Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Fleshjack

Newsletter

Fleshjack 

Fleshlight a Fleshjack sú jednoznačne najpopulárnejšie sexuálne hračky na svete. Muži tieto masturbátory milujú, pretože sa dodávajú v mnohých rôznych prevedeniach, pôsobia neuveriteľne reálne, sú relatívne lacné a ich používanie je úplne jednoduché. A čo je najdôležitejšie, zaručujú neuveriteľne intenzívne orgazmy.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 14 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 14 položiek

Všetko, čo potrebujete vedieť o masturbátore Fleshjack a Fleshlight!

 

Fleshlight a Fleshjack sú jednoznačne najobľúbenejšie sexuálne hračky na svete. Muži tieto masturbátory milujú, pretože sa dodávajú v mnohých rôznych štýloch, pôsobia neuveriteľne reálne, sú relatívne lacné a ich používanie je úplne jednoduché. A čo je najdôležitejšie, zaručujú neuveriteľne intenzívne orgazmy.

 

Týmto sprievodcom Fleshlight by sme vám chceli vysvetliť, čo sú masturbátory Fleshlight alebo Fleshjack a ako fungujú!

 

1.) Čo je to Fleshlight alebo Fleshjack?

 

Je to populárna sexuálna hračka, ktorá bola vynájdená koncom 90. rokov v USA. Je to určite najpredávanejší masturbátor pre mužov na svete. Keďže masturbátor je ako baterka, je ľahké ho používať úplne diskrétne.

 

Muži milujú Fleshlight a Fleshjack rovnako, pretože vyzerajú skvele a pri sexe vyvolávajú naozaj horúci pocit. Vnútorná štruktúra je naozaj na dotyk ako skutočná koža. Keďže sa Fleshlight alebo Fleshjack dajú ľahko skryť a sú robustné, tieto masturbátory sa dajú dobre používať aj na cestách alebo v aute.

 

Väčšina sexuálnych hračiek je stále vyrobená pre ženy. Sexuálne hračky pre mužov mali vo väčšine európskych sexshopov vždy skôr zanedbanú existenciu. Práve vďaka inovatívnemu duchu výrobcov vynikajúcich výrobkov Fleshjack a Fleshlight sú tieto masturbátory také dobré a nesmierne inovatívne.

 

Od premiéry prvej série výrobkov sa masturbátory Fleshlight a Fleshjack neustále vyvíjali, takže dnes je k dispozícii široká škála rôznych dizajnov, farieb, rôznych vložiek, príslušenstva a otvorov (ústa, análny otvor a vagína), aby bolo možné uspokojiť neustále sa meniace potreby a preferencie našich zákazníkov na celom svete.

 

2.) Aké sú skutočné súčasti Fleshlight alebo Fleshjack?

 

Puzdro:

 

Puzdro masturbátora je vyrobené zo stabilného tvrdého plastu (polyetylénu) odolného voči nárazom. V súčasnosti sa vyrába v mnohých farbách, napríklad v čiernej, bielej, svetlomodrej a sivej. Príležitostne sú k dispozícii špeciálne kolekcie Fleshjack v iných farbách.

 

V puzdre sa nachádza vložka vo farbe kože. Tá zabezpečuje, že mäkký a pružný návlek si zachováva svoj tvar a poskytuje potrebný protitlak potrebný vo vnútri. Len tak sa sex s Fleshjackom stane dychberúcim zážitkom.

Odtiaľto

 

Puzdro Fleshjack je vpredu a vzadu otvorené. Otvory majú závit, na ktorý možno naskrutkovať tesniaci uzáver. Keď je Fleshjack zatvorený, vyzerá ako obyčajná baterka. Takto nikto nemôže uhádnuť, že ide o masturbátor. Drážkovaná štruktúra Fleshjack alebo Fleshlight poskytuje dobrý úchop, ktorý zaručuje pohodlnú a jednoduchú manipuláciu.

 

Predný kryt = krytka

 

Krycia čiapočka sa naskrutkuje na prednú časť Fleshlight a chráni vložku pred nečistotami a prachom. Pred použitím sa odstráni.

 

Zadný kryt = kryt ventilu

 

Reguluje podtlak vo vnútornom kanáli Fleshlight. Keď je tento kryt zatvorený, podtlak je najvyšší. Čím viac otvoríte kryt ventilu, tým je pocit sania menej silný.

 

Vložka alebo návlek Fleshlight

 

Vložka je srdcom nášho masturbátora. Je vyrobená z takzvanej Super Skin™, veľmi mäkkého materiálu, ktorý je mimoriadne podobný skutočnej pokožke. Nachádza sa vo vnútri puzdra. Otvor môže mať tvar vagíny, úst alebo análneho otvoru a tvorí vstup do štruktúrovaného vnútorného kanála. Väčšina otvorov je prevzatá z originálneho obsadenia slávnych pornohercov, a preto vyzerajú neuveriteľne realisticky. Fleshjacky v našom online obchode majú mnoho rôznych štruktúr kanálikov, ktoré sú úplne odlišné a poskytujú širokú škálu stimulácie.

 

3.) Čo je zvláštne na materiáli návlekov Fleshlight?

 

Vložka je vyrobená z materiálu Super Skin™. Ide o elastomér s veľmi špeciálnymi vlastnosťami. Mäkký plast má vysokú elasticitu. Dá sa silno deformovať a v kombinácii s naším lubrikantom Aquameo sprostredkúva pocit skutočného análneho sexu. Materiál sa dokonale prispôsobí penisu a absorbuje telesné teplo.

 

Návod: Ako používať Fleshlight alebo Fleshjack?

 

Tu vám vysvetlíme, ako masturbátor pripraviť, používať a čistiť.

 

1. Odstráňte plastovú tyč

 

Pri prvom použití masturbátora Fleshlight / Fleshjack si v puzdre všimnete plastovú tyčinku. Táto tyčinka chráni vnútro masturbátora počas výroby a skladovania. Plastovú tyčinku je potrebné pred použitím masturbátora vytiahnuť.

 

2. Čistenie a zahrievanie zariadenia Fleshlight

 

Pred prvým použitím masturbátora Fleshlight / Fleshjack by ste ho mali zahriať na telesnú teplotu. Fleshlight je obzvlášť zábavný na sólo sex, ak teplotu vložky prispôsobíte teplote svojho tela. Nikdy nezahrievajte Fleshlight / Fleshjack v mikrovlnnej rúre alebo vo vriacej vode. Hrozí riziko poškodenia masturbátora. Okrem teplého vodného kúpeľa môžete použiť aj náš tzv. ohrievač rukávov.

 

3. Fleshlight vždy používajte s lubrikantom

 

Keď váš Fleshlight alebo Fleshjack dosiahne správnu teplotu, môžete začať! Vždy by ste mali používať lubrikant, aby ste zo svojej Fleshlight vyťažili maximum. Uistite sa, že používate lubrikant na vodnej báze, napríklad Aquameo od MEO®. Mnohé vložky Fleshlight sú vyrobené zo syntetického materiálu, ktorý na dotyk pripomína skutočnú kožu. Tento materiál by sa inými lubrikantmi poškodil.

 

Umiestnite fľaštičku s lubrikantom Aquameo na vnútorný kanálik masturbátora a nalejte do kanálika veľké množstvo lubrikantu. Zatlačte penis do kanála a zvlhčite penis gélom pomalým vnikaním a otáčaním Fleshlight / Fleshjack do strán.

 

4. Nastavenie sacieho účinku

 

Fleshlight je pripravený, keď je naplnený lubrikantom. Niekedy zistíte, že vnútorný tlak je príliš silný alebo príliš slabý. Sací účinok mnohých svietidiel Fleshlight / Fleshjack môžete upraviť otočením uzáveru ventilu. Otočením viečka ventilu viac alebo úplne nadol sa zvýši vnútorný tlak v hračke. Tlak možno znížiť uvoľnením uzáveru ventilu. Veľmi nízky tlak sa vytvorí, keď úplne odstránite viečko ventilu. Experimentujte s tým, čo vám najviac vyhovuje. Záleží na vašich osobných preferenciách, aký tlak vo vnútri chcete.

 

5. Používanie Fleshlight alebo Fleshjack

 

Spôsob používania Fleshlight / Fleshjack je na vás. V zásade však existujú dve možnosti. Na jednej strane možno Fleshlight používať ručne rukou. Na druhej strane možno Fleshlight používať aj bez toho, aby sa vaše ruky hračky dotýkali. Manuálna možnosť funguje podobne ako klasická masturbácia: kým sa Fleshjack / Fleshlight pohybuje jednou alebo dvoma rukami, môžete sa stimulovať. Masturbátor možno tiež upnúť medzi dva predmety. Oporu môžu poskytnúť pevné vankúše na matraci. Pohovky často ponúkajú možnosť upevniť Fleshlight alebo Fleshjack. Ako príslušenstvo Fleshlight máme k dispozícii držiak s prísavkou na dlaždice alebo sklo (Fleshlight Shower Mount), držiak na iPad (Launchpad) a mnoho ďalšieho.

 

Objavte najpredávanejšie produkty od Fleshjack na MEO:

 

Masturbátory od Fleshjack presvedčia svojou vernou anatómiou a umožňujú intenzívnu stimuláciu. Nuby alebo rebrovaný análny kanálik a patentovaný materiál Super Skin vytvárajú neuveriteľný pocit, ktorý vzruší každého muža. Ak si chcete kúpiť masturbátor Fleshjack alebo vibrátor Fleshjack, ste na správnom mieste. V našej ponuke nájdete všetky nové modely masturbátorov Fleshjack s rôznymi textúrami, ako aj mnoho dild zo série Fleshjack.de nájdete Fleshjack Boys Allen King Butt, Fleshjack Boys Allen King Dildo, Fleshjack Boys Boomer Banks Butt, Fleshjack Boys Boomer Banks Dildo, Fleshjack Boys Liam Riley Butt, Fleshjack Boys Colby Keller Butt, Fleshjack Boys Johnny Rapid Butt, Fleshjack Boys Brent Corrigan, Fleshjack Boys Diego Sans, Fleshjack Boys Diego Sans, Fleshjack Boys Milan Christopher Dildo, Fleshjack Guys Manuel Ferrara Dildo, Fleshjack Boys Mick Blue Dildo, Fleshjack Boys Ryan Driller Dildo a samozrejme populárny FleshSack!