Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

BDSM nábytok a sexuálny nábytok

Newsletter

Kríž svätého Ondreja - hnedý - čalúnený

V porovnaní s podobnými výrobkami tento svätoondrejský kríž nenecháva nič na náhodu, bez ohľadu na to, či sa používa v súkromí alebo v profesionálnom BDSM štúdiu. Stabilná základňa umožňuje voľné postavenie tohto svätoondrejského kríža v miestnosti tak, aby sa dal používať zo všetkých strán.

Viac informácií

3284/00

$1,672.04


-$557.38

$1,114.66

plus náklady na dopravu

K dispozícii čoskoro

  Viac informácií

  Svätoondrejský kríž alebo BDSM kríž je dokonalým doplnkom, keď ide o dokonalú bondáž! Inovatívny svätoondrejský kríž 2.0 od MEO má s pôvodnými drevenými bondage krížmi len málo spoločného, okrem základného tvaru. Náš svätoondrejský kríž bol polstrovaný a potiahnutý kvalitnou imitáciou kože. Vďaka oceľovo-drevenej konštrukcii je tento svätoondrejský kríž mimoriadne stabilný, pružný a bezpečný na používanie pri bondage. Vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov a premyslenej konštrukcii je náš svätoondrejský kríž bezpečným a univerzálne použiteľným kusom BDSM nábytku. Náš kríž svätého Ondreja 2.0 je vhodný pre všetky telesné veľkosti a váhové kategórie a je skonštruovaný na súkromné použitie aj do profesionálnych BDSM štúdií.

  Rozkoš z podriadenia:

  Pre používateľa je kríž svätého Ondreja charakteristický predovšetkým úplným zviazaním a následnou nehybnosťou. Pasívny partner je úplne vydaný na milosť a nemilosť Top a nemôže sa takmer ani pohnúť. Keď ste pripútaní k svätoondrejskému krížu, veľmi rýchlo si všimnete, že ste v tejto polohe úplne vydaní na milosť a nemilosť partnerovi. Hlava aj celá horná časť tela sú voľne prístupné Top a môžete ich stimulovať alebo trestať. Podobná situácia je aj s pohlavnými orgánmi. Roztiahnuté nohy sa nedajú zatvoriť, takže je možná akákoľvek manipulácia s genitáliami.

  Čo je na tomto BDSM svätoondrejskomkríži zvláštne?

  Okrem BDSM nábytku, ako sú klietky, piliere a mnoho ďalšieho, vyrábame aj tento praktický svätoondrejský kríž so stojanom. Náš BDSM svätoondrejský kríž je nadčasový demontovateľný svätoondrejský kríž na voľné použitie bez nutnosti montáže na stenu. Ideálny svätoondrejský kríž pre všetky potreby a akúkoľvek veľkosť miestnosti. V porovnaní s podobnými výrobkami tento svätoondrejský kríž nenecháva nič na náhodu, bez ohľadu na to, či sa svätoondrejský kríž používa v súkromí alebo v profesionálnom BDSM štúdiu. Stabilný podstavec umožňuje umiestniť tento svätoondrejský kríž voľne v miestnosti tak, aby sa dal používať zo všetkých strán. Na tento spútavací kríž možno samozrejme pripevniť mnoho BDSM doplnkov z ponuky MEO. Keďže náš svätoondrejský kríž je potiahnutý hygienickou imitáciou kože, ľahko sa čistí po bondáži (telesné tekutiny, vosk zo sviečok, lubrikanty, oleje atď.). Ondrejský kríž sa dodáva v rozloženom stave, diskrétne a bezpečne zabalený. Montáž je veľmi jednoduchá a náš bondage svätoondrejský kríž je pripravený na použitie do 3 minút. Po použití možno svätoondrejský kríž rýchlo rozobrať a diskrétne uložiť do skrine alebo pod posteľ.

  Ako použiť svätoondrejský kríž nabondage?

  Svätoondrejský kríž má integrované zariadenia na spútanie submisívneho partnera. Možno to urobiť pomocou kožených pút, pút na ruky alebo povrazov. Vašej fantázii sa medze nekladú. Existuje len jedno obmedzenie: čas! Každý otrok má fyzické limity a tie sa dajú počas bondáže na svätoondrejskom kríži nádherne preskúmať. Státie s roztiahnutými nohami je už výzva a rozpaženie rúk smerom nahor je tiež trochu nepohodlnejšie. Okrem toho sú ruky samé od seba ťažšie a ťažšie, pretože krv pomaly steká späť do tela. Výsledkom je otupenosť. Preto by ste si mali vybrať kvalitné opierky na ruky a nohy. Odporúčame naše špeciálne putá na ruky 9885 (kliknite sem ) - ako aj putá na nohy zo série BLACK BERLIN.

  Teraz je otrok fixovaný - a teraz? Nuž, teraz sa naozaj začína to pravé BDSM sedenie. Môžete neobmedzene skúmať telo a primerane stimulovať erotogénne zóny. Ak je otrok fixovaný tvárou k svätoondrejskému krížu, môžete samozrejme vložiť aj výprask a/alebo bičovanie. Je dôležité, aby ste venovali pozornosť znakom svojho otroka. Vopred si zapamätajte bezpečné slovo a v prípade potreby si ho vyžiadajte.

  Čo je to BDSM svätoondrejský kríž?

  Nájdete ho na každom železničnom priecestí a spomína sa aj v Biblii: Svätoondrejský kríž! Ondrejský kríž v kontexte bondáže je kríž v tvare písmena X (často nazývaný len kríž) v ľudskej veľkosti. Názov dostal podľa apoštola Ondreja, ktorý bol údajne okolo roku 60 n. l. odsúdený na smrť ukrižovaním na kríži v tvare písmena X. Ondrejský kríž v otroctve je zvyčajne vyrobený z dreva alebo kovu a slúži na upevnenie pasívneho partnera (spodku alebo otroka). Predná alebo zadná časť pasívneho partnera je voľne prístupná aktívnemu partnerovi, Top, a končatiny sú roztiahnuté a fixované.

  Ďalšie podrobnosti:

  • Ondrejský kríž so stojanom
  • Materiál: kov, drevo, čalúnenie, imitácia kože
  • Montážny materiál je súčasťou dodávky
  • Má niekoľko upevňovacích bodov.
  • Výška je 202 cm s plochou podstavca približne 1 m²
  • Keďže otrok stojí nohami na podlahe aj počas upevnenia na svätoondrejský kríž, pri tomto type upevnenia nehrozia takmer žiadne riziká. Mali by ste však dávať pozor na krvný obeh v rukách, ktorý sa môže zastaviť, ak je otrok fixovaný príliš dlho.
  • Ondrejský kríž je v súčasnosti štandardným vybavením každého dominového štúdia. Mnohé swingerské kluby majú aj špeciálne vybavené BDSM miestnosti so svätoondrejským krížom. Čoraz častejšie môžete nájsť bondage kríž aj v súkromných spálňach. Keď je otrok pripútaný k bondage krížu, nikdy by nemal zostať sám. Aj inak banálne problémy môžu mať vážne následky, ak sa vyriešia týmto spôsobom. Ľudia s astmou alebo so srdcovými problémami by sa mali vo všeobecnosti zdržať priväzovania k svätoondrejskému krížu.
  • Synonymá: sv: Ondrejský kríž BDSM - BDSM nábytok - BDSM kríž - Bondage restraint cross - Svätoondrejský kríž SM


  Toto by vás tiež mohlo zaujímať:

  HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

  Hodnotenie 

  Danke!!

  Wir sind wirklich zufrieden, ein guter Kauf, absolut super Preis-Leistungs-Verhältnis. Danke!!

   Hodnotenie 

   Richtige Profi-Qualität

   Dieses Andreaskreuz könnte auch wirklich in einem professionellen Domina-Studio stehen. Es ist absolut hochwertig verarbeitet, steht sicher und ist auch noch einfach auf- und wieder abbaubar. Bin sehr begeistert und freue ich schon darauf, wenn MEO zukünftig noch mehr SM-Mobiliar anbietet.

    Hodnotenie 

    Approved

    The cross shape allows for various positions and angles to be achieved, enabling a wide range of sensations and experiences. Some benefits of using a Saint Andrew's Cross in BDSM include enhanced physical and psychological stimulation, the exploration of power dynamics, and the building of trust and intimacy between partners.

    • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.

    Napíšte vlastnú recenziu

    Kríž svätého Ondreja - hnedý - čalúnený

    Kríž svätého Ondreja - hnedý - čalúnený

    V porovnaní s podobnými výrobkami tento svätoondrejský kríž nenecháva nič na náhodu, bez ohľadu na to, či sa používa v súkromí alebo v profesionálnom BDSM štúdiu. Stabilná základňa umožňuje voľné postavenie tohto svätoondrejského kríža v miestnosti tak, aby sa dal používať zo všetkých strán.

    Napíšte vlastnú recenziu

    30 ostatné položky v rovnakej kategórii: