Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

BDSM Crops & Canes

Newsletter

BDSM plodiny v čiernej farbe pre začiatočníkov a profesionálov

Táto pôsobivá BDSM plodina by mohla byť prvým krokom k prežívaniu vašich tajných fantázií alebo k rozšíreniu vašich BDSM skúseností. BDSM crop má všetko, čo potrebujete na fascinujúcu hru na dominanciu a podriadenie: jednoduchú manipuláciu, ovládanie a všestrannosť.

Viac informácií

3502/00

$24.43


-$6.69

$17.74

plus náklady na dopravu

k dispozícii na

  Viac informácií

  Táto pôsobivá BDSM plodina by mohla byť prvým krokom k prežívaniu vašich tajných fantázií alebo k rozšíreniu vašich BDSM skúseností. BDSM crop má všetko, čo potrebujete na fascinujúcu hru na dominanciu a podriadenie: jednoduchú manipuláciu, ovládanie a všestrannosť. Navyše je BDSM crop atraktívny a štýlový, čo môže posunúť vaše BDSM sedenia na úplne novú úroveň.

  Najdôležitejšie vlastnosti čierneho BDSM cropu:

  • Elastický driek cropu: Umožňuje presné ovládanie intenzity úderu BDSM cropu.
  • Dômyselne opletená rukoväť: Zabezpečuje optimálnu manipuláciu a elegantný vzhľad.
  • Odolný materiál: Vysokokvalitná koža zaručuje stabilitu a dlhú životnosť.
  • Pútko na ruku: Na dodatočnú kontrolu pri používaní biča BDSM.
  • Univerzálny: Ideálny na jemné dotyky a silné údery, ideálny pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov.


  Flexibilný BDSM bičík umožňuje jemné dotyky aj presné a silné údery v závislosti od vašich preferencií a preferencií vášho partnera. Pásik na zápästie na konci rukoväte BDSM cropu poskytuje dodatočnú stabilitu počas používania.

  Náš čierny BDSM crop je vyrobený z vegánskej kože a je mimoriadne odolný. Ponúka vám možnosť zažiť hru dominancie a podriadenia, medzi bolesťou a rozkošou, a to veľmi špeciálnym spôsobom bez kompromisov v oblasti kvality a bezpečnosti.

  Vďaka svojej sýto čiernej farbe a starostlivo opletenej rukoväti má tento BDSM crop sofistikovaný a tajomný vzhľad, ktorý celý zážitok ešte umocňuje. Je nielen skvelým doplnkom na skúmanie BDSM, ale aj estetickým vrcholom, ktorý doplní vašu zbierku.

  Či už vo fascinujúcom svete BDSM len začínate, alebo už máte skúsenosti, tento BDSM crop je pre vás tým pravým doplnkom. Vďaka nemu môžete prežívať svoje najdivokejšie fantázie a objavovať novú úroveň intimity a rozkoše.

  Nechajte sa očariť vzrušujúcou kombináciou elegancie, precíznosti a sily. Zažite nezabudnuteľné okamihy žiadostivosti a dominancie s týmto nádherným BDSM náčiním. Je čas prežiť svoje najtemnejšie fantázie a BDSM crop bude vaším verným spojencom.

  Viac informácií:

  • Čierna BDSM plodina na Impact Play a výprask
  • Impact Play Príslušenstvo z našej série Mauvais Garçon
  • Farba: čierna
  • Materiál: vegánska koža, drevo, nylon
  • Dĺžka: približne 70 cm
  • BDSM crop pri používaní: Pri používaní nášho BDSM cropu je dôležité vždy postupovať zodpovedne a opatrne. BDSM hry by mali byť vždy založené na princípe SSC (Safe, Sane, Consensual), čo znamená, že všetky aktivity musia byť bezpečné, rozumné a konsenzuálne. Komunikácia a vzájomná dôvera sú kľúčovými prvkami, ktoré zabezpečia, aby si všetci zúčastnení zážitok užili a cítili sa pri ňom dobre.
  • Pred použitím BDSM pomôcky je dôležité oboznámiť sa s hranicami a signálmi partnera. Vždy by sa malo dohodnúť bezpečné slovo alebo znamenie, aby sa scéna mohla v prípade potreby okamžite ukončiť. Odporúčame vopred si prečítať informácie o technikách a bezpečnostných opatreniach, najmä ak ste vo svete BDSM nováčikom. Pomôže to vyhnúť sa neželaným zraneniam a zabezpečí bezpečný a uspokojivý zážitok pre oboch partnerov.
  • Nezabúdajte, že BDSM je viac než len fyzická hra; ide aj o psychickú pohodu. Po intenzívnych scénach si nezabudnite vyhradiť dostatok času na následnú starostlivosť a vzájomnú výmenu, aby ste zaistili emocionálnu a fyzickú bezpečnosť všetkých zúčastnených. S takýmto prístupom bude používanie našej plodiny BDSM obohacujúcim a príjemným zážitkom pre všetkých.

  Toto by vás tiež mohlo zaujímať:

  HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

  Hodnotenie 

  Prodotto di ottima fattura

  Prodotto di ottima fattura

   Napíšte vlastnú recenziu

   BDSM plodiny v čiernej farbe pre začiatočníkov a profesionálov

   BDSM plodiny v čiernej farbe pre začiatočníkov a profesionálov

   Táto pôsobivá BDSM plodina by mohla byť prvým krokom k prežívaniu vašich tajných fantázií alebo k rozšíreniu vašich BDSM skúseností. BDSM crop má všetko, čo potrebujete na fascinujúcu hru na dominanciu a podriadenie: jednoduchú manipuláciu, ovládanie a všestrannosť.

   Napíšte vlastnú recenziu

   Ostatní zákazníci tiež kúpili:

   20 ostatné položky v rovnakej kategórii: