Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Obojky BDSM

Newsletter

BDSM náhrdelník s retiazkou - Paládium

Tento mužský BDSM náhrdelník so žiarivým leskom paládia je nielen jasným vyjadrením, ale aj symbolom exkluzivity a trvanlivosti. Náš náhrdelník navrhnutý v Taliansku spája robustnú estetiku 50 cm janovskej reťaze s chladnou eleganciou paládia.

Viac informácií

3523/00

$189.52


-$22.31

$167.21

plus náklady na dopravu

k dispozícii na

  Viac informácií

  Tento mužský BDSM náhrdelník so žiarivým leskom paládia je nielen jasným vyjadrením, ale aj symbolom exkluzivity a trvanlivosti. Náš náhrdelník navrhnutý v Taliansku spája robustnú estetiku 50 cm janovskej reťaze s chladnou eleganciou paládia. Každý článok zvýraznený týmto vzácnym a drahým kovom stelesňuje bezkonkurenčnú silu a dominanciu. Okrem čistého dizajnu náhrdelník symbolizuje hĺbku a intenzitu puta vo vzťahu BDSM.

   

  Osobitnou ozdobou tohto obojku je skrutkovací spojovací prvok retiazky. Umožňuje flexibilné nastavenie dĺžky retiazky. Chcete zvýšiť intenzitu? Použite tento konektor na retiazku alebo malý visiaci zámok na utiahnutie obojku a zvýšenie pocitu podriadenosti a kontroly.

   

  Nešetrili sme nákladmi ani úsilím, aby sme vám mohli ponúknuť výber luxusných povrchových úprav. Lesklý zlatý povrch, ktorý sa dosiahol vďaka niekoľkým starostlivo naneseným vrstvám, vyjadruje nielen eleganciu, ale aj určitú vznešenosť a žiari v každej svetelnej situácii. Ruthénium, vzácny prechodný kov, dodáva tomuto BDSM doplnku tajomný a zároveň robustný vzhľad s tmavou, takmer antracitovou farbou. Ruthénium je známe svojou odolnosťou voči korózii a dodáva retiazke hĺbku a charakter. Paládium, lesklý striebornobiely kov, je nielen odolné voči korózii, ale zaujme aj svojím vysoko lesklým povrchom, ktorý navodzuje pocit luxusu a odolnosti. Každá z týchto povrchových úprav bola starostlivo vybraná, aby dodala BDSM doplnkom osobitý nádych nielen po vizuálnej stránke, ale aj z hľadiska odolnosti a kvality.

   

  Bez ohľadu na zvolenú povrchovú úpravu je náš obojok BDSM nielen pôsobivým šperkom, ale aj vyjadrením oddanosti, dôvery a hlbokého puta medzi dominantným a submisívnym partnerom.

   

  Ďalšie podrobnosti:

   

  • BDSM obojok
  • Obojok s retiazkou (janovská retiazka)
  • Rozmery: Dĺžka približne 50 cm.
  • Materiál: oceľ, bez niklu, povrchovo upravená
  • Dobré vedieť: Charakteristická janovská reťaz vďačí za svoj názov janovským námorníkom, ktorí potrebovali pevnú, ale ľahkú reťaz.
  • Odmietnutie zodpovednosti. Vzhľadom na svoju povahu a funkciu môžu byť výrobky vystavené silnému opotrebovaniu a môžu prísť do kontaktu s látkami, ktoré môžu zmeniť ich vzhľad. Preto zodpovednosť za používanie a starostlivosť o zakúpené výrobky nesie výlučne používateľ.

  Toto by vás tiež mohlo zaujímať:

  HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

  Hodnotenie 

  Wirklich gut

  Das Halsband von MEO ist wirklich gut. Ich trage es seit einem Monat und es färbt nicht ab. Ich trage es sogar beim Sport und beim Duschen und es ist immer noch wie neu, keine hässlichen Verfärbungen oder so. Ich würde es immer wieder kaufen, wenn es mal verloren gehen sollte.

   Hodnotenie 

   Perfekt

   Die Qualität ist toll, schwer und hochwertig, sieht gut aus, fühlt sich gut an und kann den ganzen Tag ohne Verfärbungen getragen werden.

    Napíšte vlastnú recenziu

    BDSM náhrdelník s retiazkou - Paládium

    BDSM náhrdelník s retiazkou - Paládium

    Tento mužský BDSM náhrdelník so žiarivým leskom paládia je nielen jasným vyjadrením, ale aj symbolom exkluzivity a trvanlivosti. Náš náhrdelník navrhnutý v Taliansku spája robustnú estetiku 50 cm janovskej reťaze s chladnou eleganciou paládia.

    Napíšte vlastnú recenziu

    Ostatní zákazníci tiež kúpili:

    30 ostatné položky v rovnakej kategórii: