Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

BDSM paddle

Newsletter

BDSM paddle BOXER

THE BOXER je zlý perkusný nástroj alebo dokonalé BDSM pádlo pre BDSM alebo spanking komunitu a sľubuje, že splní všetky vaše fantázie. Vrchol v našom obchode BDSM.

Viac informácií

2311/00

k dispozícii na

  Viac informácií

  THE BOXER je zlý perkusný nástroj alebo dokonalé BDSM pádlo pre BDSM alebo spanking komunitu a sľubuje, že splní všetky vaše fantázie. Vrchol v našom BDSM obchode.

  Myšlienka tohto BDSM pádla zodpovedá účinku ťažkých boxerských rukavíc. Každý, kto vidí boxera po boxerskom zápase, si rýchlo urobí predstavu o účinku tohto BDSM doplnku pre "vážnych hráčov".

  Základ pádla THE BOXER tvoria dve vrstvy sedlovej kože, z ktorých na jednej strane vyčnieva polstrovaná polguľa. To spôsobuje veľmi tupú, ale nie veľmi intenzívnu bolesť rozkoše, ale účinok je o to trvalejší a hlbší. THE BOXER sa určite môže stať návykovým predmetom pre submisívne osoby, ktoré majú tieto pocity rady. Druhá strana je hladká a jej účinok je podobný ako pri bežnom pádle.

  Na výrobu THE BOXER používame našu anglickú sedlovú kožu v čiernej farbe a na poťah pologule červenú kožu nappa.

  Ďalšie podrobnosti:

  Toto by vás tiež mohlo zaujímať:

  HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

  Hodnotenie 

  Wunderbar

  Mein Boss bestraft mich oft damit. Meist müssen die ***** daran glauben. Die Schläge damit sitzen präzise und verletzen die **** nicht nachhaltig aber extrem gezielt. Meist prügelt er mir mein ***** damit raus ohne das der **** berührt wird.

   Hodnotenie 

   It hurts so good!

   This was our first paddle purchase from MEO in Germany. I was a little nervous, but this has turned out to be one of new my favorite things! Good German quality and good price. I think my hubby likes it just as much as I do, if not more!

    Hodnotenie 

    Wie ein Tritt vom Pferd

    Ausgiebiges Spanken mit dem "Der Schlag" kann zu tiefen blauen Flecken führen, welche nicht nur optisch auch die nächsten Tage noch an die Session erinnern werden. Gleichzeitig sei aber auch darauf hingewiesen, dass so tiefe blaue Flecken durchaus eine ernstzunehmende Verletzung darstellen können! Also bitte unterschätze dieses Instrument nicht.

    • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.

    Napíšte vlastnú recenziu

    BDSM paddle BOXER

    BDSM paddle BOXER

    THE BOXER je zlý perkusný nástroj alebo dokonalé BDSM pádlo pre BDSM alebo spanking komunitu a sľubuje, že splní všetky vaše fantázie. Vrchol v našom obchode BDSM.

    Napíšte vlastnú recenziu

    Ostatní zákazníci tiež kúpili:

    30 ostatné položky v rovnakej kategórii: