Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Klasické pásy cudnosti

Newsletter

Klasické pásy cudnosti 

Už žiadne podvádzanie, žiadne nemravné myšlienky vďaka pásom cudnosti a pomôckam cudnosti pre mužov od MEO.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 15 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 15 položiek

Čo je klietka na penis pre mužov a ako sa používa klietka na penis?

Klietka na penis pre mužov je zariadenie, ktoré uzatvára penis muža tak, že nemá kontrolu nad svojimi genitáliami, je to akési väzenie pre penis. Zabraňuje penisu, aby sa vzpriamil, a tým zvyčajne zabraňuje orgazmu. História klietky na penis pre mužov siaha až k variantom BDSM, kde klietku na penis pre mužov často používali dominy pri chove mužských otrokov rozkoše. Osoba, ktorá drží kľúč od klietky, sa nazýva držiteľom kľúča, podobne ako pri pásoch cudnosti pre ženy.

Konštrukcia klietky na penis je pomerne jednoduchá. Mužský penis sa vloží do rúrkovej konštrukcie. Toto zariadenie je pomocou zámku pripevnené ku krúžku, ktorý uzatvára penis a semenníky. Bez otvorenia zámku nemôže majiteľ klietky na penis klietku odstrániť. Niektoré modely klietok na penis, ktoré nositeľ často nosí dlhší čas, majú mechanizmus, ktorý umožňuje ich otvorenie v prípade núdze. Tento mechanizmus je navrhnutý tak, aby sa klietka po núdzovom otvorení nedala zatvoriť. Takto môže majiteľ kľúča pri najbližšom stretnutí vidieť, že otrok odstránil klietku na penis, čo zvyčajne vedie k ďalším prísnym výchovným opatreniam.

Klietky na penis alebo pásy cudnosti pre mužov sú k dispozícii v mnohých prevedeniach. V závislosti od požadovanej veľkosti penisu existujú malé a tiež veľké klietky na penis, takže každý muž si môže nájsť klietku na penis, ktorá mu vyhovuje. Rúrkové zariadenie môže byť uzavreté, otvorené alebo polootvorené.

Takéto klietky na penis pre mužov sú spravidla určené na dlhodobé používanie a často sa dodávajú s jednorazovými MEO uzávermi (plastovými tesneniami). V ďalšom priebehu nášho opisu sa budeme venovať rôznym klietkam na penis a poukážeme na špeciálne vlastnosti jednotlivých typov. Vo všeobecnosti je potrebné dbať na to, aby počas používania nedošlo k poraneniu citlivého erektilného tkaniva a aby nositeľ vnímal klietku na svojom penise aj ako trestajúce obohatenie. V našom teste klietok na veľký penis sme zistili, že s trochou skúseností sa používanie klietky na penis rýchlo stane rutinou.

Aké modely klietok na penis sú k dispozícii? Aké sú výhody a nevýhody jednotlivých modelov klietok na penis:


Klietka na penis pre mužov z mäkkého materiálu:

Najobľúbenejším mäkkým materiálom klietok na penis pre mužov je silikón. Tieto klietky na penis sa veľmi ľahko nosia a sú pomerne lacné. Keďže sa dokážu dobre prispôsobiť penisu, často sa používajú tak, že ich nositeľ môže nosiť pod bežným oblečením. Takéto klietky na penis pre mužov nie sú objemné a chránia nositeľa pred nepríjemným pohľadom. Vďaka ľahko udržiavateľnému materiálu sa dajú čistiť počas nosenia alebo ich môžete používať počas sprchovania.

Nevýhodou je elasticita materiálu, ktorá neumožňuje dokonalú fixáciu. Môže sa stať, že nositeľ môže dosiahnuť orgazmus napriek klietke, pretože materiál nedokáže so stopercentnou istotou zabrániť erekcii. Napriek tomu možno takúto klietku na penis odporučiť, najmä pre BDSM začiatočníkov sú veľmi vhodné. Na MEO.de nájdete niekoľko atraktívnych modelov, napríklad našu klietku na penis zo silikónu.

Klietka na penis pre mužov z tvrdého materiálu:


Sú tu dva modely. Na jednej strane varianty z tvrdého plastu a na druhej strane klietky na penis z kovu, väčšinou klietky na penis z nerezovej ocele. Oba varianty majú veľké výhody, a to ako pre nositeľa, tak aj pre key holder. Kovové klietky na penis sú zvyčajne drahšie. Zvyčajne však vydržia veľmi dlho a svojmu majiteľovi poskytujú potešenie po dlhú dobu. Za zmienku stoja aj klietky na penis so zátkou alebo klietky na penis so špicatými hrotmi alebo tŕňmi, s ktorými má mnoho našich zákazníkov dobré skúsenosti.

Klietka na penis pre mužov z tvrdého plastu:


Klietky na penis z plastu sú nenápadné a pri kontrole na letisku si ich nikto nevšimne. Vzhľadom na ich o niečo nižšiu stabilitu sa však môžu zlomiť a zraniť nositeľa. Okrem toho sa dilatátory a katétre ťažšie pripevňujú alebo sa skutočne nedajú pripevniť ku klietke na penis. Napriek tomu mnohé topy a dokonca aj profesionálne dominy na takúto klietku na penis prisahajú. Klietky na penis z plastu sa ľahko nasadzujú a v priehľadnom vyhotovení je ľahko vidieť, či je penis správne umiestnený.

Ďalšou výhodou je, že klietku na penis možno v najhoršom prípade odstrániť pomocou nástroja. Ak sa penis skrútil a zasekol v klietke na penis a potom sa zasekol zámok, budete radi, že nemusíte volať zámočníka. Jednoduché kliešte alebo dokonca nožnice dokážu prestrihnúť skrutky a penis je zachránený. Iná otázka je, či pán alebo pani uverí otrokovi, že to bol naozaj jediný spôsob, ako sa z trápnej situácie dostať.

Kovová klietka na penis pre mužov:


Kovová klietka na penis je oveľa viac obmedzujúca ako plastová klietka na penis. Už len chladný, nepoddajný kov spôsobuje, že srdce mužov, ktorí milujú cudnosť, bije rýchlejšie. K dispozícii je množstvo klietok na penis, sortiment plastových klietok na penis ďaleko prevyšuje sortiment plastových klietok. Kov je totiž oveľa tvrdší a tuhší ako bežné plasty, ako napríklad polykarbonát alebo PVC. Okrem rúrkových konštrukcií existujú aj klietky na penis vyrobené z kovu. Či už ide o siete na penis, mriežky na penis alebo krúžky na penis, kovové klietky sú najkreatívnejšie vyhotovené klietky na penis.

Jednou z najobľúbenejších klietok na penis, ktorá u niektorých mužov vyvoláva skutočný strach, sú takzvané Brány pekla. V preklade to znamená "brány pekla" a ide o konštrukciu z rôznych krúžkov spojených koženým pásom alebo kovovou tyčou. Krúžok s najväčším priemerom je pripevnený ako záchytný krúžok za semenníky okolo drieku penisu. Každý z nasledujúcich krúžkov má o niečo menší priemer ako predchádzajúci, takže aj keď nie je vztýčený, žaluď je pevne uzavretý posledným krúžkom. Keď je teraz nositeľ tejto klietky na penis sexuálne stimulovaný, krúžky "pekelnej brány" začnú veľmi bolieť, čo výrazne tlmí sexuálnu túžbu. Skúsení key holder vedia, ako s touto "bránou pekla" udržať svojich otrokov dlho presne medzi spaľujúcou rozkošou a bolesťou, preto ten príznačný názov.

Klietka na penis pre mužov s katétrom alebo dilatátorom:


Niektoré klietky na penis pre mužov umožňujú zaviesť do močovej trubice zátku alebo katéter. Katéter umožňuje močenie a umožňuje výtok semena. Na druhej strane dilatátor výrazne zvyšuje napätie pri hre. Niektoré klietky na penis pre mužov majú dokonca zátku na penis, ktorá sa vkladá pri nasadení klietky. Táto dodatočná stimulácia môže muža priviesť takmer k šialenstvu, pretože každý pohyb a najmenšiu erekciu pociťuje dvakrát intenzívnejšie.

Niektoré z našich klietok na penis sú navrhnuté tak, že dilatátor možno zaviesť dodatočne a stimulovať tak rozkoš muža proti jeho vôli. So zväčšujúcim sa opuchom sa zväčšuje aj bolesť penisu, ktorú často zvyšujú vnútorné hroty. Ak je bolesť príliš veľká, rozkoš niekedy úplne zmizne. Nie je to tak pri použití dilatátora, s ktorým sa muž vzruší aj proti svojej vôli, aspoň do určitého bodu.

Klietka na penis s vibrátorom alebo klietka na penis so stimulačným prúdom:

MEO samozrejme ponúka aj klietky na penis s vibrátorom alebo možnosti pripojenia zariadení na stimulačný prúd. Obe verzie majú za cieľ zvýšiť mužovo potešenie a dosiahnuť erekciu penisu, hoci klietka na penis je navrhnutá tak, aby práve tomu zabránila. Najmä pomocou jednotky TENS - často v kombinácii s dilatátorom ako elektródou - možno penis stimulovať až na hranicu bolesti. Veľmi submisívni muži si užívajú, keď sú uväznení vo svojej rozkoši nemožným orgazmom, zatiaľ čo sadistické vrcholy si užívajú kontrolovateľné utrpenie svojho otroka.

Nový pás cudnosti CELLMATE - klietka na penis ovládaná aplikáciou:

S klietkou na penis CELLMATE sa musíte vzdať všetkej kontroly nad svojím penisom, pretože klietka na penis CELLMATE je elektronická klietka na penis ovládaná aplikáciou pre submisívnych mužov! Vaša partnerka ovláda klietku na penis CELLMATE jednoducho a bez zložitej technológie pomocou špeciálnej aplikácie. Čakajú vás nekonečné vzrušujúce chvíle s dominantnou partnerkou, pri ktorých úplne stratíte kontrolu nad svojím penisom. Používajte napríklad náš pás cudnosti CELLMATE na diaľku prostredníctvom aplikácie počas nakupovania a nechajte sa partnerkou prekvapiť v šatni. Obzvlášť vzrušujúce je, keď má váš partner úplnú kontrolu nad vaším penisom. Či už ste doma, cestujete, nakupujete, športujete, robíte bondage alebo máte vzťah na diaľku, klietka na penis CELLMATE od MEO® vás vďaka dômyselnému ovládaniu pomocou aplikácie udrží úplne cudného a váš penis bude úplne pod kontrolou.

S klietkou na penis CELLMATE pre mužov nezáleží na tom, kde ste alebo čo práve robíte. S klietkou na penis CELLMATE s ovládaním pomocou aplikácie môže držiteľ kľúča (ten, kto má moc kľúča) rozhodnúť, či sa submisívny muž môže oslobodiť od svojej cudnosti. V kombinácii s aplikáciou pre Android a iOS si môžete jednoducho vytvoriť účet a prepojiť klietku na penis CELLMATE so svojím používateľským menom.

Análna cudnosť:

Akoby zázrakom sa náš uzamykateľný análny kolík po vložení doširoka roztiahne - teraz ho stačí uzamknúť a vybrať kľúč. "Anal Master" nie je možné vybrať bez kľúča. Iba s kľúčom možno análny kolík zmenšiť na najmenšiu veľkosť a opäť vytiahnuť. Najlepšia voľba, pokiaľ ide o uzamykateľný análny kolík!

Elektronický časový zámok pre klietku na penis:

Digitálny časový zámok MEOBOND vás uvoľní až po uplynutí nastaveného času. Umožňuje úniku odolnú & bezpečnú samoväzbu alebo časovačom riadenú cudnosť. Náš časový zámok MEOBOND v sebe skrýva skutočnú špičkovú technológiu a možno ho pripojiť k takmer všetkým bondage putám alebo aj ku klietkam na penis. Konečne môžete prežívať svoje dokonalé fantázie o samoväzbe a cudnosti, pretože časový zámok MEOBOND sa dá nastaviť na minútu, maximálne na 100 hodín. Je to niečo, o čom sníval každý a MEO to splnilo! Časový zámok, ktorý sa jednoducho používa a je spoľahlivý na používanie, vám zaručí to, o čom ste vždy snívali. Náš zámok vydrží ťah 130 kilogramov a je ideálny na časovú bondáž s putami na ruky, železami na nohy, rozťahovacími tyčami so železami na nohy, bondage postrojmi, klietkami cudnosti, klietkami na penis, roubíkmi a dokonca aj na náš uzamykateľný análny kolík.

Nápady na BDSM hry s pripojenou klietkou na penis:

Tu je niekoľko nápadov na hry vhodných pre začiatočníkov aj pokročilých hráčov. Stupeň, a teda aj nebezpečenstvo pre zdravie sa zvyšuje od stimulácie k stimulácii. Začiatočníkom BDSM odporúčame pristupovať k tejto téme opatrne.

Pornofilmy s klietkou na penis:

Top nasadí otrokovi klietku na penis a obaja spolu sledujú porno. Je to veľmi vzrušujúce a otrok bude prosiť, aby bol oslobodený od obmedzenia svojej žiadostivosti. Možno to využiť na strávenie spoločného sexuálneho večera alebo ako východisko na ďalšie hry.

Výlety s klietkou na penis:

Nasadí sa klietka na penis pre mužov z tvrdého materiálu a jej nositeľ si musí obliecť tesné nohavice. Potom idú spolu nakupovať a absolvujú dlhú prechádzku mestom. Aj keď si to nikto z okoloidúcich nevšimne, nositeľ klietky na penis má pocit, že všetci vidia klietku na penis a cíti sa naozaj pekne ponížený.

Nutkavé nadržiavanie:

Zviazanému mužovi sa vnúti prísna poloha klietky. Na tento účel mu aktívna partnerka nasadí klietku na penis, ktorá môže byť vybavená elektródami a umožňuje použitie dilatátora. Šikovnou stimuláciou sa penis bezmocného, zviazaného muža privedie do erekcie, čo spôsobuje bolesť v dôsledku uzavretia v klietke. Bolesť zaháňa rozkoš, kým Top opäť nestimuluje zviazaný penis. Elektrická a uretrálna stimulácia striedavo stimulujú rozkoš, a keď sa zabudne na bolesť, hra sa môže opäť začať.

Na večeri s priateľmi:

Top pozve večer na večeru niekoľko priateľov. Keď je spoločnosť kompletná, na otroka sa nasadí klietka na penis (tu odporúčame našu klietku na penis NoPacha) a Sub sa predvádza. Ponižujúce a zároveň veľmi vzrušujúce pre submisívnych mužov.

Nútený orgazmus alebo nútená desamácia:

Prostata (predstojná žľaza) je sexuálne centrum muža, ktoré určuje ejakuláciu. Pomocou zariadenia CUMELOT, stimulátora prostaty prispôsobeného potrebám BDSM, sa prostata stimuluje dovtedy, kým nedôjde k vytlačeniu spermií, bez akéhokoľvek potešenia alebo vzrušenia. Tento postup sa nazýva aj prostatický orgazmus alebo vynútené potraty.

Chilli alebo zázvor na penis:

. Uzavretý penis sa otvorí pomocou dilatátora močovej trubice a do močovej trubice sa vloží kúsok olúpaného koreňa zázvoru alebo chilli. Dosť to páli, ale tým, ktorí sa takto liečia, to prinesie aj potešenie. Podobne ako pri hre "nutkavá nadržanosť", aj tu môže Top šikovným vzrušovaním a popieraním zabezpečiť, aby otrok zostal uväznený vo svojej žiadostivosti.

Stimulácia močovej trubice:

Zvučenie sľubuje viacnásobný orgazmus! Sounding alebo uretrálne hry znejú pre nezasväteného bolestivo, ale môžu byť aj neuveriteľne vzrušujúce. Treba však dbať na to, aby to bol príjemný zážitok.

Prípravky na starostlivosť o penis v klietke:

Pre penis:


Fetišový lubrikant PLOWBOY True Feel je ideálny na análny strečing, rozťahovanie a vďaka ošetrujúcim zložkám aj pre nositeľov klietky na penis. PLOWBOY True Feel je ošetrujúci lubrikant pre náročných mužov. Osvedčené zložky ako aloe vera a vitamín E poskytujú jemnú a prirodzenú starostlivosť a zabezpečujú zamatový pocit počas sexu.

Čistenie klietky na penis:


INSTACLEAN je prvou voľbou BDSM komunity! Patogénne vírusy a baktérie číhajú všade. S dezinfekčným sprejom INSTACLEAN, dezinfekčným prostriedkom na ruky, môžete chrániť seba aj ostatných pred chorobami. Náš dezinfekčný sprej INSTACLEAN má intenzívny antimikrobiálny účinok proti baktériám, plesniam a vírusom. Kompatibilita s mnohými materiálmi robí z dezinfekčného spreja INSTACLEAN univerzálny dezinfekčný prostriedok na klietku na penis.

Kde si môžete kúpiť klietku na penis pre mužov? Na www.meo.de


nájdete pôsobivo veľký výber klietok na penis. Ak hľadáte klietku na penis pre svoj penis, pozrite sa! Neodporúčame vám, aby ste si klietku na penis stavali sami. Klietku na penis si môžete objednať online oveľa jednoduchšie, rýchlejšie a lacnejšie. Takmer každý model vám dodáme v čo najkratšom čase, samozrejme, veľmi diskrétne a neutrálne zabalený.