Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Deep throat Sprej

Newsletter

Deep throat Sprej 

Náš sprej deep throat z vás urobí majstra sveta v orálnom sexe a naše lubrikanty na orálny sex vám osladia orálne potešenie.

Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek

Najlepšie deep throat a blowjob spreje
Deep throat spreje a blowjob spreje, ktoré naozaj fungujú

Darovať svojmu partnerovi blowjob životný darček je veľmi láskyplné a pozorné gesto. Ale nie všetci sme obdarení schopnosťami, ktoré sú známe u polykačov mečov alebo jedákov hot-dogov.

Najlepšie je použiť deep throat sprej, ktorý urobí časť práce za vás.

Mnohé blowjob a deep throat spreje obsahujú lokálne anestetikum, ktoré zľahka znecitlivie ústa, aby ste mohli urobiť blowjob to najlepšie. Zníži intenzitu vášho dávivého reflexu, ale úplne ho neodstráni, čo je vlastne dobré, ak sa nad tým zamyslíte.

V skutočnosti nie je nezvyčajné, že lekári podávajú pacientovi s extrémne citlivým dávivým reflexom malé ústne anestetikum, aby mohli urobiť výter z hrdla.

Fungujú deep throat spreje?

Či deep throat spreje fungujú alebo nie, závisí len od toho, ako definujete "fungujú". Ak máte na mysli, že deep throat sprej vám úplne znecitlivie ústa a vy môžete prehltnúť 30 cm obrovský penis bez mihnutia oka, potom nie, nefungujú.

Nie sú na to určené, alebo aspoň nie sú toho schopné. Aj ten najsilnejší deep throat sprej vám prinajlepšom spôsobí znecitlivenie a potlačí dávivý reflex. Nie úplne, ale určité potlačenie sa dosiahne. Stále máte dávivý reflex, ktorý je dôležitým reflexom prežitia, ale môžete sa dostať ďalej do hrdla bez pocitu, že budete zvracať. Mnohé z týchto sprejov obsahujú buď lidokaín, alebo benzokaín, ktoré sa bežne používajú ako anestetiká.

Skrátka, deep throat spreje fungujú veľmi dobre, ak si chcete počas orálneho sexu dopriať niečo navyše.

Sprej EZ2SUCK je celosvetovým bestsellerom!

Tento sprej od MEO nemá dlhé trysky, ktoré sú typické pre ostatné spreje, takže pôsobí oveľa rovnomernejšie ako ostatné. Odporúčame ho držať veľmi blízko úst, aby ste si mohli byť istí, že sa dostane až do zadnej časti hrdla. Otupený jazyk nie je to, čo chcete dosiahnuť.

Zaujímavé je, že tento výrobok chutí najlepšie zo všetkých, podobne ako mäta pieporná alebo ako tablety proti bolesti hrdla, ktoré ste pravdepodobne zvykli užívať. EZ2SUCK od MEO je najlepšie pôsobiaci sprej pre deep throat a má účinnú dobu pôsobenia približne 30 minút. Keďže výrobok nechutí zle a pôsobí rýchlo, stačí ho použiť raz alebo dvakrát počas orálneho sexu bez toho, aby ste prerušili deep throat činnosť.

S týmto výrobkom môžete preniknúť hlboko do hrdla ako deep throat profesionál a budete prekvapení, ako dobre funguje. Je to zároveň najergonomickejší výrobok, aký poznáme. Vaša partnerka bude určite ohromená!

Sprej Juicy Head blowjob od Doc Johnson

A blowjob znie ako práca, ale so sprejom Juicy Head sa z nej stane čistá rozkoš. Sprej na hlavu Juicy Head Spray robí z blowjob mimoriadne lahodný, zmyselný zážitok pre oboch - toho, kto ho poskytuje blowjob, aj toho, kto ho prijíma. Váš partner si bude obzvlášť užívať mľaskanie, lapovanie, cicanie a sanie jeho penisu. S piatimi rôznymi sprejmi Juicy Head môžete do svojho milostného života vniesť rozmanitosť: Na výber máte melón, cukrovú vatu, jahodu, ananás, jablko a ružovú citronádu!

Záver

Deep throat spreje sú fantastickým spôsobom, ako svojmu partnerovi poskytnúť blowjob alebo deep throat, o ktorých vždy sníval, a fungujú naozaj dobre. Ak chcete sprej, ktorý čo najúčinnejšie potlačí dávivý reflex, mali by ste si vybrať niektorý z lidokaínových výrobkov. Ak ste už v orálnom sexe dosť zbehlí a potrebujete len trochu viac oomph, potom sú pre vás pravdepodobne vhodnejšie benzokaínové spreje.
Tieto spreje pôsobia len na aktívnu osobu, ktorá poskytuje blowjob, a znecitlivenie sa neprenáša na pasívneho partnera. Dúfame, že si s týmito sprejmi užijete toľko zábavy ako naši ostatní zákazníci, pretože už roky majú na svojom nočnom stolíku vždy aspoň jeden sprej EZ2FUCK.

Odporúčanie:

Naša deep throat súprava vás vycvičí, aby ste boli dokonalým fajčiarskym profesionálom. Skladá sa z veľmi dlhého dilda a spreja, ktorý potláča dávivý reflex. Naša súprava obsahuje:

50 cm dlhé dildo s priemerom 40 mm: Pevne pripevnená prísavka zaisťuje, že naše dildo možno pripevniť na akýkoľvek hladký povrch, aby bolo zasúvanie jednoduchšie. Dildo sa dá samozrejme použiť aj análne!

Sensational deep throat Sprej EZ2SUCK, ktorý z vás čoskoro urobí deep throat profesionála. Viac informácií nájdete TU!