Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Penis čerpadlá Dr Cock

Newsletter

Penis čerpadlá Dr Cock 

Dlhý, silný a tvrdý penis je túžbou väčšiny mužov. Dr. Cock túto túžbu po veľmi veľkom penise napĺňa svojou vynikajúcou vákuovou pumpou na zväčšenie penisu.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 13 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 13 položiek

Dlhý, silný a tvrdý penis je želaním väčšiny mužov. Dr. Cock túto túžbu po veľmi veľkom penise plní svojou vynikajúcou vákuovou pumpou na zväčšenie penisu.

 

Predĺženie a zväčšenie penisu pomocou pumpy na penis je lacná, mimoriadne príjemná a predovšetkým účinná metóda, ktorá je známa už roky a úspešne ju používa mnoho mužov. Muži na celom svete dôverujú úspešnému systému Dr. Cock, účinnej a bezbolestnej metóde na zväčšenie penisu, pretože rýchlo vedie k želanému úspechu.

 

Čo dokáže čerpadlo na penis?

 

Penisová pumpa na zväčšenie penisu vytvára počas čerpania vo valci podtlak. Tým sa zabezpečí, že sa v penise zhromažďuje krv a vytvára sa erekcia. V kombinácii s krúžkom na penis poskytuje pumpa na penis erekciu, ktorá môže trvať veľmi dlho. Penis je veľmi tvrdý a zdá sa byť oveľa väčší. Pumpa na penis je vzrušujúca sexuálna hračka, ale môže sa používať aj ako pomôcka pri erektilnej dysfunkcii.

 

Zväčšuje penisová pumpa penis?

 

Penisové pumpy sú navrhnuté tak, aby sa penis postavil bezprostredne pred sexom. Používaním pumpy na penis môžete dosiahnuť predĺženie penisu, ako aj zväčšenie jeho obvodu. Tuhosť penisu je tiež oveľa silnejšia ako pri normálnej erekcii.

 

Ako správne používať pumpu na penis?

 

Pumpa na penis na zväčšenie penisu musí tesne priliehať k penisu. Pri erekcii by mal penis zapadnúť do valca bez toho, aby narážal na steny vákuového valca. Vákuový valec by preto mal byť o 1 - 2 cm väčší ako vztýčený penis. Ak penis naráža na steny valca, často sa to vníma ako nepríjemné.

 

Po nájdení pumpy na penis na zväčšenie penisu v správnej veľkosti nasaďte pumpu na penis. Pomocou pumpy môžete vy alebo váš partner vytvoriť vo valci podtlak a sledovať, ako penis napučiava. Aby ste zabránili ochabnutiu penisu ihneď po odstránení pumpy, použite krúžok na penis. Ten zabezpečí, že krvná stáza, a teda aj erekcia, bude pokračovať.

 

Môže penisová pumpa pomôcť pri erektilnej dysfunkcii?

 

Samozrejme, že môže! Pumpu na penis možno považovať za pomôcku proti erektilnej dysfunkcii. Erekciu však spôsobuje len bezprostredne po použití. Príčinu erektilnej dysfunkcie pumpa na penis nerieši. Je však prirodzenou náhradou farmaceutických sexuálnych stimulátorov.

 

Koľkokrát denne môžem používať penisovú pumpu na zväčšenie penisu?

 

Neexistuje žiadne časové obmedzenie, koľkokrát denne môžete používať penisovú pumpu na zväčšenie penisu. Sami sa môžete rozhodnúť, ako často si chcete užívať tvrdú erekciu.

 

Penisová pumpa na zväčšenie penisu:

 

Penisové pumpy, nazývané aj vákuové pumpy, boli v minulosti často odporúčané lekármi alebo urológmi na liečbu problémov s potenciu. Penisové pumpy však už nie sú len lekárskymi pomôckami alebo mechanickými pomôckami na erekciu. Čoraz častejšie sa používajú aj ako sexuálne hračky, napríklad ich začlenením do predohry, aby sa penis postavil ešte rýchlejšie. Samozrejme, pravidelným tréningom sa môžete zamerať aj na predĺženie penisu alebo zväčšenie jeho obvodu. Zväčšenie penisu však nie je jediným účinkom, ktorý môže penisová pumpa ponúknuť. Slúži aj ako masturbátor počas masturbácie tým, že napodobňuje výstrek. Je tiež mimoriadne stimulujúca, keď krv prúdi do erektilného tkaniva prostredníctvom podtlaku. Tip na predohru: Nechajte pumpovanie na partnerovi. Aby erekcia trvala čo najdlhšie, odporúčame nosiť krúžky na penis alebo návleky na penis, ktoré predlžujú účinok krvnej stázy. Ak sa chcete viac sústrediť na erotický tréning s pumpou na penis, môžete ako doplnok použiť aj špeciálne krémy, napríklad EXTREME DELAY od MEO® alebo expandér na penis.

 

Rady pri kúpe pumpy na penis - Čo by ste mali zvážiť pri kúpe pumpy na penis

 

Pumpa na penis je k dispozícii v rôznych veľkostiach a prevedeniach. Umiestňuje sa na penis a v závislosti od modelu potom môžete vytvoriť podtlak pomocou manuálnej pumpy alebo automatickej či elektrickej pumpy. Vďaka tomuto podtlaku je váš penis plnší, tvrdší a väčší. Väčšina púmp je priehľadná a je na nich vytlačená centimetrová stupnica. Vďaka tomu môžete merať svoj úspech pri pravidelnom tréningu. Na intenzívny tréning penisu existujú pumpy na penis s indikátormi tlaku, ktoré umožňujú postupné zvyšovanie tlaku. Na uľahčenie zasúvania penisu môžete použiť aj lubrikant rozpustný vo vode, napríklad Aquameo.

 

Používanie pumpy na penis na zväčšenie penisu

 

Penisové pumpy vám môžu zabezpečiť plnší, tvrdší a predovšetkým dlhší penis, ak budete pravidelne cvičiť. Sú vhodné pre mužov, ktorí si chcú zväčšiť dĺžku a hrúbku penisu. Pumpa na penis môže byť tiež dobrým nástrojom, ak chcete, aby bol váš penis tvrdší a dlhší. Pravidelný tréning penisu vám dodá väčšie sebavedomie a zažijete intenzívne hodiny s partnerkou.

 

Používanie a čistenie pumpy na penis

 

Pravidelný tréning penisu je dôležitý na dosiahnutie dlhodobého úspechu. Môže to trvať niekoľko mesiacov. Na začiatku by ste nemali používať pumpu na penis dlhšie ako približne 10 minút. Akonáhle sa stane nepríjemnou, mali by ste prestať. Časom môžete pumpu na penis používať dlhšie a, samozrejme, niekoľkokrát denne. Po použití môžete pumpu na penis opláchnuť teplou vodou a mydlom a nechať ju dobre vyschnúť.