Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Ball stretcher

Newsletter

Ball stretcher 

Nerezová oceľ ball stretcher prináša mnohým mužom veľké potešenie počas sexu alebo masturbácie. Naše ťažšie verzie sa dajú použiť aj na zväčšenie mieška.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 66 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 66 položiek

ball stretcher je zariadenie alebo sexuálna hračka, ktorá sa nosí okolo mieška a slúži na roztiahnutie semenníkov. Stránka ball stretcher je zvyčajne vyrobená z rôznych materiálov. MEO ponúka ball stretcher zo silikónu, ball stretcher z kože, ball stretcher z kovu a ball stretcher z gumy. V ponuke máme aj uzamykateľné ball stretcher. ball stretcher a závažia na semenníkyrôznych tvarov a veľkostí a môžu sa nosiť krátkodobo alebo dlhodob o.

Používanie guľôčkového naťahovača má niekoľko výhod. Mnohí muži považujú pocit natiahnutých semenníkov alebo mieška za veľmi príjemný, pretože im počas sexu prináša jedinečný a intenzívny pocit. Niektorí muži si tiež všimli, že nosenie loptičkového naťahovača zvyšuje ich sexuálnu výkonnosť tým, že zvyšuje ich výdrž alebo zintenzívňuje ich orgazmus.

Existuje mnoho rôznych typov loptičkových naťahovačov. Niektoré z nich sú najobľúbenejšie:


Pri výbere loptičkového nosiča je dôležité zvážiť faktory, ako je materiál, veľkosť a hmotnosť. Dôležité je tiež začať s menšou veľkosťou loptičkového nosiča a postupne sa prepracovať kťažším ball stretcher veľkostiam, ako si vaše telo zvykne na pocit natiahnutých semenníkov a mieška. Dôležité je tiež dodržiavať pokyny výrobcu na používanie a starostlivosť, aby ste zabezpečili, že váš ball stretcher vydrží dlho a jeho používanie bude bezpečné. V MEO nájdete vždy najväčší výber ball stretcher a najnovšie modely guľôčkových naťahovákov.