Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Análny lubrikant

Newsletter

Glory Hole Action Lube - Lubrikant pre maximálnu penetráciu!

Glory Hole Action Lube je hybridný lubrikant na báze silikónu a vody s panthenolom. Lubrikant bol špeciálne vyvinutý pre všetkých milovníkov extrémnych sexuálnych praktík. Glory Hole Action Lube je vhodný najmä na análny fisting, vaginálny fisting, dvojitý fisting, používanie veľmi veľkých dild a análnych kolíkov, ako aj na extrémnu análnu dilatáciu.

Viac informácií

$18.95


-30%

$13.27

plus náklady na dopravu

k dispozícii na

  Viac informácií

  Glory Hole Action Lube je hybridný lubrikant na báze silikónu a vody s panthenolom. Lubrikant bol špeciálne vyvinutý pre všetkých milovníkov extrémnych sexuálnych praktík. Glory Hole Action Lube je vhodný najmä na análny fisting, vaginálny fisting, dvojitý fisting, análny gangbang, používanie veľmi veľkých dild a análnych kolíkov, ako aj na extrémnu análnu dilatáciu.

  Ak poznáte vzrušujúci pojem "glory hole", hneď pochopíte, prečo má náš inovatívny lubrikant práve tento názov - je to váš otvárač dverí pre extrémne, vzrušujúce a nezabudnuteľné sexuálne zážitky. S Glory Hole Action Lube môžete plne sústrediť na svoje potešenie, užiť si maximálnu penetráciu a úplne zablokovať všetko ostatné.

  GLORY HOLE ACTION LUBE

  Glory Hole Action Lube: Hardcore lubrikant pre divoké noci a bezhraničnú rozkoš!

  Glory Hole Action Lube

  Náš lubrikant Glory Hole sa vyznačuje krémovou konzistenciou, ktorá zaručuje optimálnu a hladkú lubrikáciu. Táto obzvlášť jemná textúra zaručuje nielen prirodzený pocit, ale poskytuje aj ideálny základ pre dlhotrvajúcu lubrikáciu. Výnimočnosť nášho lubrikantu Glory Hole je, že lubrikačnú schopnosť možno v prípade potreby zintenzívniť pridaním vody. To vám umožňuje prispôsobiť lubrikačný účinok vlastným potrebám a zaručuje bezkonkurenčnú hladkosť a pohodlie počas sexu.

  Glory Hole Action Lube ponúka množstvo výhod, ktoré z neho robia nepostrádateľný lubrikant pre najintenzívnejšie sexuálne praktiky:

  • Výnimočná lubrikačná schopnosť: silikónovo-vodný základ poskytuje dlhotrvajúcu lubrikáciu, ktorá sa nestratí ani počas náročných sexuálnych praktík. To uľahčuje hlboký prienik a minimalizuje trenie a nepríjemné pocity pri extrémnom análnom alebo vaginálnom rozťahovaní.
  • Chráni a vyživuje vďaka panthenolu: Najmä počas intenzívnych sexuálnych praktík, ako napr fisting alebo používanie veľkých sexuálnych hračiek, je pokožka vystavená veľkej záťaži. Panthenol podporuje regeneráciu pokožky, má vyživujúci účinok a udržiava pokožku pružnú. Bolesť počas análneho styku a riziko roztrhnutia alebo podráždenia pokožky, ktoré sú často spojené s extrémnym prienikom, možno výrazne znížiť pomocou osobného lubrikantu.
  • Všestranné použitie: Či už na intenzívny análny alebo vaginálny sex, Glory Hole Action Lube je vhodný na všetky typy intenzívnych sexuálnych aktivít a zvyšuje pôžitok a uspokojenie.
  • Ľahko sa zmýva: Napriek svojmu intenzívnemu a dlhotrvajúcemu účinku Glory Hole Action Lube sa po použití ľahko zmyje vodou a mydlom.
  • Bezpečné používanie: Glory Hole Action Lube je kompatibilný s latexom a širokou škálou sexuálnych hračiek, čo umožňuje bezpečné potešenie bez poškodenia iných materiálov.
  • Šetrný k pokožke: Glory Hole Action Lube neobsahuje žiadne oleje, tuky ani vonné látky. Tým sa minimalizuje riziko alergických reakcií alebo podráždenia pokožky, čo je dôležité najmä počas intenzívnych sexuálnych praktík.*
  • Nelepivý, nemastný: Pre príjemný zážitok bez nepríjemných zvyškov na pokožke alebo oblečení, takže sa počas sexu môžete plne sústrediť na svoje potešenie.


  Vďaka týmto vlastnostiam Glory Hole Action Lube ideálnou voľbou pre každého, kto miluje extrémne sexuálne praktiky a nechce robiť kompromisy v oblasti bezpečnosti, pohodlia a starostlivosti o pokožku.

  Hybridný lubrikant na báze vody a silikónu s panthenolom: presvedčivé výhody!


  Náš inovatívny hybridný lubrikant Glory Hole Action Lube kombinuje najlepšie vlastnosti osobných lubrikantov na báze vody a silikónu: Ponúka dlhotrvajúcu lubrikačnú schopnosť silikónu a ľahkú zmývateľnosť vody. Osobný lubrikant obohatený o panthenol sa stará o pokožku a zaručuje absolútne potešenie aj počas tvrdého sexu.

  Hybridný osobný lubrikant je k dispozícii v troch praktických veľkostiach - 100 ml, 200 ml a 500 ml - a jeho používanie je skutočným potešením Glory Hole Action Lube ideálny na každú príležitosť. Či už na rýchlovku, alebo na dlhotrvajúci, obzvlášť extrémny sex - jednoducho si vyberte veľkosť, ktorá vyhovuje vášmu životnému štýlu.

  Ďalšie informácie:

  • Glory Hole Action Lube
  • Hybridný lubrikant na báze silikónu a vody s panthenolom.
  • Panthenol v lubrikante môže podporiť starostlivosť o pokožku a zabrániť jej podráždeniu.
  • Použitie: Glory Hole Action Lubehybridný lubrikant na báze silikónu a vody s panthenolom, poskytuje dlhotrvajúcu lubrikáciu bez vysušovania. Je rozpustný vo vode, neobsahuje oleje, tuky ani parfumy, nezanecháva zvyšky a je bez zápachu. Aplikujte na penis, análny otvor alebo vagínu podľa potreby. Glory Hole Action Lube je kompatibilný s latexom, dá sa ľahko zmyť mydlom a mal by sa uchovávať v chlade a mimo dosahu detí. Vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu a po použití ho pevne uzavrite.
  • Nikdy nepoužívajte lubrikant na otvorené rany alebo zapálenú pokožku.
  • Obsah: 100 ml (3,38 fl oz.), 200 ml (6,76 fl oz.) alebo 500 ml (16,91 fl oz.)
  • Zloženie (INCI): V zložení: voda, glycerín, propylénglykol, laureth-9, akrylát sodný/akryloyldimetyltaurát, dimetikonol, izohexadekán, polysorbát 80, hydroxyetylcelulóza, fenoxyetanol, etylhexylglycerín, pantenol.
  • Pokiaľ ide o kvalitu a bezpečnosť našich výrobkov, nerobíme žiadne kompromisy. V spoločnosti MEO pracujeme každý deň na neustálom zlepšovaní kvality a na prvom mieste je vaša spokojnosť. Vyrábame výlučne v Nemecku s vysokokvalitnými certifikovanými zložkami, ktoré sú absolútne bezpečné pre váš sexuálny život.
  • Zloženie a použitie: * Zloženie Glory Hole Action Lube sa spoliehame na výber vysokokvalitných zložiek, ktoré vám zaručia bezpečný a príjemný zážitok. Podrobné informácie o zložkách nájdete na obale a v tomto popise výrobku. Používateľom s citlivou pokožkou alebo známymi alergiami odporúčame pred prvým použitím prípravku otestovať ho na malej ploche pokožky, aby sa vylúčila možná intolerancia. Ak si nie ste istí zložkami alebo ich účinkami, poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom.
  • Glory Hole Action Lube a MEO sú registrované ochranné známky spoločnosti MEO v Nemecku. Všetky ostatné názvy značiek, logá a ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov. Uvedenie názvov značiek alebo ochranných známok slúži len na referenčné účely a neznamená žiadne prepojenie alebo partnerstvo.

  Toto by vás tiež mohlo zaujímať:

  HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

  Hodnotenie 

  Ass Relaxer!

  Worked very well, and made me able to be fucked harder and longer with even bigger dildos than before. Hours after, or even the next day, I didn’t feel sore at all. If felt like I wanted to go another round. I highly recommend this product.

  • 3 z 3 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  Muy deslizante

  Sin duda el mejor lubricante que he probado hasta el momento, es muy muy deslizante, no se seca y no hace fricción.
  No irrita la zona anal, todo lo contrario, lubrica e hidrata.
  La relación calidad precio es inmejorable.

  • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  Gut für Analsex

  Die leicht betäubende Wirkung des Glory Hole ist perfekt für Leute, die gerne Analsex haben oder es einfach mal ausprobieren wollen. Der Versand war prompt und diskret. Zum Schluss noch etwas Positives: Im Gegensatz zu normalen Gleitgelen ist dieses richtig dickflüssig cremig und rutscht nicht gleich von der Hand oder dem Körperteil.

  • 4 z 4 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  Hält die Versprechen

  Hallo zusammen, ich war lange auf der Suche nach einem Gleitgel, das meine Wünsche (Entspannung des Schließmuskels und leichtes Eindringen beim Sex) erfüllt und muss sagen, dass ich endlich etwas gefunden habe, was man wirklich als richtig geniales Gleitge bezeichnen kann.
  Wenn jemand ein solches Gel sucht ist er beii MEO genau richtig, denn dieses Gel verspricht es nicht nur. Es hält es auch !!!!

  • 4 z 4 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  Mmmmmm

  Love the numbing effect...really helps a guy push his limits!

  • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  Excelente Calidad

  Se los recomiendo, con un poco del producto te mantienes bien lubricada. Es grande el frasco. Se lo recomiendo.

  • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  Ohne Schmerzen - Wunderbar

  lso wie das Produkt schon alles von alleine sagt GLORY HOLE einfach nur genial und ist auch sehr weiter zu empfehlen

  • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  Le meilleur lubrifiant que nous avons utilisé

  Le meilleur lubrifiant que nous avons utilisé. Bonne texture, bonne glisse, goût acceptable. En résumé : Un très bon lubrifiant.

  • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  Funciona

  Cumple con los esperado, al principio se puede notar un leve escozor, pero luego vas notando el efecto y se nota como relaja la zona, no hace milagros.

  • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  Glory Hole

  Will always keep this in my stock can say enough about this! Great for desensitization during extreme anal play!

  • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  Buon prodotto

  Prodotto ottimo. Non unge e fa ben scivolare

   Hodnotenie 

   Great Adult Novelties!

   This cream numbs your member guys and allows you to plow your partner at least a third longer! It also helps ease the anal area guys so you can experience a slightly less painful penetration.

   • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
   Hodnotenie 

   Work great

   This stuff works great, me and my wife use it on the back door, it's very helpful getting toys in rear

   • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
   Hodnotenie 

   Va de lujo

   Es un lubricante denso. Hace su función relajante y si lo complementas con uno más acuoso es la hostia. Te podría entrar lo que quisieras con esta combinación.

    Hodnotenie 

    Super lubrifiant

    Produit excellent, très satisfait de l'effet relaxant recherché.

    • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
    Hodnotenie 

    Bueno

    Un gel muy agradable, sin aroma no pringa, no mancha, tienes que ir poniendo pero dura lo suficiente. Lo recomiendo.

     Hodnotenie 

     Smooth and slippery

     Good lube best I've tried so far, and I've tried a few

     • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
     Hodnotenie 

     Nicht nur für extremen Sex

     Das Gleitgel fand ich eigentlich sehr gut. Perfekt gleitfähig, fühlt sich für den Passiven und Aktiven sehr geil an und hat eine schöne Konsistenz. Dabei wurde es eher zum normalen Sex benutzt und nicht so sehr für Fisting...

     • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
     Hodnotenie 

     Guter "Öffner"

     Fühlt sich echt gut an, nach 2 Minuten stellt sich die volle Wirkung ein, entspannt und tut sehr gut! Es kribbelt am Anfang ganz kurz, danach kann einfach nur noch genossen werden!

     • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
     Hodnotenie 

     Amazing

     Glory Hole worked exactly as intended. Zero pain, my wife and I loved it. Definitely will be our go to for back door use.

     • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
     Hodnotenie 

     Top Produkt - Betäubt und nimmt die Schmerzen

     Da ich das Gleitgel von MEO in anderer Form schon mehrfach gekauft habe kenn ich es. Sehr gute Qualität. Hält sehr lange alles schön flutscht. Kann das Glory Hole nur sehr empfehlen

     • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
     Hodnotenie 

     Satisfecho, duerme

     Duerme muchísimo, pierdes tacto, pero está bien para empezar

     • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
     Hodnotenie 

     Il miglior lubrificante

     Questo lubrificante ha una qualità particolare, con composti molto naturali.
     Lo utilizzo da 2 settimane, e sono sempre rimasto soddisfatto;
     non rimane oleoso ed è sufficiente una piccola quantità del prodotto.
     Assolutamente efficace per un buon rapporto sia con o senza preservativo.
     Lo consiglio a tutti dando il giudizio molto positivo di 5 stelle.

     • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
     Hodnotenie 

     Awesome

     This stuff is awesome! Nice and thick and stays in place. Way better than the water based products I’ve used before.

      Hodnotenie 

      Macht was es soll

      Funktioniert gut. Allerdings musste ich etwas länger auf die Lieferung warten durch einen Fehler an der Packstation. Deswegen zwei Punkte Abzug.

      • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
      Hodnotenie 

      Finally!!!!

      We have been trying to get anal to be something mutually pleasurable with pain not being the forefront of it, to which it becomes unenjoyable for us both. We used this stuff last night and all I will say, is that we hit a start to finish without issues. So pumped, and I guarantee we'll be doing this more often!

      • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
      Hodnotenie 

      Efficace

      Efficace pour ce qu'on lui demande de faire. Facillite les rapports. Je recommande

      • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
      Hodnotenie 

      Boy ooooh Boy!

      Love how wide I can go with this product it really helps me push my limits, seems expensive at first but a little goes a long way. Highly recommend!

      • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
      Hodnotenie 

      Genial buen producto!

      El lubricante es idóneo, no mancha, no es grasos, ni tiene mal olor. Es a base de agua + siliona y la verdad que el tamaño es grande, al menos para unos 6 meses o más dura... Lo recomiendo buen producto y buena marca.

      • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
      Hodnotenie 

      Geile Konsistenz

      Das Zeug wirkt Wunder! Die Konsistenz ist schön cremig und es hat meinen Arsch betäubt so dass ich auf Anhieb einen Riesendildo reinschieben konnte. Geiles Gefühl!!! Kann ich nur empfehlen wer auf große Dildos steht ist damit gut bedient.

       Hodnotenie 

       Wao

       Top très agréable…. Éviter de porte aux lèvres car anesthésie la bouche

       • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
       Hodnotenie 

       Macht was es soll

       gleitet gut und betäubt ziemlich. Ich persönlich bevorzuge aber Crisco, das klassische Backfett.

       • 0 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
       Hodnotenie 

       Bien

       Effet anesthésiant

       • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
       Hodnotenie 

       I love it

       I just I love it. I just started experimenting with anal play and with this anal lube, it made it very enjoyable. Thank you.

        Hodnotenie 

        Cumple lo que oferta

        Bueno producto calidad precio. Gel de tacto cremoso y que lubrica perfectamente para masajes y cualquier uso que quieras darle.

        • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.

        Napíšte vlastnú recenziu

        Glory Hole Action Lube - Lubrikant pre maximálnu penetráciu!

        Glory Hole Action Lube - Lubrikant pre maximálnu penetráciu!

        Glory Hole Action Lube je hybridný lubrikant na báze silikónu a vody s panthenolom. Lubrikant bol špeciálne vyvinutý pre všetkých milovníkov extrémnych sexuálnych praktík. Glory Hole Action Lube je vhodný najmä na análny fisting, vaginálny fisting, dvojitý fisting, používanie veľmi veľkých dild a análnych kolíkov, ako aj na extrémnu análnu dilatáciu.

        Napíšte vlastnú recenziu

        Ostatní zákazníci tiež kúpili:

        26 ostatné položky v rovnakej kategórii: