Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Human puppy Play Obchod

Newsletter

Human puppy Play Obchod 

V MEO Human puppy Obchod nájdete kompletný Bad puppy Kolekciu pre Human puppy. Potrebujete masku pre psa, tlapky, nákolenníky, obojok, vodítko pre psa alebo hračky pre ľudské šteňa? Tu v obchode MEO, špecialistovi na Cos Play, nájdete to, čo hľadáte.

Podkategórie

  • V MEO nájdete všetko pre svoj fetiš! Zadkové a análne kolíky vo všetkých veľkostiach. Pretože chvostík na butt plug je to, čo robí šteňacie hrátky dokonalými.

  • Masky z Bad puppy Z kolekcie MEO z vás urobia dokonalého psa. U MEO nájdete masky pre psov z kože, neoprénu alebo latexu.

  • Ak chcete dať svojmu majstrovi packu, potrebujete správne príslušenstvo! U nás nájdete všetko príslušenstvo pre human pupako sú tlapky, nákolenníky a mnoho ďalšieho.

  • Či už ide o ušľachtilý kožený obojok z kroko kože, obojok pre psov s hrotmi alebo obojok puppy s hrotmi. Na stránke Bad puppy Kolekcia nenecháva nič na náhodu.

  • Každé ľudské šteňa alebo dospelý pes potrebuje vodítko. Stránka Bad puppy Vám ponúka dokonalú voľbu, keď potrebujete vodítko pre psa.

  • Kožený postroj z Bad puppy Z kolekcie z vás urobí dokonalé šteňa. V MEO nájdete veľký výber postrojov v mnohých farbách.

  • Vaše šteňa potrebuje správny roubík? V spoločnosti MEO nájdete roubík s kosťou alebo bez nej. MEO je prvou voľbou, pokiaľ ide o správny roubík.

  • MEO je špecialistom, pokiaľ ide o puppy Play sa týka. Dokonalé vybavenie, ako sú tričká, masky, vodítka, gagy a hračky, nájdete v MEO.

MEO, obchod Pup Play, je komplexný obchod so všetkými produktmi, ktoré potrebujete pre svoje Human puppy potrebujete.

puppy Play

V komunite rolových hráčov je puppy človek, ktorý sa vydáva za psa. Šteňa môže byť samec alebo samica. Šteňatá sú zvyčajne submisívnejší ľudia, ktorí sa často stretávajú s dominantnejšími ľuďmi, ktorí preberajú úlohu pána alebo trénera.

Puppy sa niekedy nazýva aj Human puppy označované ako šteňa.

Viac o ľudskom šteňaťu:

Ľudské šteňatá sa rady zbavujú svojich ľudských zábran, zabúdajú na stresy každodenného života a objavujú svoju zvieraciu stránku. Niektoré Ľudské šteňatá majú sexuálne potešenie z hrania rolí, ale to puppy Play nemusí mať nevyhnutne sexuálnu zložku. Správanie ako Human puppy umožňuje spontánnejší život, v ktorom sa nemusíte starať o účty alebo pracovné povinnosti. Je to životný štýl, ktorý poskytuje veľa pozitívneho posilnenia a pozornosti prostredníctvom slovnej pochvaly a pohladenia. Tak ako pri iných domácich zvieratách, aj pri ľudských šteniatkach môže byť potrebná disciplína, keď sa nesprávne správajú. Nikdy to však nie je bolestivé alebo dokonca kruté.

Ľudské šteniatka sú viac zlomyseľné a hravé ako veľké psy, ktoré majú aj ľudskú povahu. Skutočný vek ľudského šteniatka nie je rozhodujúcim faktorom pre to, či prevezme úlohu šteniatka, Human puppy alebo alfa psa.

Ľudské šteňatá preberajú úlohu psov v rôznej miere. Niektoré ľudské šteňatá žijú ako psy stále, zatiaľ čo iné sa do tejto úlohy vžívajú len príležitostne. Niektorí radi hovoria charakterovo, zatiaľ čo iní len vrčia a šteká. Niektoré chodia po dvoch nohách, zatiaľ čo iné sa pohybujú len po štyroch. Niektoré Ľudské šteňatá sa obliekajú ako psy, zatiaľ čo iné nosia len obojok alebo nenosia žiadny kostým. Nech už sú ich preferencie akékoľvek, v MEO si každý nájde Human puppy kompletnú výbavu, od psieho obojku, vodítka, chráničov na labky, nákolenníkov alebo psích masiek.

Hoci vykazujú mnohé správanie skutočných psov, Human Puppies by nikdy nemali jesť psie krmivo, pretože z neho môžu ľudia ochorieť. Medzi náhrady patrí ľudské jedlo, napríklad studená hovädzia konzerva alebo niektoré obilniny.

Súťaže pre šteňatá a večierky pre ľudské šteňatá sú vhodnými miestami na hranie sa na verejnosti. Puppy Ďalšou novinkou pre ľudské šteňatá sú análne zátky so psími chvostíkmi.

Čo je to hra šteniat?

Pup Play je to typ hrania rolí, pri ktorom ľudia preberajú úlohu a mentalitu šteňaťa. Môže to mať mnoho podôb, od jednoduchého užívania si pocitu byť šteniatkom resp. Human puppy môže mať mnoho podôb, od jednoduchého užívania si pocitu byť šteniatkom, cez nosenie šteniatkovej čiapky, šteniatkových rukavičiek alebo iného šteniatkového vybavenia, až po hru s inými šteniatkami alebo dokonca hru s niekým, kto preberá úlohu psovoda.

Čo je ľudské šteňa?

A Human puppy je výraz pre niekoho, kto rád preberá úlohu so psou osobnosťou. Pre niektorých je na stránke Pup Play byť šteniatkom priestorom, do ktorého sa ponoria na obmedzený čas, aby si oddýchli alebo sa len hrali, zatiaľ čo pre iných to môže byť identita, ktorou žijú 24 hodín denne. Niektoré ľudské šteniatka sú samotárske (alebo túlavé), iné môžu byť partnermi alebo mať obojok puppy (patriaci psovodovi, cvičiteľovi alebo pánovi). Niektoré ľudské šteniatka sa dokonca pridajú k väčšej svorke a preberajú úlohy šteniatok, ako sú alfa, beta a omega.

Čo je to handler?

Handler je človek, ktorý rád hrá úlohu opatrovateľa šteniatka. Handleri môžu zastávať rôzne úlohy, od starostlivého opatrovateľa cez pevného držiteľa vodítka až po trénera poslušnosti a pána. Vzťah medzi psovodom a Human puppy psom môže byť romantický, sexuálny alebo len platonický.

Dobre, takže je Pup Play sexuálna, romantická, spoločenská alebo platonická záležitosť?

Môže to byť všeličo a Pup Play je pre každého človeka iná. Väčšina šteniat a manipulátorov nachádza určitý druh fyzického a sexuálneho uspokojenia. Mnohí nachádzajú aj romantické spojenie a robia z Pup Play súčasť vzťahu. Iní si chcú len užívať šteňacie obdobie s platonickými priateľmi. Neexistuje žiadny zlý spôsob, ako byť dobrým Human puppy byť!

Kto môže byť Human puppy byť?

Každý! Nemusíte vlastniť drahú koženú psiu masku ani sa zúčastňovať na podujatiach, aby ste mohli byť human pup byť jedným z nich. Nepotrebujete psovoda ani alfa psa, ani patriť do svorky. Všetko, čo potrebujete, je túžba byť šteniatkom a otvorenosť objavovať nové veci. Zvyšok je na vás!

Existujú aj iné typy hier so zvieratkami?

Samozrejme, že existujú! Nie každý, kto sa rád hrá s domácimi zvieratami, chce vziať psovi hlavu. Niektorí sa radšej hrajú ako mačiatko, poník, vlk, líška, býk alebo iný typ zvieraťa. Každé zviera na hranie má inú hlavu a iný postoj. Ak si myslíte, že iný druh pet play je pre vás, odporúčame vám preskúmať stránku MEO.co.uk a opýtať sa, ako ostatní ľudia prežívajú svoj osobný typ hry so zvieratkom.

Je to len pre homosexuálov?

Vôbec nie! pet play a Human puppy Play vo všeobecnosti sú otvorené pre ľudí všetkých pohlaví a orientácií. puppy Play zdá sa, že najväčšej obľube sa teší medzi homosexuálnymi mužmi, ale existuje aj veľké množstvo Ľudských šteniatok a Psích venčiarov každej orientácie a pohlavia. Nezáleží na tom, či ste heterosexuálne šteňa, queer šteňa alebo akýkoľvek iný druh puppy ste, nájdete tu perfektné puppy Play Vybavenie tu na MEO.co.uk