Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Puppy Tupé zátky

Newsletter

Puppy Tupé zátky 

Každý human pup potrebuje pekného vtáka, aby sa mohol vrtieť. Tu je najväčší výber puppy análnych kolíkov a análnych kolíkov s chvostom.

Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek
Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek

Pokiaľ ide o Pup Play, MEO je miestom, kam sa môžete vybrať s neuveriteľným výberom pup tails a puppy butt plugs.

Či už hľadáte vkladací "pup tail plug" alebo "show tail", určite tu nájdete, čo potrebujete.

Máme najpredávanejšie chvosty od Bad puppy a mnohých ďalších značiek v obrovskej škále veľkostí, farieb a štýlov. Pre dokonalý vzhľad skombinujte naše análne kolíky s jednou zo skvelých puppy masiek.

Čo sú puppy análne kolíky?

Análny kolík puppy (známy aj ako análny kolík): human pup Análny kolík, Human puppy butt plug alebo análny kolík s chvostíkom) je typ vibrátora určený na análne použitie. Na tento účel sú puppy análne kolíky na jednom konci zaoblené a zúžené pre ľahšie zavádzanie. Okrem toho je druhý koniec dostatočne hrubý, aby análny kolík puppy zostal na mieste bez väčšej sily a nebol náhodne zasunutý až na doraz. Okrem týchto spoločných menovateľov existujú human pup Butt Plugs sa vyrábajú v nespočetnom množstve tvarov, farieb a materiálov! Puppy Análne kolíky bez vibrácie sa používajú buď na čistú stimuláciu, alebo na prípravu na análny styk. Sú vhodné pre ženy, ako aj pre homosexuálnych a heterosexuálnych mužov, vlastne pre všetkých zvedavcov.

Čo mi pomôžu puppy análne kolíky so psími chvostíkmi?

Puppy Análne kolíky sú vhodné najmä na prípravu na bezbolestný análny styk. Zavádzajú sa s trochou lubrikantu a potom sa nechajú niekoľko minút na mieste, aby sa uvoľnili a roztiahli svaly konečníka. Pri výbere lubrikantu je potrebné zvážiť niekoľko bodov. Lubrikanty na báze oleja sú ideálne na análny sex, pretože nevysušujú konečník. Nie sú však kompatibilné s kondómami alebo hračkami zo silikónu alebo latexu! Namiesto nich môžete použiť špeciálne análne lubrikanty. Inak sú obľúbené aj análne kolíky , ktoré slúžia na čistú stimuláciu alebo ako predvádzací efekt či na zdokonalenie výstroja puppy human pup Oblečenie. Počas sexu môžu stimulovať aj mužský bod P, a tak zabezpečiť tvrdšiu erekciu!

Puppy Kúpte si análne kolíky online na MEO.com

Či už hľadáte análny kolík puppy s vibráciou alebo bez nej, nájdete ho tu na MEO! Análne kolíky s chvostíkom, ako sú tie od Badpuppy, majú dekoratívny aj stimulačný účinok. Hliníkový análny kolík alebo kvalitný sklenený kolík môžu vďaka svojmu spočiatku chladnému povrchu poskytnúť špeciálne pocity. Samozrejme, máme aj pôsobivé puppy análne kolíky zo silikónu. Prajeme vám príjemné prezeranie!