Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

CBT

Newsletter

CBT 

Pre potešenie z bolesti: nástroje a sexuálne hračky na mučenie penisu a gule. Tu nájdete presne tie výrobky, ktoré používajú profesionálne dominy a majstri.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 62 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 62 položiek

Výraz CBT znamená"cock and ball torture" (mučenie penisom a guľami). Ide o formu BDSM (bondage, discipline, sadism and masochism), pri ktorej sú v centre pozornosti genitálie. Medzi bežne používané pomôcky bem CBT patria napríklad stláčadlá semenníkov, naťahovače semenníkov a pásy cudnosti s elektrickou stimuláciou alebo klietky na penis s hrotmi, ktoré možno použiť na obmedzenie pohybu alebo vyvíjanie tlaku na genitálie. Okrem toho možno na dobrovoľné zviazanie alebo obmedzenie osoby, ktorá sa podrobuje BDSM, použiť doplnky BDSM, ako sú laná, reťaze a putá CBT. Je dôležité poznamenať, že všetky BDSM aktivity sú konsenzuálne a bezpečné a všetci účastníci by si mali byť vedomí svojich limitov.

CBT sa vzťahuje napenilné a testikulárne BDSM praktiky. CBT je konsenzuálna praktika a nie mučenie v etickom zmysle, klasicky medzi sadisticky orientovanou osobou (mužom alebo ženou) a mužskou, masochisticky orientovanou osobou.