Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Penis krúžky s vibráciami

Newsletter

Penis krúžky s vibráciami 

Vibračné krúžky na penis! Užite si tvrdú erekciu a intenzívne vibrácie! Chcete si užiť intenzívne vibrácie prúdiace vaším penisom, zatiaľ čo vaša erekcia vydrží mimoriadne dlho? S naším vibračným krúžkom na penis môžete!

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 16 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 16 položiek

Vibračné krúžky na penis: Malí pomocníci, ktorí dokážu veľa!

 

Krúžky na penis alebo erekčné krúžky majú samy o sebe mnoho výhod: Krúžky na penis sa umiestňujú buď priamo za žaluď ako krúžok na žaluď, ďalej po hriadeli alebo súčasne okolo semenníkov(krúžok na semenníky), a tak spôsobujú pomalší spätný tok krvi z penisu. Týmto spôsobom krúžky na penis z nášho sortimentu zabezpečujú dlhšiu erekciu, tvrdší penis a tiež oneskorený orgazmus. Okrem krúžkov na penis všetkých tvarov a materiálov sú k dispozícii aj krúžky na penis s vibráciami, ktoré rozmaznávajú vašu partnerku počas sexu. Vibračný krúžok na penis možno samozrejme aj jednoducho otočiť hore nohami a intenzívne tak stimulovať semenníky!

 

Ktorý vibračný krúžok na penis je pre mňa vhodný?

 

Krúžky na penis s malým alebo krátkym vibrátorom umožňujú hlboký prienik, zatiaľ čo krúžky na penis s veľkými vibrátormi neumožňujú taký blízky kontakt s telom, a tak dlhodobo stimulujú klitoris. Väčšina vibračných krúžkov na penis s vibrátormi je vyrobená zo silikónu, a preto sú veľmi elastické, čo ich robí obzvlášť praktickými pre "začiatočníkov". Tí, ktorí chcú pevnejší pocit, by si mali vybrať širší, a teda stabilnejší krúžok na penis s vibráciou. Krúžky na penis s vibráciou sú často vybavené odnímateľným Bullet vibrátorom, t. j. obzvlášť malým a výkonným vibrátorom, ktorý sa dá celkom výborne použiť aj na predohru.

 

Kúpte si krúžky na penis s vibráciou online na MEO

 

Krúžky na penis s vibráciou od MEO sú zábavné na výber! Pre každého máme ten správny vibračný krúžok na penis!