Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

BDSM paddle

Newsletter

Bad puppy ® Paw paddle BDSM

Nielen pre priateľov puppy Playale aj pre milovníkov výprasku je náš Bad puppy ® Paw paddle z kože ideálnou voľbou. Nádherná plácačka z nášho BDSM obchodu.

Viac informácií

2165/00

k dispozícii na

  Viac informácií

  Nielen pre priateľov puppy Playale aj pre milovníkov spankingu, naše Bad puppy ® Paw paddle vyrobená z kože. Krásny vrchol v našom BDSM obchode.

   

  Anglický termín paddle sa používa nielen na označenie rovnomenného bičíka, ale aj notoricky známeho trestného nástroja používaného v školách a rodinách v USA na výprask.

   

  S týmto hanebným paddle výpraskom môžete naplno prežívať svoje najdivokejšie BDSM sny. Či už ide o hranie rolí alebo puppy Playpopustite uzdu svojej fantázii a zapôsobte na svojho submisívneho partnera ľahkým alebo silným výpraskom na zadok.

   

  Toto je aj vizuálne paddle skutočným lákadlom pre oči. Je vyrobený z čierneho dreva a s povrchom na plákanie z krokodílej kože. Výrez na labku šteniatka sme podšili červenou kožou pre dokonalý vzhľad šteniatka.

   

  puppy Tlapka paddle je ideálna hračka na výprask - použite ju, aby ste ukázali, kto je tu pánom, a potrestajte svojho partnera..

   

  Viac informácií:

   

  • Bad puppy Tlapka paddle
  • Plácačka na výprask vyrobená z kože a dreva
  • Drevená rukoväť a úderová plocha z dvojvrstvovej dvojfarebnej kože s krokodílím vzhľadom
  • S koženým remienkom na zápästie
  • Dĺžka 33 cm Úderová plocha 21 cm Dĺžka rukoväte 12 cm, šírka 11,5 cm
  • Bad puppy ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti MEO Germany.
  • MEO je váš špecialista na BDSM s veľkým výberom pre váš fetiš. V našom obchode BDSM nájdete mnoho druhov SM hračiek, či už paddle alebo facky. Je váš partner neposlušný? S paddle mu alebo jej môžete dať poriadny výprask. Máme tie správne výprasky pre začiatočníkov aj skúsených milovníkov výpraskov. Ste ešte alebo ešte nie ste fanúšikom pádiel? Potom by naša kolekcia bičíkov mohla byť niečo pre vás! Objednajte si pár pút na ruky, putá na členky a masku na oči. Venujte čas prehliadke a nájdite si SM hračku alebo bondage putá, ktoré hľadáte..
  • Prečítajte si celú recenziu (kliknite sem)

  Toto by vás tiež mohlo zaujímať:

  HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

  Hodnotenie 

  Size is perfect!

  Light weight Size is perfect! Light weight glides through the air which gives a solid impact

   Hodnotenie 

   Schlagkräftig

   Das schlagkräftige Paddle ist eine reizvolle Ergänzung für Dein Petplay-Equipment und sorgt garantiert dafür, dass Dein Welpe den gewünschten Gehorsam lernt. Die Oberfläche des Paddles aus strapazierfähigem Leder ist geprägt und auf der Innenseite ist das Paddle mit einer leuchtend roten Hundepfote versehen. Dank dem breiten Griff mit Handschlaufe hast Du das Schlagwerkzeug immer gut unter Kontrolle. Diese Erziehungslektionen wird Dein devoter Partner ganz sicher so schnell nicht wieder vergessen.

    Hodnotenie 

    Train your pup with hard discipline that leaves a lasting impres

    The bright red paw of this puppy paddle will leave a bright red mark on your pet's hindquarters! Made with quality leather in a rich alligator skin texture, this impact instrument is a luxurious addition to your arsenal. Take hold of the sturdy wooden hilt and give that bad dog a swat that brands them as your bitch. Teach them to obey every command of their owner so that maybe they'll get a treat.

    At the end of the handle, a leather loop allows you to secure it around your wrist during use or hang it up for storage afterwards.

     Hodnotenie 

     Super Paddel für mein Puppy

     Sehr schön und gut verarbeitetes Paddel für einen optimalen Preis. Qualität und Größe sind wirklich ideal, das "haut hin". Auf jeden Fall zu empfehlen für jedwede Art von BDSM

     • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.

     Napíšte vlastnú recenziu

     Bad puppy ® Paw paddle BDSM

     Bad puppy ® Paw paddle BDSM

     Nielen pre priateľov puppy Playale aj pre milovníkov výprasku je náš Bad puppy ® Paw paddle z kože ideálnou voľbou. Nádherná plácačka z nášho BDSM obchodu.

     Napíšte vlastnú recenziu

     Ostatní zákazníci tiež kúpili:

     30 ostatné položky v rovnakej kategórii: