Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Sport Fucker

Newsletter

Sport Fucker 

Objavte rozmanitosť Sport Fucker Erotické články na MEO, vašom online obchode s vysokokvalitnými erotickými hračkami. Máme všetko, čo potrebujete pre vzrušujúci sexuálny život - od krúžkov na penis až po análne kolíky a BDSM vybavenie.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 15 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 15 položiek

Sport Fucker: Priekopník v oblasti inovatívnych erotických doplnkov

 

Spoločnosť bola založená v USA Sport Fucker sa etablovala ako priekopník vo výrobe a distribúcii vysokokvalitných inovatívnych erotických doplnkov. Široké portfólio výrobkov siaha od erekčných krúžkov a análnych kolíkov až po BDSM vybavenie a kožené výrobky a je známe inovatívnym dizajnom, najvyššou kvalitou a veľkým výberom.

 

Sport Fucker je hrdá na to, že môže uspokojiť potreby komunity LGBTQ+ a ponúkať výrobky, ktoré pomáhajú podporovať sexuálnu slobodu a zvyšovať pôžitok. Na zabezpečenie najvyššej úrovne bezpečnosti, odolnosti a pohodlia je každý výrobok starostlivo navrhnutý a vyrobený.

 

Výrobky ako napr MOTOVibe BUZZ Lock ukazujú inovatívnu silu Sport Fucker. Tento výrobok kombinuje stimulačnú silu vibrácií s tvarovaným, pohodlným silikónom Asslock. Skladá sa z vibračného análneho kolíka v tvare vajíčka a tesne priliehajúceho krúžku spojeného pružným silikónovým spojom.

 

Ďalším obľúbeným výrobkom je Thunder Plug Asslock, Asslock, ktorý je spojený s erekčným krúžkom. Dodáva sa s dobíjacím motorom, ktorý ponúka 10 rôznych vibračných funkcií.

 

Okrem týchto dvoch výrobkov Sport Fucker je k dispozícii celý rad ďalších inovatívnych erotických pomôcok vrátane rôznych typov krúžkov na penis, postrojov, kolíkov na penis, análnych kolíkov a ďalších výrobkov navrhnutých tak, aby spĺňali potreby ľudí s rôznymi sexuálnymi preferenciami. Napríklad:

 

Sport Fucker Muscle ball stretcher - tento inovatívny guľôčkový naťahovač je vyrobený z vysokokvalitného silikónu šetrného k pokožke a kombinuje účinok krúžku s účinkom činky. Elastický materiál sa prispôsobí akémukoľvek obvodu a poskytuje jedinečný pocit pri nosení. Zvláštnosťou tohto výrobku je, že sa dá použiť nielen ako ball stretcher, ale aj ako krúžok na penis na zlepšenie erekcie.

 

"Sport Fucker Locker Room Hose" - "Locker Room Hose" je univerzálna erotická pomôcka, ktorú možno nosiť ako krúžok na penis alebo semenníky. Jedinečný dizajn umožňuje používateľovi nastaviť veľkosť na prispôsobenie. Možno ju použiť aj na šnurovanie semenníkov pre intenzívnejší orgazmický zážitok.

 

Sport Fucker Polovičný krúžok na penis - Tento polootvorený krúžok na penis je vyrobený z lekárskeho silikónu bezpečného pre telo. Je mäkký, pružný, ale zároveň dostatočne pevný na podporu silnejšej a dlhšie trvajúcej erekcie. Jedinečný polootvorený tvar umožňuje nosiť krúžok na penis počas erekcie a tiež ho odstrániť.

 

Sport Fucker Chubby Erekčný krúžok - Chubby Erekčný krúžok je ďalším bestsellerom od Sport Fucker. Je vyrobený zo špeciálneho materiálu TPR, ktorý je mimoriadne mäkký a pružný. Je hrubý a pevný a poskytuje vynikajúcu oporu na zlepšenie tvrdosti a trvania erekcie.

 

Sport Fucker Cum Stopper 2.0 - Tento inovatívny výrobok je kombináciou zátky na penis a erekčného krúžku. Cum Stopper 2.0 sa zavádza do močovej trubice na extra stimuláciu. Priložený erekčný krúžok zvyšuje erekciu a môže viesť k intenzívnejším orgazmom.

 

Každý z týchto výrobkov je navrhnutý tak, aby používateľovi poskytol jedinečné a vzrušujúce erotické zážitky. Všetky výrobky sú vyrobené z bezpečných, odolných a k pokožke šetrných materiálov. Spĺňajú vysoké štandardy kvality, pre ktoré Sport Fucker sú známe. Vďaka svojej rozmanitosti výrobkov Sport Fucker široký výber pre ľudí s rôznymi sexuálnymi preferenciami a potrebami.

 

Všetky výrobky od Sport Fucker sú vyrobené z materiálov šetrných k pokožke a spĺňajú najvyššie štandardy pre sexuálne hračky. Sú pohodlné a odolné a vydržia intenzívne používanie.

 

Sport Fucker znamená rozmanitosť, kvalitu a inovácie. Ich snaha o dokonalosť vo výrobe a angažovanosť v prospech komunity LGBTQ+ im priniesla verných zákazníkov a uznanie v celom odvetví pre dospelých. Pre každého, kto chce obohatiť svoj sexuálny život o bezpečné, kvalitné a inovatívne výrobky, sú Sport Fucker dôveryhodná značka.

 

Poslaním Sport Fucker je naďalej byť lídrom vo výrobe vysokokvalitných, inovatívnych erotických doplnkov a vyvíjať produkty, ktoré pomáhajú ľuďom obohatiť ich sexuálny život a oslavovať ich sexuálnu slobodu. Snažia sa naďalej ponúkať komplexný sortiment výrobkov vhodných pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov a naďalej sa zaväzujú podporovať kvalitu, rozmanitosť a inovácie v odvetví pre dospelých.