Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Štart

Newsletter

Face Fucking Gag AssFace™

Stránka Face Fucking Gag AssFace™ ponúka jedinečnú príležitosť ponížiť partnera príjemným spôsobom alebo ho premeniť na veľmi osobnú, vždy dostupnú sexuálnu hračku.

Viac informácií

3942/00

$133.75


-$22.31

$111.44

plus náklady na dopravu

Dodacia lehota približne 10 dní

  Viac informácií

  Stránka Face Fucking Gag AssFace™ ponúka jedinečnú príležitosť ponížiť partnera príjemným spôsobom alebo ho premeniť na veľmi osobnú, vždy dostupnú sexuálnu hračku.

  Najdôležitejšie prvky Face Fucking AssFace™ gag:

  • Mäkký gag z TPE: Elastický Face Fucking AssFace™ gag vyzerá ako zadoček a dá sa doň vniknúť penisom.
  • Otvorené ústa: Otvor vo vnútri roubíka udržiava ústa a čeľusť otvorené a chráni zuby.
  • Kovové pracky bez obsahu niklu: Face Fucking AssFace™ sa dá nastaviť utiahnutím alebo uvoľnením kovových praciek, ktoré neobsahujú nikel.


  Náš roubík vyzerá ako tesný malý zadoček s utiahnutým análnym otvorom a je vyrobený z mäkkého, elastického TPE. Počas penetrácie je penis umiestnený priamo v partnerkiných ústach. Na stránke Face Fucking Gag AssFace™ je plne nastaviteľný a dodáva sa s vegánskym koženým remienkom na hlavu, ktorý sa pevne pripevní za hlavu. Otvor na druhej strane Face Fucking

  VERYCLEAN Roubíka AssFace™ udržuje ústa otvorené a chráni penis pred zubami partnerky. Po použití treba roubík vyčistiť teplou vodou a jemným mydlom a potom vydezinfikovať naším sprejom. Na dosiahnutie najlepších výsledkov a ochranu materiálu odporúčame lubrikanty na báze vody alebo ochutené lubrikanty na báze vody.

  Ďalšie informácie:

  • Face Fucking AssFace™ gag
  • Rozmery: Pásik na hlavu možno nastaviť na obvod od 52 cm do 71 cm. Vnútorná strana roubíka má priemer otvoru 4,4 cm a dĺžku na vkladanie 3 cm.
  • Materiál: TPE, vegánska koža, kov
  • Viac roubíkov nájdete v našom obchode BDSM: V našom obchode BDSM nájdete veľký výber roubíkov určených na vzrušujúce a intenzívne BDSM sedenia. Tu je niekoľko najdôležitejších produktov: Náš guľôčkový roubík so silikónovými dýchacími otvormi je klasický roubík s dýchacími otvormi, ktoré nositeľovi uľahčujú dýchanie, zatiaľ čo ústa zostávajú pevne uzavreté. Nastaviteľný kožený remienok zaisťuje bezpečné uchytenie a maximálne pohodlie. Náš kovový pavúčí roubík udržiava ústa široko otvorené a poskytuje voľný prístup na rôzne typy hier. Pavúčí roubík vybavený nastaviteľnými koženými remienkami pevne a pohodlne sedí a je ideálny na intenzívne BDSM sedenia. Náš roubík s O-krúžkom pozostáva z krúžku z nehrdzavejúcej ocele, ktorý drží ústa otvorené a umožňuje voľný prístup. Krúžok je bezpečne pripevnený k nastaviteľnému koženému remienku, ktorý zaisťuje pevné uchytenie a vysoký komfort pri nosení. Spolu s jedinečným Face Fucking Gagom AssFace™ ponúkajú tieto gagy širokú škálu možností, ako spestriť a zintenzívniť BDSM sedenia. Objavte tieto a mnohé ďalšie produkty v našom obchode BDSM, ktoré posunú váš sexuálny život na vyššiu úroveň.

   

  Toto by vás tiež mohlo zaujímať:

  HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

  Hodnotenie 

  They're kneeling in front of you...

  They're kneeling in front of you. You squirt some flavored lube into the hole of the ass-shaped gag because you're nice enough to let your sub taste something sweet before they gag on your cock. You check that the straps are tight, and ask them if they're ready. They nod in agreement, looking up at you with those big eyes that beg you to fuck them. You slide your cock inside and feel the squishy, tight hole of the ass. Then you go deeper and feel their wet, hot tongue and the heat of their mouth around the head of your cock. You grab their head and start thrusting. You grunt in pleasure as you hear them timing their breath and moaning as you face fuck them. You go faster and hear them choke a little, and you back off to let them breathe. Spit leaks out of the gag and you smile. "More?" They nod yes, their words muffled by the gag, and you push your cock back into their face.

   Napíšte vlastnú recenziu

   Face Fucking Gag AssFace™

   Face Fucking Gag AssFace™

   Stránka Face Fucking Gag AssFace™ ponúka jedinečnú príležitosť ponížiť partnera príjemným spôsobom alebo ho premeniť na veľmi osobnú, vždy dostupnú sexuálnu hračku.

   Napíšte vlastnú recenziu

   30 ostatné položky v rovnakej kategórii: