Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

BUBBLE Butt Plugs

Newsletter

BUBBLE Butt Plugs 

Extrémne tvary, dokonale zladené veľkosti pre začiatočníkov, pokročilých a profesionálov, ako aj stimulujúce vsuvky na povrchu. A úžasný materiál, ktorý je dostatočne stabilný a zároveň pružný, aby ste Bubble Sextoy cítili presne na tých správnych miestach, hlboko vo svojom vnútri!

Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek

Čo je na bublinkových hračkách také zvláštne?

 

Zaručená análna extáza: Je to na vás: Vydláždi si zadok - vyjaškaj si zadok - udus si zadok! Extrémne tvary, dokonale zladené veľkosti pre začiatočníkov, pokročilých a profesionálov, ako aj stimulujúce nuby. Okrem toho presvedčivý materiál, ktorý je dostatočne stabilný a zároveň pružný, aby ste Bubble Sextoy cítili presne na tých správnych miestach, hlboko vo vnútri! Naša Bubble Sextoy vás úplne análne vyplní a zaručí vám intenzívne uspokojenie. Presvedčí vás nielen tvar tejto erotickej hračky, ale najmä jej povrch s množstvom stimulujúcich guľôčkových výstupkov! Od veľkosti "Buttboy" pre začiatočníkov až po veľkosť "Butt Hungry" - na MEO nájdete širokú ponuku análnych kolíkov a dild zo série Bubble Toys . Mimochodom, celý rad bublinkových erotických hračiek od MEO® sa vyrába v EÚ podľa prísnych pravidiel a pozostáva z certifikovaných materiálov vhodných pre telo. Náš prísľub: Budete stopercentne nadšení.

 

Ako používať bublinkové sexhračky?

 

Svoju hračku Bubble Sextoy jednoducho používate intuitívne! Vložte ho análne a užívajte si ho, zatiaľ čo výrazné guľôčkové nopky po prvých centimetroch masírujú všetky vaše nervy rozkoše. Bubble Sextoy celkom dobre drží na hladkých povrchoch, ako sú napríklad dlaždice, a umožňuje vám jazdu bez použitia rúk. Na dobré kĺzanie odporúčame použiť lubrikant na silikónovej báze, napríklad FuckSlut alebo náš hybridný gél ManCunt. Trocha spreja Extremeo uvoľní váš análny otvor a uľahčí vám zavedenie bublinkovej erotickej hračky.

 

Aký lubrikant mám použiť na bublinkové sexhračky?

 

Ak plánujete použiť butt plug alebo vibrátor zo série Bubble Sextoys, odporúčame náš análny lubrikant FuckSlut. Je to veľmi špeciálny lubrikant na báze silikónu a na dotyk sa nepodobá žiadnemu inému lubrikantu. FuckSlut robí z používania Bubble Sextoys bezbolestné, ale dych vyrážajúce potešenie. Najlepšie je naniesť dostatočné množstvo lubrikantu na Bubble Sextoy a trochu si ho vložiť do konečníka pomocou nášho "Lube Shooter" (kliknite sem ). Odporúčame vám tiež použiť náš sprej Extremeo. Tento sprej je ideálnou voľbou pre začiatočníkov v oblasti análneho sexu aj pre skúsených fanúšikov veľkých dild. Špeciálny účinok Extremeo podporuje ľahkú penetráciu, a tak vedie k uvoľnenej a vášnivej rozkoši. Sprej pôsobí bez straty citlivosti, znižuje bolestivú citlivosť zvierača a pomáha vám užívať si nespútanú zábavu s našimi bublinkovými erotickými pomôckami.

 

Dôležité rady pre používanie a čistenie vašich Bubble Sextoys!

 

Táto bucľatá análna erotická hračka zo série Bubble Toys je vyrobená z kvalitného PVC bez obsahu ftalátov. Materiál je úžasne pružný a klzký. Okrem toho je materiál, ktorý používame, veľmi stabilný, takže váš výrobok Bubble Sextoys dlho vydrží. Pred použitím vibrátora alebo butt plug z našej série Bubble Sextoys by ste mali erotickú hračku dôkladne vyčistiť. Zvyčajne stačí teplá voda a jemné mydlo. Na dôkladné vyčistenie môžete použiť náš sprej VERYCLEAN. Naše bublinkové erotické hračky majú neporézny povrch, takže baktérie a čiastočky nečistôt sa na ňom nemôžu príliš prichytiť. Samozrejme, čistenie po použití je obzvlášť dôležité. Pred použitím bublinkovej sexhračky môžete tiež sami použiť análnu sprchu, aby ste si vyčistili črevá. V kategórii nášho obchodu "Análne dúšky" nájdete veľký výber.

 

Je dobré vedieť:

 

  • Análna erotická pomôcka s bublinkovými vsuvkami
  • Bublinkové erotické hračky sú vyrobené z vysokokvalitného PVC, bez ftalátov.
  • Bublinkové sexhračky spĺňajú prísne požiadavky EÚ EN71-3 a EN71-11!
  • Pokyny na údržbu: V prípade potreby je možné použiť aj iné pomôcky, ako je napr: Pred a po každom použití umyte a hygienicky očistite VERYCLEAN Sprejom na hygienické čistenie.
  • Dôležité: Bubble Sextoys skladujte oddelene a nie spolu s inými silikónovými erotickými hračkami.
  • Vzávislosti od veľkosti sú Bubble Sextoys vhodné preanálnych profesionálov aj začiatočníkov
  • Vďaka materiálu sa táto erotická hračka zo série Bubble Toy prispôsobí vašej vnútornej anatómii, naplní vás a svojimi hrubými guľôčkovými nopkami premasíruje miesta hlboko vo vás, o ktorých ste ani netušili, že existujú.
  • Lubrikanty: Na zavádzanie bublinkových erotických hračiek odporúčame náš lubrikant na báze silikónu FuckSlut alebo náš hybridný gél ManCunt. Náš sprej Extremeo a náš lubrikačný gél AnalPush v prípade potreby uľahčujú bezbolestné zavádzanie.
  • Veľký výber na Bubble Toys: V našom butt plug a obchode s vibrátormi nájdete všetky modely zo série Bubble Sextoy v rôznych dizajnoch, tvaroch, farbách a dĺžkach, ako napríklad Bubble Sextoy PokPok v čiernej farbe v extra veľkej veľkosti, Bubble Toys PokPok v čiernej farbe v strednej veľkosti, Bubble Toys PokPok v čiernej farbe v malej veľkosti, Bubble Toys BooBoo v čiernej farbe vo veľkosti Large, Bubble Toys Pimpy v čiernej farbe vo veľkosti Large, Bubble Toys Pimpy v čiernej farbe vo veľkosti Medium, Bubble Toys Mousse v čiernej farbe vo veľkosti Extra Large, Bubble Toys Mousse v čiernej farbe vo veľkosti Medium, Bubble Toys Mousse v čiernej farbe vo veľkosti Small, ako aj mnoho ďalších dild a análnych kolíkov.