Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

BUBBLE Butt Plugs

Newsletter

Bubble Toys Mousse - Análne dildo

Rozhodnutia, rozhodnutia! S takou širokou ponukou dild, z ktorej si môžete vybrať, máme určite dokonalé riešenie všetkých vašich dilem: fantastické análne dildo Mousse od Bubble Toys! Výrazný žaluď a bucľatý hriadeľ vám tiež sľubujú stimuláciu, akú ste ešte nezažili.

Viac informácií

2446/00

k dispozícii na

  Viac informácií

  Rozhodnutia, rozhodnutia! S takou širokou ponukou dild, z ktorej si môžete vybrať, máme určite dokonalé riešenie všetkých vašich dilem: fantastické análne dildo Mousse od Bubble Toys! Výrazný žaluď a bucľatý hriadeľ vám tiež sľubujú stimuláciu, akú ste ešte nezažili.

   

  Hrubý žaluď a hriadeľ s množstvom guľôčkových nopkov poskytujú úchvatné pocity už počas zasúvania. Vďaka svojmu špeciálnemu tvaru a veľkosti dosiahne análny vibrátor Mousse až k vášmu miestu rozkoše, k prostate, a poskytne tam dodatočnú stimuláciu! Vďaka pevnej základni možno flexibilné Mousse Anal Dildo používať aj bez použitia rúk na mnohých hladkých povrchoch. Je dobré vedieť: Mousse Dildo od Bubble Toys je k dispozícii aj v dvoch väčších veľkostiach!

   

  Čo je na hračkách Bubble Toys také výnimočné?

   

  Análna extáza zaručená: Je to len na vás: Vypichnite si zadok - Jazdite na zadku - Uduste svoj zadok! Skvelé tvary, dokonale zladené veľkosti pre začiatočníkov, pokročilých aj profesionálov, ako aj stimulujúce vsuvky. Okrem toho presvedčivý materiál, ktorý je dostatočne stabilný a zároveň pružný, aby ste Bubble Toy cítili presne na tých správnych miestach, hlboko vo vnútri! Naša Bubble Toy vás úplne análne vyplní a zaručí vám intenzívne uspokojenie. Presvedčí vás nielen tvar tejto hračky, ale najmä jej povrch s množstvom stimulujúcich guľôčkových vsuviek! Od veľkosti "Buttboy" pre začiatočníkov až po veľkosť "Butt Hungry" - na MEO nájdete širokú ponuku análnych kolíkov a dild zo série Bubble Toys . Mimochodom, celý rad Bubble Toys od MEO® sa vyrába v EÚ podľa prísnych smerníc a pozostáva z certifikovaných materiálov, ktoré sú kompatibilné s telom. Náš prísľub: Budete 100 % nadšení.

   

  Ako používať bublinkové hračky?

   

  Bublinkovú hračku jednoducho používate intuitívne! Vložte ju análne a užívajte si ju, zatiaľ čo výrazné guľôčkové nopky po prvých centimetroch masírujú všetky vaše nervy rozkoše. Stránka Bubble Toys celkom dobre drží na hladkých povrchoch, ako sú dlaždice, a umožňuje vám jazdu bez použitia rúk. Pre dobrú kĺzavosť odporúčame použiť lubrikant na silikónovej báze, napríklad FuckSlut alebo náš hybridný gél ManCunt. Trocha spreja Extremeo uvoľní váš análny otvor a uľahčí vám zasunutie Bubble Toys.

   

  Aký lubrikant mám použiť na Bubble Toys?

   

  Ak plánujete použiť butt plug alebo vibrátor zo série Bubble Toys , odporúčame náš lubrikant na análny sex FuckSlut. Je to veľmi špeciálny lubrikant na báze silikónu a na dotyk sa nepodobá žiadnemu inému lubrikantu. Vďaka FuckSlut je používanie Bubble Toys bezbolestné, ale dych vyrážajúce potešenie. Najlepšie je rozotrieť dostatočné množstvo lubrikantu na bublinkovú hračku a trochu si ho vložiť do análu pomocou nášho "Lube Shooter" (kliknite sem ). Odporúčame vám tiež použiť náš sprej Extremeo. Tento sprej je ideálnou voľbou pre začiatočníkov v oblasti análneho sexu, ako aj pre skúsených fanúšikov veľkých dild. Špeciálny účinok Extremeo podporuje ľahkú penetráciu, a tak vedie k uvoľnenej a vášnivej rozkoši. Sprej funguje bez straty citlivosti, znižuje bolestivú citlivosť zvierača a pomáha vám užiť si nespútanú zábavu s naším Bubble Toys.

   

  Dôležité rady pre používanie a čistenie vašich bublinkových hračiek!

  Táto bucľatá análna erotická hračka zo série Bubble Toys je vyrobená z vysokokvalitného PVC bez obsahu ftalátov. Materiál je úžasne pružný a klzký. Okrem toho je nami použitý materiál veľmi stabilný, takže váš výrobok z Bubble Toys vydrží dlho. Pred použitím vibrátora alebo butt plug z našej sérieBubble Toys by ste mali hračku dôkladne vyčistiť. Zvyčajne stačí teplá voda a jemné mydlo. Dôkladne môžete vyčistiť aj pomocou nášho spreja VERYCLEAN. Náš Bubble Toys má neporézny povrch, takže baktérie a čiastočky nečistôt sa na ňom nemôžu príliš držať. Samozrejme, čistenie po použití je obzvlášť dôležité. Pred použitím bublinkovej hračky môžete tiež sami použiť análnu sprchu na vyčistenie čreva. V kategórii nášho obchodu "Análne dúšky" nájdete veľký výber.

   

  Viac informácií:

   

  • Bubble Toys Pena - análny vibrátor - malý
  • Rozmery: Celková dĺžka cca 15,5 cm, dĺžka na zasunutie cca 12 cm; Ø max. 6,5 cm
  • Análna erotická hračka s guličkovými kolíkmi
  • Bubble Toys sú vyrobené z vysokokvalitného PVC, neobsahujú ftaláty
  • Bubble Toys spĺňajú prísne požiadavky EÚ EN71-3 a EN71-11!
  • Pokyny na ošetrovanie: Pred a po každom použití umyte a hygienicky vyčistite VERYCLEAN Sprejom na hygienické čistenie.
  • Dôležité: Bubble Toys prosím skladujte oddelene a nie spolu s inými silikónovými erotickými hračkami.
  • Bubble Toys sú vhodné preanálnych profesionálov aj začiatočníkov, vzávislosti od veľkosti
  • Vďaka materiálu sa táto erotická hračka zo série Bubble Toy prispôsobí vašej vnútornej anatómii, naplní vás a svojimi hrubými guľôčkovými nopkami premasíruje miesta hlboko vo vás, o ktorých ste ani netušili, že existujú.
  • Lubrikanty: Na zavedenie Bubble Toys odporúčame náš lubrikant na báze silikónu FuckSlut alebo náš hybridný gél ManCunt. Náš sprej Extremeo a náš lubrikačný gél AnalPush v prípade potreby uľahčujú bezbolestné zavádzanie.
  • Veľký výber na Bubble Toys: V našom butt plug a obchode s vibrátormi nájdete všetky modely zo série Bubble Toys v rôznych prevedeniach, tvaroch, farbách a dĺžkach, napríklad Bubble Toys PokPok v čiernej farbe v extra veľkej veľkosti, Bubble Toys PokPok v čiernej farbe v strednej veľkosti, Bubble Toys PokPok v čiernej farbe v malej veľkosti, Bubble Toys BooBoo v čiernej farbe vo veľkosti Large, Bubble Toys Pimpy v čiernej farbe vo veľkosti Large, Bubble Toys Pimpy v čiernej farbe vo veľkosti Medium, Bubble Toys Mousse v čiernej farbe vo veľkosti Extra Large, Bubble Toys Mousse v čiernej farbe vo veľkosti Medium, Bubble Toys Mousse v čiernej farbe vo veľkosti Small, ako aj mnoho ďalších dild a análnych kolíkov.

  Toto by vás tiež mohlo zaujímať:

  HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

  Hodnotenie 

  Per le prime esperienze non vi lascerà insoddisfatti.

  Per le prime esperienze non vi lascerà insoddisfatti. Date le dimensioni abbastanza ridotte non risulta fastidioso e sicuramente amplia il piacere durante un rapporto normale.

   Napíšte vlastnú recenziu

   Bubble Toys Mousse - Análne dildo

   Bubble Toys Mousse - Análne dildo

   Rozhodnutia, rozhodnutia! S takou širokou ponukou dild, z ktorej si môžete vybrať, máme určite dokonalé riešenie všetkých vašich dilem: fantastické análne dildo Mousse od Bubble Toys! Výrazný žaluď a bucľatý hriadeľ vám tiež sľubujú stimuláciu, akú ste ešte nezažili.

   Napíšte vlastnú recenziu

   Ostatní zákazníci tiež kúpili:

   7 ostatné položky v rovnakej kategórii: