Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Lubrikanty a kondómy

Newsletter

Lubrikanty a kondómy 

Vitajte v MEO, vašom online obchode s vysokokvalitnými lubrikantmi, sprejmi deep throat, fistingovými trubičkami, análnymi trubičkami a kondómami. V našom sortimente nájdete široký výber produktov, ktoré maximalizujú vaše sexuálne zážitky a zabezpečia maximálnu zábavu a ochranu.

Podkategórie

 • Análny sex je čoraz dôležitejší. Aby ste si tento vzrušujúci zážitok mohli vychutnať úplne uvoľnene, sú absolútne nevyhnutné špeciálne produkty, ako sú spreje na uvoľnenie análneho otvoru alebo lubrikanty na uvoľnenie análneho otvoru. V MEO sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť veľký výber vysokokvalitných sprejov a lubrikantov, ktoré sú dokonale prispôsobené vašim osobným želaniam a potrebám.

 • S týmito modernými análnymi lubrikantmi sa môžete vyhnúť bolesti počas análneho sexu. Náš análny lubrikant má špeciálne vlastnosti, vďaka ktorým je análny sex ešte zábavnejší.

 • Vďaka nášmu sortimentu vysokokvalitných análnych a lubrikačných gélov zostane všetko pekne hladké a úžasne klzké. Chcete si byť istí, že počas sexu pôjde všetko hladko? MEO ponúka širokú škálu lubrikantov a gélov, ktoré sa postarajú o to, aby každé vaše vyvrcholenie bolo nezabudnuteľné.

 • Naše lubrikanty a mazivá sú vyrobené na zlepšenie vášho sexuálneho života. Análny, vaginálny alebo fistingový styk...

 • Ultratenké alebo veľmi silné kondómy: pre nezabudnuteľné zážitky, ochranu a vzrušujúci sex.

 • Bielenie análu, čistič hračiek, prísady do erotických kúpeľov, depilačný krém alebo Lube Shooter. Výrobky, ktoré obohatia váš sexuálny život.

 • Objednajte si upokojujúci masážny olej na erotickú masáž teraz v MEO! Erotický, jedlý, hrejivý alebo aromatizovaný.

 • Náš sprej deep throat z vás urobí majstra sveta v orálnom sexe a naše lubrikanty na orálny sex vám osladia orálne potešenie.

 • Všade, kde je lubrikant nanesený, pocítite jemné teplo. Zmyselný hrejivý lubrikant môže neuveriteľne obohatiť váš milostný život.

 • Tie naozaj chutia najlepšie. Či už ide o tahitskú vanilku alebo talianske sušienky, tieto mazance s chuťou presvedčia každého.

 • Chcete odľahčiť konečník? Tento krém naozaj funguje! Ženy a muži na celom svete sú týmto análnym bieliacim krémom nadšení

 • Pripravte sa na cestu do zmyselnosti ako nikdy predtým s jedinečným telovým lubrikantom Slube! So Slube, super klzkým Body Lube, sa sólo sex alebo sex s partnerom vo vani stane neuveriteľným zážitkom. Čo je na Slube výnimočné? Slube sa pri kontakte s vodou mení na extrémne viskózny lubrikant na celé telo, ktorý poskytuje jedinečné pocity.

 • Máte radi, keď je sex trochu intenzívnejší? Celou rukou, celou päsťou alebo dokonca dvoma päsťami? Žiadny problém! V MEO nájdete ten správny lubrikant na fisting.

 • V MEO hovoríme "áno" pôžitku a zároveň "áno" hygiene a čistote. Preto ponúkame širokú škálu vysokokvalitných čistiacich prostriedkov, ktoré boli špeciálne vyvinuté na bezpečné a dôkladné čistenie a starostlivosť o vaše sexuálne hračky.

 • S injektorom a aplikátorom maziva MEO sa mazivo dostáva priamo do otvoru tela podľa vášho výberu.

 • Hybridné lubrikačné gély spájajú to najlepšie z oboch svetov: Obsahujú zložky na báze vody aj silikónu. Táto zmes poskytuje prirodzený pocit aj dlhotrvajúcu lubrikáciu. Či už počas pohlavného styku, análneho sexu alebo masturbácie, dobrý hybridný lubrikant môže výrazne zvýšiť pôžitok.

 • Pre mužov, ktorí chcú oddialiť svoj orgazmus, ponúkajú účinné riešenie spreje na oddialenie. Tieto odkladacie spreje fungujú priamo a ich použitie nie je zložité.

Vitajte v MEO, vašom online obchode s vysokokvalitnými lubrikantmi, sprejmi deep throat, fistingovými trubičkami, análnymi trubičkami a kondómami. V našom sortimente nájdete široký výber produktov, ktoré maximalizujú vaše sexuálne zážitky a zabezpečia maximálnu zábavu a ochranu.

Naše lubrikanty sú k dispozícii v rôznych zloženiach, napríklad na báze vody, silikónu alebo hybridné, aby vyhovovali rôznym preferenciám a potrebám. Ponúkame aj deep throat spreje a fisting gél pre tých, ktorí chcú posunúť svoje potešenie na vyššiu úroveň. Naše análne lubrikanty sú špeciálne vyvinuté na pohodlný a bezpečný análny sex.

Chápeme dôležitosť bezpečného sexu, preto ponúkame rôzne druhy kondómov v rôznych veľkostiach a štýloch. Či už ide o rebrované, bodkované alebo ultratenké kondómy, máme pre vás dokonalý kondóm.

V spoločnosti MEO sa snažíme poskytovať našim zákazníkom najvyššiu úroveň súkromia, bezpečnosti a služieb zákazníkom. Ponúkame diskrétne doručenie a bezpečné možnosti platby, aby sme zabezpečili nákup bez stresu. Náš kompetentný a priateľský tím zákazníckeho servisu vám vždy rád odpovie na akékoľvek otázky alebo obavy.

Nakupujte u nás ešte dnes a zistite, prečo je MEO najlepším miestom na nákup lubrikantov, sprejov deep throat, fistingových trubíc, análnych trubíc a kondómov online.