Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Obojky BDSM

Newsletter

Obojok pre otrokov s krúžkom a nitmi - čierny/červený

Hľadáte kvalitný, ale lacný kožený obojok na bondage? Štíhly otrokársky obojok z kvalitnej, mäkkej kože je dokonalým bondage doplnkom na erotické hranie rolí. K O-krúžku možno pripojiť aj vodítko alebo reťaz a úplne si tak podmaniť svojho submisívneho partnera.

Viac informácií

2568/00

k dispozícii na

  Viac informácií

  Ukážte svoju submisívnu stránku! Najlepšie s našou obmedzujúcou bondage šatkou na krk vyrobenou z kvalitnej kože. K prednému O-krúžku možno pripojiť rôzne iné bondage doplnky, ako sú široké laná, reťaze alebo vodítko pre otrokov.

   

  Hľadáte kvalitný, ale lacný kožený bondage obojok? Úzky otrokársky obojok z kvalitnej, mäkkej kože je dokonalým bondage doplnkom na erotické hry na role. K O-krúžku možno pripojiť aj vodítko alebo reťaz a úplne si tak podrobiť submisívneho partnera.

   

  Štíhle putá na krk v ušľachtilom dizajne sa vzadu uzatvárajú prackou a dajú sa flexibilne nastaviť. V prednej časti ponúka O-krúžok všestranné možnosti použitia pre najrôznejšie scény podriadenia v bondáži. Naše kožené putá na krk sú ideálne aj ako módny doplnok.

   

  Kožený nákrčník je príjemne polstrovaný pre vysoký komfort pri nosení. Zapínanie na pracku zabezpečuje individuálne nastavenie aj pre väčšie obvody krku.

   

  Ako používať kožený obojok pre otrokov?

   

  Obojok na otroctvo nasaďte svojmu partnerovi. Podľa nálady môžete na O-krúžok pripevniť vodítko alebo povraz. Bondážna zábava sa môže začať! Popustite uzdu svojej fantázii!

   

  Čo je na koženom otrockom obojku špeciálne?

   

  Kožený bondage obojok je ideálny pre všetkých začiatočníkov v bondage. Jeho mäkké polstrovanie poskytuje maximálne pohodlie a umožňuje prvé zoznámenie s bondážou. Okrem toho putá na krk presvedčia ozdobnými nitmi a možno ich použiť aj ako módny doplnok.

   

  Tipy a triky pre kožený obojok pre otrokov:

   

  Pred bondážou pomáha nastaviť takzvané bezpečné slovo. Takto sa osobné hranice tak ľahko neúmyselne neprekročia. Safeword je signálne slovo používané v BDSM praktikách, ktorým môže zviazaný, submisívny partner naznačiť, že nechce pokračovať v akcii. V kontexte konsenzuálnych praktík sa vyslovené safeword považuje za bezpodmienečnú povinnosť okamžite prestať. Účinné a dôveryhodné používanie safewords je jedným z absolútne nevyhnutných predpokladov BDSM.

   

  Môžem kožený otrokársky obojok kombinovať s inými bondage doplnkami?

   

  Áno, určite. Obojok BDSM môžete kombinovať s vodítkom pre otrokov, našimi putami BDSM na ruky alebo členky a rozperkou. Samozrejme, počas bondáže môžete použiť aj roubík a pásku cez oči.

   

  Ako sa starať o kožený otrokársky obojok a ako ho čistiť?

   

  Na starostlivosť o kožené bondage putá niekedy používate kvalitné mazivo na hladkú kožu. Prírodné mazivo na kožu sa skladá z mnohých prírodných látok, ako je včelí vosk, ricínový olej, repkový olej, kokosový olej a ďalšie. Tieto prírodné tuky sa pomaly vstrebávajú do kože. Tým sa koža udržiava pružná. Len ak sa o výrobky na viazanie kože správne staráte, zostanú v dobrom stave a budú primerane odolné a dlhotrvajúce.

   

  Viac informácií:

   

  • Kožený obojok pre otrokov s cvočkami
  • Reliéfne nity a pracky s ochrannou známkou MEO®
  • Nastaviteľná veľkosť, s O-krúžkom
  • Dizajn Vyrobené v Nemecku
  • Rozmery: šírka približne 3,5 cm, dĺžka približne 55 cm
  • Materiál: koža, kov

  Toto by vás tiež mohlo zaujímať:

  HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

  Hodnotenie 

  Ottimo

  Prima esperienza di bondage e mi sono subito trovato bene

   Hodnotenie 

   Ottimo!

   Soddisfatto di questo acquisto! Stavo cercando un bel collare da usare con un guinzaglio e, inizialmente, ne ho acquistato uno diverso da MEO. Purtroppo, era troppo largo per il mio collo sottile. Il collare Bondage Collar si adatta perfettamente! È un po' più sottile, il che lo rende più facile da indossare. Ottimo!

    Hodnotenie 

    Good value for money

    The slave collar met my expectations, and was of a high standard. It was comfortable for my sub to wear as well as secure. Good value for money

     Napíšte vlastnú recenziu

     Obojok pre otrokov s krúžkom a nitmi - čierny/červený

     Obojok pre otrokov s krúžkom a nitmi - čierny/červený

     Hľadáte kvalitný, ale lacný kožený obojok na bondage? Štíhly otrokársky obojok z kvalitnej, mäkkej kože je dokonalým bondage doplnkom na erotické hranie rolí. K O-krúžku možno pripojiť aj vodítko alebo reťaz a úplne si tak podmaniť svojho submisívneho partnera.

     Napíšte vlastnú recenziu

     Ostatní zákazníci tiež kúpili:

     30 ostatné položky v rovnakej kategórii: