Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Obojky BDSM

Newsletter

Kožený BDSM obojok - čierny/červený - Amsterdam

Maximálna funkčnosť v kombinácii s klasicky krásnym dizajnom! Výsledok: obojok BDSM vo výrazných farbách, ktorý nielen dobre vyzerá a má vysoký komfort nosenia, ale presvedčí aj priaznivou cenou. Čierno-červený obojok BDSM bol vybavený krúžkami, ku ktorým možno pripojiť vodítko alebo reťaze.

Viac informácií

2557/00

k dispozícii na

  Viac informácií

  Maximálna funkčnosť v kombinácii s klasicky krásnym dizajnom! Výsledok: obojok BDSM vo výrazných farbách, ktorý nielen dobre vyzerá a veľmi pohodlne sa nosí, ale zaujme aj svojou prijateľnou cenou. Čierno-červený obojok BDSM je vybavený krúžkami, ku ktorým možno pripojiť vodítko alebo reťaze.

   

  Obojok BDSM má nielen praktické využitie pri bondáži, ale vždy má aj veľký symbolický význam. MEO® však ide ešte ďalej a dopĺňa tento jasný znak BDSM scény týmto BDSM obojkom s farebným dizajnom, ktorý prezrádza oveľa viac než to, že je niekto len submisívny alebo otrok.

   

  S týmto dvojfarebným BDSM obojkom si môžete vybrať z rôznych farieb, ako je čierna, zelená, červená, modrá a biela. Tieto farby sú analogické s kódom Hanky, ktorý je známy po celom svete. Tento kódex nenecháva žiadne otázky nezodpovedané a Sub môže svojmu potenciálnemu partnerovi dokonca povedať, čo sa mu páči alebo aký je jeho fetiš, keď je počas bondáže zviazaný a s roubíkom. Kožený BDSM obojok sa dá dokonca nosiť ako módny doplnok.

   

  Tri oceľové krúžky, jeden vpredu a dva po stranách, umožňujú dokonale integrovať obojok BDSM do bondáže, napríklad na pripevnenie reťazí s karabínami, bondage lán alebo vodítka pre otrokov. Veľkosť obojku BDSM sa dá upraviť pomocou kovovej pracky a dá sa prispôsobiť prakticky akejkoľvek veľkosti krku.

   

  Čo je na tomto koženom obojku BDSM také výnimočné?

   

  Na výrobu obojku BDSM používame špeciálnu kožu, vďaka ktorej je jeho nosenie mimoriadne pohodlné. Vďaka vynikajúcemu spracovaniu sa obojok BDSM nosí veľmi pohodlne, dokonca aj cez noc, bez toho, aby sa stal nepohodlným. Dokonalé remeselné spracovanie a vášeň pre bondage sa spájajú v tomto BDSM obojku, za ktorého kvalitu ručí MEO® svojím menom. Vďaka klasickému dizajnu s moderným nádychom tento krásny BDSM obojok určite zaujme na celej čiare.

   

  Môžem kombinovať obojok BDSM s inými bondage doplnkami?

   

  Okrem tohto BDSM obojku naša séria "Amsterdam" zahŕňa aj kožené putá na ruky a zodpovedajúce manžety na členky. Môžete si vybrať z rôznych farieb. Najmä ak tento BDSM obojok skombinujete s putami na ruky alebo prípadne použijete aj šatku na oči, naskytnú sa vám úžasné možnosti. Alebo môžete použiť bondage masku, ktorá poskytuje erotické zosilnenie vnímania a robí vzrušujúcu súhru moci a dôvery v bondage ešte pôsobivejšou. Chcete ísť ešte o niečo ďalej? Potom možno do bondáže zakomponujte aj obľúbený pás cudnosti CELLMATE. Užitočným príslušenstvom k tomuto BDSM obojku je určite naše vodítko pre otrokov, ktoré ponúkame v mnohých vyhotoveniach, bondage lano alebo naša špeciálna bondage karabína na pripevnenie reťaze.

   

  Ako sa starať o kožený obojok BDSM a ako ho čistiť?

   

  Obojok BDSM jednoducho očistite vlhkou handričkou. Na starostlivosť o kožený obojok BDSM občas použite kvalitné mazivo na hladkú kožu. Vďaka tomu zostane koža pružná. Len ak sa o kožený obojok BDSM správne staráte, zostane v dobrom stave a bude odolný a pevný.

   

  Na čo si mám dať pozor pri kúpe obojku BDSM?

   

  S bondage výrobkami od MEO® ste nielen na bezpečnej strane, ale môžete si bondage s partnerom aj stopercentne užiť. Pri nákupe bondage pút by ste sa mali uistiť, že vám vybrané predmety sedia a majú individuálne nastaviteľnú veľkosť! To zvyšuje pohodlie pri nosení a zaručuje vám dlhoročné potešenie. Materiál by mal byť odolný a trvácny, ako napríklad kvalitná koža, ktorú používame my. Aby ste si zabezpečili dobrú náladu aj po skončení bondáže, mali by ste sa riadiť aj našimi pokynmi na starostlivosť, ktoré samozrejme prikladáme ku každému výrobku.

   

  Tipy a triky na bondage:

   

  Pred zviazaním pomáha definovať tzv Safeword súpravu. Zabráni sa tak rýchlemu neúmyselnému prekročeniu osobných hraníc. Tento Safeword je signálne slovo používané v BDSM praktikách, ktorým môže zviazaný, submisívny partner naznačiť, že si neželá pokračovať v akcii. V kontexte konsenzuálne vykonávaných praktík je výrazné Safeword je bezpodmienečný záväzok okamžite prestať. Účinné a dôveryhodné používanie safewords je jedným z absolútne nevyhnutných predpokladov konsenzuálneho BDSM.

   

  Ďalšie podrobnosti:

   

  Toto by vás tiež mohlo zaujímať:

  HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

  Hodnotenie 

  Perfetto!

  Perfetto! Si adatta bene al collo e alle tirate più forti, consiglio pienamente

   Hodnotenie 

   Master loves it

   My Master places this locking collar on me along with locking leash. Then he invites his friends over to the house and they use ths leash to position me on my knees right where they want me. The leash is kept taunt so my mouth is forced to provide oral service to my Master and guests. My Master now routinely locks the collar and leash on me whenever I am at the house. His friends know what to do if they want to be pleasured.

    Napíšte vlastnú recenziu

    Kožený BDSM obojok - čierny/červený - Amsterdam

    Kožený BDSM obojok - čierny/červený - Amsterdam

    Maximálna funkčnosť v kombinácii s klasicky krásnym dizajnom! Výsledok: obojok BDSM vo výrazných farbách, ktorý nielen dobre vyzerá a má vysoký komfort nosenia, ale presvedčí aj priaznivou cenou. Čierno-červený obojok BDSM bol vybavený krúžkami, ku ktorým možno pripojiť vodítko alebo reťaze.

    Napíšte vlastnú recenziu

    Ostatní zákazníci tiež kúpili:

    30 ostatné položky v rovnakej kategórii: