Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Súložiace stroje a dojačky

Newsletter

Autoblow VacuGlide - Dojiaci stroj pre mužov

Nový Ponuka
 • Autoblow VacuGlide - Dojiaci stroj pre mužov

Stroj na dojenie penisu, ktorý doslova vysaje orgazmus z vášho tela? Áno, prosím! Presne to ponúka "Autoblow VacuGlide": high-tech dojací stroj pre mužov, ktorý ani nevyžaduje erekciu. Autoblow VacuGlide je bezpochyby Rolls Royce medzi strojmi na dojenie penisu!

Viac informácií

3592/00

$1,170.40


-$222.96

$947.44

plus náklady na dopravu

Dodacia lehota približne 3 dní

  Viac informácií

  Stroj na dojenie penisu, ktorý doslova vysaje orgazmus z vášho tela? Áno, prosím! Presne to ponúka "Autoblow VacuGlide": high-tech dojací stroj pre mužov, ktorý ani nevyžaduje erekciu. Dojič však nie je vhodný len pre mužov, ktorí majú problémy s dosiahnutím erekcie - je vhodný pre každého muža, ktorý chce kvalitný masturbátor s výkonnou funkciou dojenia.

   

   


  Náš dojací strojček pre mužov vysaje orgazmus priamo z tela!


  Dojička na penis váži 6 kg a pozostáva z robustného, 3,2 mm hrubého puzdra z lisovaného hliníka. Dodáva sa s nastaviteľnými stimulačnými valcami v 3 veľkostiach, ktoré vyhovujú každému mužovi a každému typu stimulácie. Elektronicky ovládané ventily umožňujú meniť silu sania a stimulácie penisu. Zariadenie a všetko príslušenstvo sa dodáva vo vysokokvalitnom úložnom vrecku na diskrétne uloženie po použití alebo pri cestovaní. Prístroj je na svoju veľkosť prekvapivo tichý a vydáva len mierne šumenie piestu a motora.

  Pre edging, Tease a Denial alebo dokonalý orál:

  Na celé hodiny edginghodín, dokonalé blowjob alebo intenzívne dojenie penisu ešte nikdy nebolo také jednoduché! "Autoblow VacuGlide" je dojačka pre mužov, ktorá splní všetky túžby kedykoľvek a bez kompromisov. Dojička dokáže penis rozmaznávať jemne, pomaly a intenzívne alebo ho vysávať mimoriadne intenzívne a na najvyššej úrovni. Muž dosiahne orgazmus "bez rúk", bez toho, aby sa musel čo i len dotknúť.

  VacuGlide je Rolls Royce medzi dojačkami pre mužov!

  Tajomstvo dychberúcich orgazmov spočíva vo vysokokvalitnej konštrukcii dojačky a jej neprekonateľnej sacej sile.


  Kované z lisovaného hliníka najvyššej kvality!


  Nákup na celý život! Dojčiareň váži približne 6 kg a pôsobí rovnako dobre, ako vyzerá. Absolútne kvalitná konštrukcia!  Nemáte možnosť postavenia? Žiadny problém!

  Jednoducho natrite penis lubrikantom MEO STROKE a vložte ho do stimulačného valca, aj keď penis nie je vztýčený. Vákuová funkcia pomôže v okamihu dosiahnuť erekciu a dychberúci orgazmus, vďaka čomu bude muž ejakulovať ako kôň!


  Vybavený 3 stimulačnými valcami:

  Možnosť individuálneho prispôsobenia je to, čo robí dojačku "Autoblow VacuGlide" takou výnimočnou. Súčasťou dodávky sú tri rôzne stimulačné valce a imbusový kľúč, ktorým možno nastaviť maximálnu dĺžku zdvihu.

  Autoblow VacuGlide

  Nastaviteľná dĺžka zdvihu:

  Rýchlosť a dĺžka zdvihu sa ovláda stlačením tlačidla.

  Testované k dokonalosti!

  Každý dojací stroj "Autoblow VacuGlide" je podrobený najprísnejším testom vo výrobnom závode s certifikátom ISO. Dojiaci stroj pre mužov, ktorý je skutočne vyrobený tak, aby vydržal.


  Súčasťou balenia je úložná taška:

  Diskrétnosť a poriadok sú základom všetkého. Každý dojací stroj "Autoblow VacuGlide" sa dodáva v úložnej taške, v ktorej má každá časť svoje pevné miesto.

  Autoblow VacuGlide

  V týchto videách (v nemčine a angličtine) sa dozviete všetko o našom dojacom stroji na penis:  Video v nemčine.

  Video v angličtine.

  VacuGlide od spoločnosti Autoblow je DOJIČKA pre mužov, ktorí túžia po dokonalom pôžitku z dojenia svojho penisu! Sám, s partnerkou, na Tease & Denial alebo počas sedenia edging Sedenie. Muž zažíva intenzívne vzrušenie z toho, že je vydaný na milosť a nemilosť strojčeka, ktorý nepretržite saje a nasáva jeho penis, čím ho privádza na pokraj vyvrcholenia a možno aj k druhému, tretiemu alebo štvrtému orgazmu. VacuGlide od Autoblow ponúka jedinečný zážitok z intenzívnej a dlhotrvajúcej stimulácie, ktorá každého muža zavedie do novej sféry rozkoše.

  Viac informácií:

  • Autoblow VacuGlide - stroj na dojenie penisu
  • Úžasne tichý a nenápadný.
  • Bezkonkurenčná trvanlivosť a kvalita.
  • Prispôsobiteľné stimulačné valce: Tri rôzne veľkosti dojacích valcov z materiálu šetrného k telu, vhodné pre akúkoľvek veľkosť penisu.
  • Nastaviteľná dĺžka zdvihu, rýchlosť sania a úrovne intenzity.
  • Možno diskrétne uložiť do dodaného úložného vrecka.
  • kábel dlhý 180 cm na pohodlné používanie bez ohľadu na vzdialenosť od zásuvky.
  • Materiál: Mliečny strojček z lisovaného hliníka, gumová hadica, silikónové návleky, plastové tlačidlá.
  • Rozmery: Rozmery dojacieho stroja cca 15,7 cm x 38,5 cm, pripojovacia hadica cca 1,83 m.
  • Farba: strieborná a čierna
  • Mechanizmus: sací masturbátor na penis
  • Hmotnosť: približne 6 kg
  • Informácie: Dojička pre mužov, známa aj ako strojček na sanie penisu alebo plne automatický masturbátor, je sexuálna hračka určená na napodobňovanie pocitu sexuálnej stimulácie alebo pohlavného styku. Naše dojačky sú navrhnuté tak, aby vykonávali pohyby alebo činnosti podobné manuálnej masturbácii alebo vaginálnemu, análnemu alebo orálnemu styku. Činnosť mužského dojacieho strojčeka sa môže líšiť, ale tento dojací strojček obsahuje mechanické časti a pneumatické systémy, ktoré umožňujú rytmické pumpovanie a sanie. "Autoblow VacuGlide" je vybavený rôznymi nastaveniami rýchlosti a intenzity na vytvorenie rôznych pocitov.
  • Objavte svet high-tech masturbácie s dokonalým dojacím strojčekom pre mužov, ktorý predstavuje revolúciu vo svete sexuálneho uspokojenia. Dojička na penis nie je len obyčajný masturbátor pre mužov, ale zážitok, ktorý ďaleko presahuje bežné potešenie. Či už hľadáte najlepší masturbátor na svete, alebo ste fanúšikom BDSM orgazmu, náš stroj na dojenie penisu "Autoblow VacuGlide" vám ponúka všetko. Strojček na dojenie penisu je ideálny pre každého, kto miluje umenie edging milovanie alebo chce zažiť intenzívne pocity na Tease & Denial. Nie je to len obyčajný masturbátor pre mužov, ale zariadenie, ktoré prináša aj vynútený orgazmus na dosah. Modely VENUS2000 a VENUS 2000, The Milker a TREMBLR sú v kategórii masturbátorov pre mužov dobre známe, ale "Autoblow VacuGlide" stanovuje nové štandardy ako masturbátor s dojačkou. Pre milovníkov tvrdších sexuálnych hier je "Autoblow VacuGlide" ako BDSM dojačka nepostrádateľným doplnkom ich zbierky, pretože "Autoblow VacuGlide" ponúka nový rozmer rozkoše, dominancie a podriadenosti. Vďaka tomuto dojaciemu strojčeku pre mužov je sexuálny zážitok ešte intenzívnejší a uspokojivejší. Tento dojací strojček pre mužov je symbiózou pokročilej technológie a čistého potešenia. "Autoblow VacuGlide" je viac než len masturbátor pre mužov, je to zážitok, ktorý nemá vo svete sexuálneho uspokojenia konkurenciu. Zažite rozdiel s dojačkou špeciálne navrhnutou na stimuláciu mužského penisu spôsobom, o ktorom ste si nikdy nemysleli, že je možný.
  • MEO je registrovaná ochranná známka spoločnosti MEO v Nemecku. Všetky ostatné názvy značiek, logá a ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov.

  Toto by vás tiež mohlo zaujímať:

  HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

  Hodnotenie 

  It’s worth every penny

  The price point is the most prominent issue. It’s expensive. But if you have the cash, it’s worth every penny because of the quality you receive. $1k for blowjobs whenever you want? That’s a steal.

   Hodnotenie 

   Awesome

   My bf tied me up, put tons of lube on my hard cock and inserted the cylinder over my cock and slowly at first, followed by faster thrusts masturbated me! Oh so awesome!

   • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
   Hodnotenie 

   Absolut begeistert

   Als langjähriger MEO-Kunde bin ich vom "Autoblow VacuGlide" absolut begeistert. Diese High-Tech-Melkmaschine hat meine Erwartungen bei weitem übertroffen. Eines der herausragendsten Merkmale ist, dass man keine Erektion braucht, um es zu benutzen. Das macht es ideal für Männer, die Schwierigkeiten haben, eine Erektion zu bekommen, aber es ist auch perfekt für jeden alleinstehenden Mann, der sich nach einem intensiven und befriedigenden Erlebnis sehnt.

   Die Kombination des "Autoblow VacuGlide" mit dem Rude Boy- Prostatavibrator war für mich eine wahre Offenbarung. Die gleichzeitige Stimulation hat die Intensität meines Orgasmus extrem gesteigert. Die Melkfunktion des Gerätes ist kraftvoll und das Gefühl, dass es den Orgasmus förmlich aus meinem Körper saugt, ist unglaublich und unvergleichlich.

   Die hochwertige Verarbeitung und das benutzerfreundliche Design sind weitere Pluspunkte. Die Reinigung und Wartung sind einfach, was für mich ein wichtiger Faktor ist. Alles in allem bietet der "Autoblow VacuGlide" ein hochwertiges und intensives Erlebnis, das ich jedem Mann empfehlen kann, der auf der Suche nach etwas Neuem ist.

    Hodnotenie 

    Das Gerät gefällt mir

    Diese Melkmaschine übernimmt die ganze Arbeit. Mann braucht nur zu warten, bis das unweigerliche Finale da ist.... Herrlich!

     Hodnotenie 

     Elektrische Melkmaschine für multiple Orgasmen

     Diese elektrische Melkmaschine ist ein hervorragendes Produkt, das mich in vielerlei Hinsicht überzeugt hat. Die hochwertigen Materialien sind angenehm anzufassen und leicht zu reinigen, was zusammen mit dem modernen Design für eine komfortable Handhabung sorgt. Das lange Kabel ermöglicht es, kreative Stellungen auszuprobieren, ohne die Hände zu benutzen, und die verschiedenen Modi bieten ein breites Spektrum an Stimulation bis hin zum Orgasmus oder multiplen Orgasmen.

     Die Verpackung des Produkts ist ansprechend und sehr edel. Die Verarbeitung ist erstklassig und die Bedienung einfach, ohne mit Batterien hantieren zu müssen. Mit mehreren Geschwindigkeitsstufen verspricht der Autoblow Vacuglide Abwechslung, Spaß und ein authentisches Erlebnis.

     Die Melkmaschine besticht durch eine klare Bedienungsanleitung, die die Handhabung erleichtert und ein einzigartiges Erlebnis bietet, das der Realität erstaunlich nahe kommt. Die Flexibilität der inneren Silikonhüllen in den Zylindern ermöglicht eine angenehme Anpassung und bietet gleichzeitig genügend Widerstand, um ein realistisches Gefühl zu vermitteln.

     Alles in allem ist diese Melkmaschine eine lohnende Anschaffung, die den intimen Momenten eine neue Dimension verleiht. Von der hohen Qualität bis zur vielfältigen Funktionalität erfüllt diese Maschine alle meine Erwartungen und ist eine klare Empfehlung für jeden, der etwas Neues und Aufregendes ohne Partner erleben möchte.

      Hodnotenie 

      Gratamente satisfecho

      Una experiencia única gracias a sus diversos modos de movimiento e intensidad. Su diseño ergonómico y la variedad de opciones permiten personalizar el uso según tus preferencias. La calidad de construcción y los materiales son destacables, asegurando durabilidad y comodidad.
      Su sencillo desmontaje facilita la limpieza, garantizando higiene y comodidad. Una combinación de innovación y practicidad que eleva el placer personal a nuevos niveles.

       Hodnotenie 

       Molto soddisfatto!!!

       Finalmente dopo un accurato e meticoloso esame pratico, posso finalmente recensire questo Autoblow Vacuglide. L’oggetto è abbastanza imponente, e da subito ci si rende conto che di buona fattura. La mia esperienza personale è stata molto positiva le sensazioni sono molto realistiche quindi ve lo consiglio caldamente in quanto ne ho provati diversi, e questo stimolatore vale proprio i soldi spesi. Ulteriormente si smonta completamente , rendendo molto semplice l’operazione di pulizia...

        Hodnotenie 

        Une autre dimension à nos ébats intimes

        Mon compagnon et moi-même cherchions de nouveaux moyens de pigmenter nos ébats intimes.
        Cet accessoire a été acheté pour agrémenter notre vie de couple, si j’avais déjà des sex-toys, mon compagnon lui n’en avait pas.
        C’était une grande première pour lui et d’abord considérant que ce gadget était inutile, il apprécia vite les sensations nouvelles procurées par le jouet (j'en suis presque jalouse). Les possibilités de choix de la vitesse et du mode y sont assurément pour quelques choses. Nous avons utilisé le lubrifiant STROKE fourni avec le jouet et l’extase est vite arrivée.
        Je suis ravie de l'achat que j'ai fait. Ce jouet a donné une autre dimension à nos ébats intimes.
        Je le recommande vivement et est à consommer sans tabou seul ou avec sa partenaire.

         Hodnotenie 

         I've never felt something better in my entire life

         This is the Ferrari of masturbators and it is not for beginners. Using it requires reading the instructions and being fairly handy at just figuring things out. Here are a few tips I learned that made it worth it: First you'll need lots and lots of lube. Second, you will need to experiment with the 3 stroking tubes and you might feel you like one on one day and another on a different day. They each offer different levels of tightness and different feelings, although my penis is not thick enough to use the giant one. Put some time into adjusting the screw in the window as it's not very convenient when it pops off your penis. Finally, remember you have to hold the buttons for the air to create the suction in or out, but when you figure out the right setting at the right suction level, there's just nothing on earth that has ever made me feel that good. It's purely addictive.

         • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
         Hodnotenie 

         Simple to control with the buttons and pretty quiet too.

         This is a less expensive version of the Venus2000. I've always seen them in videos but never had the chance to buy one. I always wondered what the hype was all about and now I know! Suction is the be all end all of pleasure toys for men. There are very limited choices and now i know why - I took a look under the hood and this machine weights 15 pounds and has more metal in it than a vacuum cleaner. The controls are intuitive but do require reading instructions. The suction blowjob it provides is unreal.

          Hodnotenie 

          It sucks the life out of your nuts

          Lube up and get ready for the ride of your FUCKING LIFE. I had to remove a star based on the size. I had a venus2000 a long time ago in the early 2000s and they managed make this in a smaller package.

          • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
          Hodnotenie 

          Biggest cumshot of my life

          MEO said it was big and heavy and they were not kidding. This thing looks like it came off an an airplane or something. The good part is I just set it next to myself on the bed so the size doesn't cause an issue, its just surprising. It took me a while to figure out the settings and adjusting the small screw was important. I'm 7x5 and I found the middle tube to work best, but the smallest tube is extra tight and feels even better. I had a monster cum shot after using this thing and luckily there was a pause button for that. Its very different than using other masturbators!!!!!

           Hodnotenie 

           It truly feels like getting a blowjob from the most committed pe

           It truly feels like getting a blowjob from the most committed person. It can suck you steady for hours.

           This is not like any other masturbator or pocket pussy on the market. This is a professional grade ejaculation machine. Once you get her dialed in and understand the controls, and use the right sleeve, you just sit back, hands free, and let it milk the load out of you. It is the ultimate self service experience to lay back and let it do all the work. Its insanely realistic as the vacuum pressure squeezes your dick like a real blowjob and it truly sucks you off at whatever speed/depth you want. Whether you're in the mood for a slow and steady suckle, or a flat out suck off, this girl can do it. I've never experienced anything more realistic. I hope they come out with replacement parts like more cylinders, sleeves and valve caps, as I see myself wearing her out in the next year, and I see these as necessary available replacement parts at the price point for the actual machine. But overall, in many ways, this machine is better then sex. Once you blow a nut in this, you'll understand why its so expensive, and its so worth it.

           • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.

           Napíšte vlastnú recenziu

           Autoblow VacuGlide - Dojiaci stroj pre mužov

           Autoblow VacuGlide - Dojiaci stroj pre mužov

           Stroj na dojenie penisu, ktorý doslova vysaje orgazmus z vášho tela? Áno, prosím! Presne to ponúka "Autoblow VacuGlide": high-tech dojací stroj pre mužov, ktorý ani nevyžaduje erekciu. Autoblow VacuGlide je bezpochyby Rolls Royce medzi strojmi na dojenie penisu!

           Napíšte vlastnú recenziu

           Ostatní zákazníci tiež kúpili:

           30 ostatné položky v rovnakej kategórii: