Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Kategórie

Newsletter

Informácie o doručení

 

Termín dodania závisí od konkrétneho tovaru. Ak sa v zobrazení detailu položky nezobrazujú žiadne informácie o doručení, doručíme tovar niekoľko dní po prijatí objednávky. Presný čas dodania závisí od ďalších faktorov, ako je napríklad dostupnosť tovaru.

V zásade máte rôzne možnosti, ako ovplyvniť termín dodania:


Expresné doručenie:

 

Pri expresnom doručení môžete svoj balík dostať už nasledujúci deň.


Požadovaný dátum doručenia:

 

Ak sa až tak neponáhľate, ale chceli by ste, aby vám bol tovar doručený v požadovanom termíne, môžeme vám ponúknuť aj túto možnosť.

 

V našom centre pomoci nájdete aj informácie na nasledujúce témy: Prepravné náklady, vývoz, diskrétnosť a hlásenia o škodách.

 

 

Informácie o dodacej lehote

 

Naše výrobky sú zvyčajne k dispozícii na okamžité dodanie. Existujú však rôzne možné dodacie lehoty. V závislosti od vybraného výrobku môže byť dodacia lehota 3 až 5 dní, vo výnimočných prípadoch až 8 až 10 týždňov.

Venujte prosím pozornosť aj informáciám o expresnom doručení alebo doručení v požadovanom termíne.

 

 

Expresná služba

 

Objednané dnes, doručené čo najrýchlejšie

 

S expresným doručením môžete svoju zásielku dostať najskôr nasledujúci deň.


Stačí si vybrať službu počas procesu objednávania. Za každú objednávku zaplatíte len jeden príplatok. Výška príplatku závisí od hmotnosti zásielky a miesta určenia. Okrem toho sa uplatňujú obvyklé náklady na prepravu.

 


 

 

Náklady na prepravu

 

Spoločnosť MEO chce, aby ste nakupovali v pohode a aby ste objednaný tovar dostali rýchlo, lacno a bezpečne. Preto sme pre vás pripravili čo najjednoduchšie a najprehľadnejšie prepravné podmienky:

 

Po prihlásení pomocou svojho používateľského mena a hesla alebo po prvej registrácii uvidíte v nákupnom košíku aktuálne náklady na dopravu. Takto budete ešte pred nákupom vedieť, či a aké náklady na dopravu vám vzniknú.

 

Doručenie mimo Nemecka

 

Doručujeme do celého sveta - do všetkých krajín

 

Štandardné dodacie lehoty (preprava prostredníctvom UPS alebo UPS Express) sú približne 2 až 3 dni v rámci Európskej únie a približne 5 dní pre všetky ostatné krajiny. Presný čas dodania závisí od ďalších faktorov, ako je napríklad dostupnosť tovaru.

Diskrétnosť - bez problémov cez colnicu

V Európskej únii podliehajú výrobky a služby DPH. MEO musí na základe platných zákonov účtovať nemeckú DPH pri zásielkach do všetkých krajín Európskej únie. Výška DPH pri všetkých objednávkach zasielaných na dodaciu adresu v rámci Európskej únie bude uvedená na poslednej strane vašej objednávky, v e-mailovom potvrdení objednávky a na faktúre priloženej k zásielke. Cena v eurách uvedená na webovej lokalite B2C pre zákazníkov s bydliskom v EÚ je vrátane DPH.

 

Pre objednávky z krajín mimo EÚ používame iné, samostatné cenníky (napríklad cenník Švajčiarsko). Daň z pridanej hodnoty sa tu neuvádza.

 

Upozorňujeme, že na objednávky zásielok mimo Európskej únie sa môžu vzťahovať dane a clá špecifické pre danú krajinu.

 

V colných formulároch pre listy a balíky do krajín mimo EÚ je uvedená hodnota položiek zahrnutých v zásielke podľa typu výrobku. Colné orgány môžu otvoriť listy a balíky na kontrolu, nemáme nad tým žiadnu kontrolu. Pri zasielaní objednávky mimo EÚ sa zvyčajne vyberajú colné alebo dovozné poplatky, keď balík dorazí do vašej krajiny. Poplatky za colné odbavenie idú na vaše náklady; tieto poplatky nemáme pod kontrolou a ich výšku nemôžeme predvídať. Colné predpisy sa v jednotlivých krajinách značne líšia. Ak o tom chcete získať viac informácií, najlepšie je obrátiť sa na miestny colný úrad. Upozorňujeme, že ako dovozca musíte dodržiavať predpisy príslušnej krajiny.

 

Spoločnosť MEO odporúča ako poskytovateľa prepravných služieb spoločnosť UPS, ktorá zabezpečuje diskrétnu, rýchlu a bezpečnú prepravu .

 

Diskrétnosť

 

Diskrétnosť je pre nás v spoločnosti MEO veľmi dôležitá. Už roky máme skúsenosti s doručovaním zásielok vysokopostaveným osobám, verejne činným osobám, politikom a VIP.

 

Doručovanie balíkov:

 

Všetky balíky MEO sa doručujú poštou alebo UPS, neutrálne zabalené s diskrétnymi informáciami o odosielateľovi. Nikto nemôže zistiť, čo sa v balíku nachádza. Naše balíky sú pevne a bezpečne zabalené a na našich balíkoch nie je žiadna reklama. Vaše súkromie nám leží na srdci!

 

Samozrejme, zásielky doručíme aj na požadované adresy podľa vášho výberu (napríklad na baliace stanice, do vašej kancelárie alebo kamarátovi).

 

Vaše osobné údaje:

 

Vaše osobné údaje sú s MEO v bezpečí! Ochrana a bezpečnosť údajov sú pre nás veľmi dôležité. Prostredníctvom kompetencií našich zamestnancov v oblasti ochrany osobných údajov a neustálej optimalizácie všetkých zásad technického zabezpečenia spoločnosť MEO neustále zvyšuje bezpečnosť aj vašich údajov. Viac informácií nájdete na našich stránkach o ochrane údajov. Každý zamestnanec spoločnosti MEO je zmluvne zaviazaný dodržiavať naše smernice o ochrane údajov.

 

Výpis z kreditnej karty:

 

Na výpise z vašej kreditnej karty sa nezobrazujú žiadne informácie o zakúpených produktoch.

 

Reklama:

 

Nebudete od nás dostávať žiadnu reklamu, ani e-mailom, ani listom - pokiaľ ste si to výslovne neobjednali vo svojom profile (Moje údaje - Moje MEO).

 

Požadovaný dátum dodania

 

Všetky články vám doručíme v deň, ktorý si želáte. Doručenie sa uskutoční 3. alebo 5. pracovný deň po prijatí vašej telefonickej alebo online objednávky, v závislosti od tovaru.

Počas procesu objednávania vyberte doručenie v požadovaný deň a oznámte nám vami preferovaný dátum.

V prípade položiek, ktoré sa posielajú poštou alebo UPS, si môžete vybrať požadovaný dátum doručenia od pondelka do piatku. Na ranné alebo popoludňajšie doručenie, žiaľ, nemáme žiadny vplyv.

 

Poškodené zásielky

 

Vašu objednávku zabalíme čo najbezpečnejšie. Na prepravu používame bezpečné a certifikované kartónové škatule. Ak však dôjde k poškodeniu, odmietnite prijatie, ak je poškodenie okamžite viditeľné, a zásielku vráťte odosielateľovi. O poškodených zásielkach nás prosím informujte.

MEO Vertriebs GmbH

Lise-Meitner-Str. 9
D-45699 Herten

E-mail: [email protected]
Fax: +49 (0) 2366 500510