Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Anal Depth Play

Newsletter

Anal Depth Play 

Anal Depth Play je špeciálna, mimoriadne vzrušujúca sexuálna praktika, ktorú môžete praktizovať sami alebo s partnerom. K dispozícii sú rôzne techniky a veľmi dlhé vibrátory pre začiatočníkov aj profesionálov, ktoré umožňujú maximalizovať tréning hĺbky análneho otvoru a dosiahnuť uspokojivé výsledky:

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 60 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 60 položiek

Čo je to análny hĺbkový tréning?

 

Tréning análnej hĺbky je druh tréningu análu, ktorý sa zameriava na zavádzanie veľmi dlhého vibrátora hlboko do análneho kanála. S postupujúcim análnym hĺbkovým tréningom by mal byť účastník tréningu schopný zasúvať veľmi dlhé vibrátory, análny kolík a iné predmety hlbšie a hlbšie do análneho kanála. Na rozdiel od iných foriem análneho tréningu nezáleží na tom, aké veľké alebo hrubé sú vkladané predmety pri análnom hĺbkovom tréningu, ale len na tom, ako hlboko preniknú do tela.

 

Tréning análnej hĺbky môže podporiť alebo nariadiť Top, ktorý chce posunúť telo svojho subíka až na hranice jeho možností. Niekto však môže začať s análnym hĺbkovým tréningom aj preto, že sa mu páči používanie análnych sexuálnych hračiek alebo päsť a chce posunúť svoju análnu hru na vyššiu úroveň.

 

Existujú dve hlavné výzvy, ktoré musí človek začínajúci s análnym hĺbkovým tréningom prekonať. Po prvé, musí sa naučiť uvoľniť takzvanú puborektálnu slučku, silný sval, ktorý tvorí prvú krivku konečníka. Tento sval má tendenciu napínať a uzatvárať konečník, keď cíti tlak, ako sa to deje počas análneho sexu alebo stimulácie. Naučiť sa uvoľniť tento sval aj pri stimulácii je kľúčom k úspešnému hlbokému análnemu tréningu. Po druhé, ľudia podstupujúci análny tréning sa musia naučiť spájať hlboký tlak, ktorý pociťujú počas análnej penetrácie, s potešením. Zameranie sa na uvoľnenie tela a kontakt s jeho pocitmi môže podporiť análny hlboký tréning. Mnohí ľudia zistili, že hlboké dýchanie im pomáha uvoľniť sa počas análnej penetrácie. Uvoľneniu pomáhajú aj niektoré polohy, napríklad na štyroch alebo v kľaku.

 

Zatiaľ čo na hlboký análny tréning možno použiť bežné vibrátory, dildá a veľmi dlhé análne dildá, existujú aj niektoré špeciálne navrhnuté pomôcky a lubrikanty od MEO®, internetového obchodu s veľmi dlhými dildami.

 

Pocit tlaku a mierneho nepohodlia počas hlbokého análneho tréningu je normálny, ale pocit skutočnej bolesti nie je. Vždy by ste mali počúvať svoje telo a nikdy neprekračovať svoje vlastné hranice. Análny hlboký tréning by sa nemal uponáhľať, vždy je najlepšie postupovať pomaly. MEO ® odporúča začať s prstami predtým, ako prejdete k zavádzaniu dlhého análneho hĺbkového tréningového vibrátora.

 

Čo je špeciálne na veľmi dlhom Anal Depth Play Dilde?

Dlhé dildo posúva análne hrátky na novú úroveň, pretože hlboký análny sex poskytuje veľmi špeciálne pocity! Či už hľadáte klasické 1 m dildo, alebo si chcete kúpiť iné extrémne dlhé dildá, v obchode s vibrátormi MEO® ste na správnom mieste. MEO ® patrí medzi špecialistov v oblasti tréningu hĺbky análneho otvoru: extrémna dĺžka, veľké priemery, neobvyklé textúry a presvedčivý materiál, ktorý je dostatočne pevný a zároveň pružný, takže ho môžete cítiť presne na tých správnych miestach, hlboko vo vnútri! Toto veľmi dlhé dildo vás úplne vyplní a zaručí vám intenzívne uspokojenie. Nie je to len dĺžka tohto dilda, ktorá vás presvedčí, jeho veľmi špeciálny dizajn vám tiež poskytne nezabudnuteľné chvíle.

 

Ako používať veľmi dlhé Anal Depth Play Dildo?

Vzhľadom na jeho dĺžku a obvod môže byť zavádzanie veľmi dlhého análneho hĺbkového tréningového dilda spočiatku ťažké. Neponáhľajte sa, postupujte pomaly a vyberte si polohu, ktorá vám umožní roztiahnuť telo. Obľúbenou pomôckou je náš vankúš ASS UP na tréning análnej hĺbky. Ľahnite si na chrbát s naším vankúšom ASS UP pod zadkom a so zdvihnutými a roztiahnutými nohami. Vankúš ASS UP stabilne a pohodlne podoprie vaše telo aj v namáhavých polohách. Pevný vankúš ASS UP tiež zabraňuje tomu, aby ste sa prepadli do postele, a uľahčuje mnohé ďalšie polohy počas tréningu análnej hĺbky.

 

Aký lubrikant mám použiť Anal Depth Play a análny hĺbkový tréning?

Používajte veľké množstvo lubrikantu! Počas tréningu análnej hĺbky Tento bod nikdy neunavíme opakovať. Análny otvor je nielen citlivejší ako vagína, ale čím ďalej, tým je aj jemnejší. Preto by ste určite mali používať veľa a veľa lubrikantu, aby ste si neublížili. Ak plánujete použiť veľmi dlhé dildo, odporúčame náš lubrikant FUCKSLUT Anal Depth Play je na silikónovej báze a na dotyk sa nevyrovná žiadnemu inému lubrikantu. FUCKSLUT robí z používania dlhého dilda na hlboký análny tréning bezbolestné, ale intenzívne potešenie. Určite odporúčame aj náš sprej EXTREMEO. Tento sprej je ideálnou voľbou pre začiatočníkov aj skúsených Anal Depth Play Profesionálov dokonalou voľbou. EXTREMEO je špeciálny výrobok na análny sex, hlboký análny tréning a análny strečing. Vďaka špeciálnej kombinácii účinných látok tento sprej zabezpečuje ľahšie zavádzanie aj veľmi dlhých dild. Špeciálny účinok EXTREMEO podporuje ľahké prenikanie, a preto vedie k uvoľnenému a vášnivému potešeniu. Sprej pôsobí bez straty citlivosti, znižuje bolestivú citlivosť zvierača a pomáha dosiahnuť dokonalý prienik Anal Depth Play.

Materiál a starostlivosť o dlhý Anal Depth Play Vibrátora:

 

Tento dlhý vibrátor pre Anal Depth Play je vyrobené z kvalitného vinylu. Materiál je úžasne pružný a klzký. Materiál, ktorý používame, je tiež veľmi pevný, takže vaše veľmi dlhé dildo vydrží dlho. Dlhé dildo môžete čistiť Anal Depth Play Dildo jemným mydlom a vodou. Na dôkladnú hygienu odporúčame tiež pravidelne používať náš sprej VERYCLEAN. Čistenie je samozrejme mimoriadne dôležité aj po použití. Pred použitím veľmi dlhého dilda môžete tiež sami použiť análnu sprchu na vyčistenie čriev. V kategórii nášho obchodu "Anal douche" (kliknite sem) nájdete tú správnu análnu sprchu na tréning hĺbky análneho otvoru.