka rôznym možnostiam bondáže vás hranie rolí nikdy nebude nudiť - vašim sexuálnym fantáziám sa medze nekladú.

Na čo si musím dať pri bondáži pozor ako začiatočník?

Ak sa zaujímate o bondage, MEO je pre vás to správne miesto. Náš výber bondage produktov vám ponúka nespočetné možnosti. Ak sa chcete naučiť bondage, mali by ste sa najprv v našom obchode s bondage www.meo.de informovať o rôznych druhoch tohto druhu hry. Podľa toho, ktorá oblasť bondage vás zaujíma a ktoré bondage hry preferujete a chcete sa ich naučiť, má zmysel rozšíriť si svoje vedomosti nielen teoreticky z kníh. Prvé kroky si môžete vyskúšať s našimi koženými putami a spandexovou maskou alebo páskou cez oči spolu s partnerom.

Aký je rozdiel medzi bondage a BDSM?

Oboje môže priniesť veľké potešenie! Erotická bondage je typ BDSM, pri ktorom je jeden partner zviazaný tým druhým. Bondáž je v podstate o moci, dominancii a podriadenosti, kontrole a závislosti. Všetky BDSM tréningy majú spoločné to, že ústredným prvkom je aspekt moci. Vždy je tu aktívny alebo dominantný partner a pasívny alebo submisívny partner. V bondáži sa táto nerovnováha moci stáva jasne viditeľnou, keď je jeden z partnerov zviazaný alebo obmedzený v slobode pohybu a konania.

Aký druh bondáže je vhodný pre začiatočníkov?

Ako začiatočník by ste mali k téme bondage sexu pristupovať pomaly. Začína to výberom bondage pút. V MEO máme bondage putá v mnohých štýloch; putá pre začiatočníkov a putá pre profesionálov - z materiálov, ako je koža, PU koža, oceľ a mnoho ďalších. Ako začiatočník by ste mali venovať pozornosť jednoduchým zapínaniam bondage pút. Zapínanie pút by malo byť jednoduché na zatvorenie a tiež na opätovné otvorenie a bondage putá by sa mali ľahko používať. Spútavací postroj alebo postroj na hlavu s príliš veľkým počtom praciek, spôn a zámkov sa môže rýchlo stať deprimujúcim, ak sa v nich naozaj nevyznáte. Pokiaľ ide o bondage pre začiatočníkov, platí rovnaké pravidlo: menej je často viac.

Ako môžem povedať partnerovi, že chcem vyskúšať bondage?

Napriek všetkej otvorenosti, s akou sa v súčasnosti riešia témy bondáže a BDSM, hovoriť o vlastných sexuálnych fantáziách alebo potrebách je pre väčšinu mužov a žien stále niečo mimoriadne ťažké. Platí to najmä vtedy, keď ide o ich vlastné fantázie v oblasti bondáže alebo BDSM. Aj tu však platí heslo: Hovoriť spolu je prvý začiatok! Hovorte spolu; hovorte so svojím partnerom o tom, čo by ste chceli počas sexu vyskúšať! Aj keď to pre vás môže byť ťažké, mali by ste sa konkrétne porozprávať o tom, čo by ste chceli vyskúšať a čo vás na bondáži priťahuje, napríklad strata kontroly! Chcete byť zviazaný alebo zviazať svojho partnera, chcete byť potrestaný, chcete kombinovať bolesť a rozkoš? ....