Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Obojky BDSM

Newsletter

Uzamykateľný kožený obojok - BDSM

Hľadáte uzamykateľný kožený obojok? Potom je MEO pre vás to správne miesto! Náš obojok BDSM je polstrovaný, má 3 D-krúžky a dá sa zamknúť visiacim zámkom. Tento obojok BDSM od spoločnosti MEO je vyrobený z vysokokvalitnej rastlinne činenej hovädzej kože a vyrobený s maximálnou precíznosťou.

Viac informácií

6643/00

$66.11


-$11.03

$55.08

plus náklady na dopravu

k dispozícii na

  Viac informácií

  Hľadáte uzamykateľný kožený obojok? Potom je MEO pre vás to správne miesto! Náš obojok BDSM je polstrovaný, má 3 D-krúžky a dá sa zamknúť visiacim zámkom. Tento obojok BDSM od spoločnosti MEO je vyrobený z vysokokvalitnej rastlinne činenej hovädzej kože a vyrobený s maximálnou precíznosťou.

  Náš obojok BDSM je veľmi dobre polstrovaný a nastaviteľný v obvode krku, takže dokonale sedí a v prípade potreby je neústupne pevný. Priliehavý strih v kombinácii s vysokým komfortom nosenia znamená, že náš obojok možno nosiť aj počas dňa pod bežným každodenným oblečením (napr. rolákovým svetrom).

  Zaujímavosť: obojok BDSM možno v prípade potreby uzamknúť visiacim zámkom. Na tento účel bol náš obojok BDSM vybavený uzamykateľnou prackou ako uzamykacím mechanizmom. Túto pracku možno uzamknúť visiacim zámkom, aby sa zabránilo jej otvoreniu alebo odstráneniu. Spona sa skladá z pohyblivej časti, pútka, a pevnej časti, ktorá slúži ako zámok. Visiaci zámok sa zasunie cez otvor určený na tento účel a uzamkne pracku, kým sa visiaci zámok neodstráni.

  Tento BDSM obojok od MEO je už takmer 20 rokov jedným z najobľúbenejších bondage doplnkov medzi mužmi a ženami, začiatočníkmi aj profesionálmi - a má na to dobrý dôvod. Jeho kvalita a remeselné spracovanie nemajú konkurenciu a vďaka svojej všestrannosti je tento obojok BDSM povinnou výbavou fanúšikov BDSM na celom svete.

  Spoločnosť MEO je známa svojimi odbornými znalosťami v oblasti koženého tovaru! Vďaka nášmu spracovaniu má koža teplý povrch a príjemný pocit. Rastlinne činená koža používaná spoločnosťou MEO je mimoriadne jemnozrnná a odolná. Charakter kože je zachovaný, prirodzené nerovnosti a jazvy nie sú umelo zakryté.

  Vďaka mäkkej, polstrovanej vnútornej strane ponúka tento kožený obojok BDSM nielen maximálne pohodlie, ale aj maximálnu odolnosť. Viacnásobne prešívané detaily a tri D-krúžky z neho robia univerzálny doplnok na akékoľvek bondage sedenie. Na D-krúžky možno podľa potreby pripevniť karabíny, reťaze alebo bondage laná. Skrátka, s týmto obojkom BDSM možno všetky fantázie premeniť na skutočnosť.

  Na uzamknutie spony obojku možno použiť buď náš bežný visiaci zámok (je súčasťou balenia), alebo náš digitálny časový zámok MEOBOND. Digitálny časový zámok MEOBOND je vhodný pre putá na ruky a členky, BDSM obojky, roubíky a dokonca aj pásy cudnosti a zabezpečí, že vás pustí až po uplynutí vopred nastaveného času (maximálne 100 hodín). Súčasťou dodávky je však iba visiaci zámok. Časový zámok MEOBOND je potrebné objednať samostatne, ale oplatí sa, pretože je ideálny na scenáre samoväzby.

  Nastaviteľné uchytenie a pracky a nity s vygravírovaným logom MEO robia tento obojok nielen funkčným, ale aj estetickým. Každý detail bol navrhnutý s maximálnou starostlivosťou, aby sa zabezpečilo maximálne pohodlie. A vďaka priloženému návodu na starostlivosť o kožu si môžete byť istí, že váš kožený obojok BDSM zostane vždy v najlepšom stave.

  Obojok BDSM je pre pasívneho partnera dokonalým symbolom okamžitej dostupnosti a podriadenosti. Tak na čo ešte čakáte? Objavte jeden z najlepších obojkov BDSM v MEO ešte dnes a zažite fascinujúci svet rozkoše, dominancie a podriadenosti!

  Viac informácií:

  • Uzamykateľný kožený obojok BDSM
  • Unisex, pre mužov a ženy
  • S 3 D-krúžkami na pripevnenie reťaze, bondage lana alebo vodítka.
  • Materiál: pravá koža, kov
  • BDSM obojok je viacnásobne nastaviteľný okolo krku.
  • Šírka: približne 45 mm, dĺžka: približne 48 cm.
  • Rozsah dodávky: obojok BDSM, zamatové úložné vrecko, návod na ošetrovanie kože, 1 visiaci zámok s 2 kľúčmi.
  • K tomuto obojku ponúkame aj kožené putá na ruky a členky.
  • MEO je registrovaná ochranná známka spoločnosti MEO Germany, jedného z popredných svetových dodávateľov produktov BDSM, ktorý sa vyznačuje vynikajúcimi odbornými znalosťami v oblasti výroby vysokokvalitných bondage produktov.

  Toto by vás tiež mohlo zaujímať:

  HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

  Hodnotenie 

  All in all this BDSM leather collar is amazing!!!

  The fit is fantastic. It's really easy to adjust and once it's on it stays on without any discomfort or slipping. You can tell that a lot of thought has gone into getting this collar just right. Visually, it's a winner. The collar looks sleek and stylish while still giving off that powerful, dominant vibe that's perfect for BDSM play. The D-rings are solid and well secured, so you can be sure they'll hold up no matter what. I was also very impressed with the fast delivery to Copenhagen. It arrived quickly and in perfect condition, which made the whole experience even better.

  • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  BDSM Lederhalsband mit drei D-Ringen

  Von diesem BDSM-Lederhalsband bin ich absolut begeistert! Die Verarbeitung ist hervorragend - das Leder fühlt sich weich und angenehm auf der Haut an, ist aber trotzdem robust und strapazierfähig. Die drei D-Ringe bieten viele Möglichkeiten für verschiedene Spielarten und sind perfekt platziert, um maximale Kontrolle und Flexibilität zu gewährleisten.

  Auch die Passform ist hervorragend. Das Halsband lässt sich leicht anpassen und sitzt bequem, ohne zu verrutschen oder einzuengen. Man merkt, dass bei der Entwicklung und Herstellung dieses Produkts viel Sorgfalt aufgewendet wurde.

  Ein besonderes Highlight ist die ästhetische Gestaltung des Halsbandes. Es sieht nicht nur stilvoll und elegant aus, sondern strahlt auch eine gewisse Dominanz aus, die sich perfekt für BDSM-Spiele eignet. Die drei D-Ringe sind stabil und gut befestigt, so dass sie auch bei intensivem Gebrauch sicher und zuverlässig bleiben.

  Alles in allem bin ich mit diesem BDSM-Lederhalsband mehr als zufrieden. Es ist ein hochwertiges und funktionelles Accessoire, das in keiner BDSM-Kollektion fehlen sollte. Absolute Kaufempfehlung für alle, die Wert auf Qualität und Vielseitigkeit legen!

   Hodnotenie 

   wandelndes Werbematerial

   Die Qualität ist super, das sollte man bei dem Preis aber auch erwarten.
   Was ich bei dem Preis nicht erwartet hätte ist, dass man so massiv als Werbeobjekt missbraucht wird.
   Man hat es geschafft auf einem simplen Halsband ganze 14 (!!) mal das Meo Logo platzieren, was ich dann doch schon sehr dreist finde.

   • 0 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
   Hodnotenie 

   Love my new collar.

   Love my new collar. It's well made, soft and has enough weight to know I'm his boy without being too thick or heavy to move in. The locking buckles and D rings have been put to good use in and out of our house.

   • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
   Hodnotenie 

   unmöglich das Halsband ohne Schlüssel abzunehmen

   Wunderbares Leder, erotischer Ledergeruch, sieht sehr edel aus, prima Spielzeug, hochwertige Verarbeitung und absolut unmöglich das Halsband ohne Schlüssel abzunehmen - wir können den Kauf sehr empfehlen...

   • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
   Hodnotenie 

   5 Tage auf Paket gewartet

   5 Tage auf Paket gewartet; okay DHL hat gestreikt, aber das ist keine Ausrede für mich. Dann schickct man es halt mit hermes versand. das halsband ist super, aber 5 tage geht gar nciht.

   • 0 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
   Hodnotenie 

   HIgh German Quality

   Really good quality craftsmanship and a perfect collar for anybody. Highly recommended. It makes the person wearing it, look submissive, and it lets the wearer feel submissive.

   • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
   Hodnotenie 

   Awesome collar

   My wife and I love this collar. Adds a bit more spice and she feels sexy wearing it. The locking tang lets her know who's in charge. It's comfortable and has some stretch so it doesn't choke her. The rings let the imagination run wild with restraint options. Recomend buying small MEO locks to fit it though. Definitely worth the price.

   • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
   Hodnotenie 

   Ich trage es für meinen Master sehr gern

   Das Halsband ist sehr bquem zu tragen. Mann möchte es am liebsten nicht wieder abnehmen. Meistens kann ich es gar nicht abnehmen, wenn mein Master den Schlüssel mitnimmt. Ich trage es sehr gerne für ihn..

   • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
   Hodnotenie 

   Amazing quality

   I'm extremely happy with this purchase. When I ordered it I wasn't sure what to expect, but it was affordable and arrived in a timely fashion. I will definately be a returning customer! Thank you MEO.

   • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
   Hodnotenie 

   Alles Super

   Super Lederhalsband. Super Qualität. Hatte damit mit meinem Mann richtig viel Spaß. Endlich kann ich ihn an die Leine nehmen. :-D

   • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
   Hodnotenie 

   This is a great collar

   This is a great collar that feels awesome and locks securely in place. Superb quality as always when MEO is involved. A bit to high for me to wear long time or to sleep in, but I'm getting the low one to use for that!

   • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
   Hodnotenie 

   Lockable collar

   I bought this for my slave along with a leash. I have to say I love walking him around the house and banging him like a cheap whore.

   • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
   Hodnotenie 

   Super Qualität

   Die Qualität ist super und es passt perfekt. Abschließen kann man es auch. Das mitgelieferte Schloss ist auch super. Würde es immer wieder kaufen.

   • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.

   Napíšte vlastnú recenziu

   Uzamykateľný kožený obojok - BDSM

   Uzamykateľný kožený obojok - BDSM

   Hľadáte uzamykateľný kožený obojok? Potom je MEO pre vás to správne miesto! Náš obojok BDSM je polstrovaný, má 3 D-krúžky a dá sa zamknúť visiacim zámkom. Tento obojok BDSM od spoločnosti MEO je vyrobený z vysokokvalitnej rastlinne činenej hovädzej kože a vyrobený s maximálnou precíznosťou.

   Napíšte vlastnú recenziu

   Ostatní zákazníci tiež kúpili:

   30 ostatné položky v rovnakej kategórii: