Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Rukávy na penis a kryty na penis

Newsletter

Rukávy na penis a kryty na penis 

Už len snívanie o veľkom, hrubom, bacuľatom penise! Návlek na penis je presne to, čo splní vaše sny a uspokojí vašu partnerku! S návlekom na penis sa análna a vaginálna penetrácia stane ešte intenzívnejšou a vzrušujúcejšou! S integrovaným krúžkom na penis na zvýšenie erekcie alebo bez neho je návlek na penis jedným z najrýchlejších a najjednodu...

Už len snívanie o veľkom, hrubom, bacuľatom penise! Návlek na penis je presne to, čo splní vaše sny a uspokojí vašu partnerku! S návlekom na penis sa análna a vaginálna penetrácia stane ešte intenzívnejšou a vzrušujúcejšou! S integrovaným krúžkom na penis na zvýšenie erekcie alebo bez neho je návlek na penis jedným z najrýchlejších a najjednoduchších spôsobov, ako zlepšiť a oživiť svoj sexuálny život.

Viac na
12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 22 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 22 položiek

Čo by ste mali vedieť o rukávoch na penis

Návleky na penis poskytujú väčšiu dĺžku a hrúbku, čo môže viesť k väčšiemu sebavedomiu a väčšej zábave počas sexu.

Návleky na penis sa používajú aj na dosiahnutie tvrdšej erekcie. Vďaka tesnosti návlekov na penis sa krv lepšie zhromažďuje v penise a zabezpečuje tvrdšiu erekciu. Návleky na penis sú tiež ideálnou pomôckou pri predčasnej ejakulácii, pretože výrazne znižujú citlivosť. Návleky na penis možno použiť ako náhradu penisu v prípade, že erekcia už nie je možná (tu sú vhodné najmä modely zo stabilných, tvrdších materiálov).

Ideálna veľkosť penisu je pre mnohých mužov pravdepodobne najdôležitejšou otázkou v oblasti sexuality. Je príliš malý, príliš veľký, príliš hrubý, príliš tenký?

Takmer 70 % z 200 mužov, ktorí sa zúčastnili na univerzitnom prieskume, uviedlo, že ich trápi najmä ich výška, hmotnosť a predovšetkým veľkosť penisu. Samozrejme, ani dlhý a hrubý penis nie je zárukou, že vaša partnerka bude mať orgazmus.

Práve naopak: dobrý sex nepozná veľkosť. Závisí skôr aj od správnej polohy, množstva empatie, stimulácie erotogénnych zón a tiež od telesného cítenia a nálady dotyčnej ženy/muža.

Ale aj keď je jediným problémom dĺžka, existujú pomôcky, ktoré môžu nedostatok veľkosti alebo príliš malý obvod penisu vykompenzovať. Medzi ne patria napríklad návleky na penis. Tie váš penis predĺžia a zosilnia alebo zabezpečia, že vaša partnerka bude počas sexu cítiť viac vďaka ich špeciálnej štruktúre.

Čo sú návleky na penis a pre koho sú vhodné?

Návleky na penissú sexuálne hračky, zvyčajne vyrobené zo silikónu alebo iných pružných materiálov, ktoré sa naťahujú na penis a niekedy aj na semenníky podobným spôsobom ako kondómy.

Na rozdiel od kondómov sa však návleky na penis môžu používať neobmedzený početkrát a nie sú určené na zabránenie tehotenstva alebo ochranu pred infekciou. Sú skôr akousi druhou kožou na penis a počas sexu sa zavádzajú aj do vagíny alebo konečníka. Návleky na penis sú preto vhodné pre heterosexuálnych aj homosexuálnych mužov.

Návleky na penis: pre dlhší a silnejší penis

Niektoré návleky na penis plnia aj funkciu predĺženia alebo rozšírenia penisu. Vďaka tomu môže vaša partnerka počas sexu viac cítiť a bod G alebo prostata môžu byť viac stimulované. Niektoré návleky na penis majú na vonkajšej strane aj vrúbkovanú alebo drážkovanú štruktúru, vďaka ktorej je prienik pre vašu partnerku ešte intenzívnejší. Tieto návleky na penis môžete používať aj vtedy, ak je váš penis úplne "normálnej" veľkosti - jednoducho pre trochu viac rozmanitosti a zábavy počas sexu.

Návleky na penis: pre väčšiu výdrž počas sexu

Keďže niektoré návleky na penis znižujú trenie vášho skutočného penisu vo vagíne alebo análnom otvore, nebudete počas penetrácie cítiť toľko, ako by ste cítili bez návlekov na penis. To je dôvod, prečo mnohí muži používajú návleky na penis na oddialenie svojho orgazmu.

Návleky na penis: pre tvrdšiu erekciu

Tesnosť návleku na penis viac koncentruje krv v penise, takže návleky na penis môžu zabezpečiť aj lepšiu výdrž a tvrdšiu erekciu. V skutočnosti boli vyvinuté práve na tento účel.

Existujú aj modely, v ktorých sú dva krúžky spojené tenkou tyčinkou, jeden na penisový driek a druhý na žaluď. Táto konštrukcia penis nepredĺži ani nerozšíri, ale pomôže mu narovnať sa. V uvedených prípadoch sú preto návleky vhodné aj na podporu erektilnej dysfunkcie.

Čo znamená "erektilná dysfunkcia"?

Erektilná dysfunkcia, známa aj ako erektilná dysfunkcia, impotencia alebo porucha potencie, nastáva vtedy, keď penis nie je pred sexom dostatočne tvrdý alebo počas sexu predčasne ochabne, čo znemožňuje normálny pohlavný styk. Okrem toho 2/3 všetkých pokusov nefungujú a tento problém pretrváva dlhšie obdobie. Ak ste teda napríklad včera neboli schopní mať sex, pretože ste boli pod veľkým stresom, tak to samozrejme nie je porucha potencie.

Príčiny poruchy potencie sú veľmi rôznorodé. Najmä u mladých mužov sa často vyskytujú psychologické spúšťače, ako sú problémy súvisiace so stresom vo vzťahu, depresie atď. Tieto by sa mali prediskutovať s psychológom alebo poradcom. Tieto by sa potom mali podrobnejšie prediskutovať s psychológom alebo psychoterapeutom. Na druhej strane, erektilná dysfunkcia sa zvyčajne vyskytuje u starších mužov. Erektilná dysfunkcia je zvyčajne vyvolaná telesnými ťažkosťami, ako sú cievne ochorenia (arterioskleróza) alebo iné poruchy krvného obehu spôsobené napríklad cukrovkou, vysokým krvným tlakom alebo lipometabolickými poruchami. Často tu pomáha zmena životného štýlu, t. j. menej tučných jedál, žiadne cigarety, alkohol s mierou, viac pohybu. Okrem toho môže byť možnou príčinou aj nedostatok testosterónu alebo vedľajšie účinky liekov. Niekedy môže impotencia zájsť dokonca tak ďaleko, že muži už vôbec nedokážu dosiahnuť erekciu. K plnohodnotnému sexuálnemu životu môžu predsa len pomôcť napríklad návleky na penis v podobe penilných protéz, ktoré vyzerajú veľmi podobne ako penis a dajú sa pripnúť.

Výhody návlekov na penis v skratke:

 • Rukávy dodajú vášmu penisu väčšiu silu, dĺžku a hrúbku
 • Návleky na penis s nopkami poskytujú dodatočnú stimuláciu vagíny alebo konečníka
 • Návleky na penis vytvárajú väčšiu treciu plochu, a tým aj väčšie vzrušenie
 • pomáhajú udržať erekciu a/alebo ju urobiť tvrdšou
 • Návleky na penis možno použiť ako náhradu penisu, ak už nie je možná erekcia (modely vyrobené zo stabilných, tvrdších materiálov)
 • Návleky na penis v závislosti od modelu odďaľujú ejakuláciu
 • Spestrujú milovanie
 • Návleky na penis možno nasadiť na vibrátor alebo vibrátor (návleky na penis sú preto vhodné aj pre ženy)


Aké typy návlekov na penis existujú?

Ponuka návlekov na penis je veľmi rozmanitá. Väčšina návlekov má však tvar hrubšieho kondómu, často majú vrúbkovanú alebo drážkovanú štruktúru a tesne sa nasadzujú na penis. Tento typ návlekov na penis slúži jednoducho ako príjemná sexuálna hračka, ktorá spestrí váš sexuálny život a navyše stimuluje vagínu vašej priateľky alebo análny otvor vášho milenca.

Ako návleky na penis sú známe aj iné varianty. Ich funkcia je podobná ako u vyššie uvedených návlekov na penis, ale nemajú špičku. Návleky teda zakrývajú len stopku penisu, ale žaluď je odhalený. To znamená, že pri prenikaní do partnera cítite oveľa viac.

Rukávy alebo manžety, ktoré vibrujú alebo majú aj stimulátor klitorisu, ponúkajú ešte väčšie potešenie. Tieto sexuálne hračky sú podobné obľúbeným vibrátorom Rabbit Vibrátory.

A potom sú tu modely, ktoré vyzerajú ako veľké penisy, ruky alebo päsť. Zvyčajne sa používajú na to, aby váš penis bol extrémne dlhý a získal väčší obvod. Znižujú tiež pocit pri penetrácii, aby ste pri sexe vydržali ešte dlhšie.

Prehľad rôznych typov návlekov na penis

 • Návleky na penis s nopkami: Vytvára intenzívne, vzrušujúce pocity vo vagíne alebo análnej oblasti
 • Návlek na penis: Pripája sa len okolo drieku penisu; môže sa používať aj ako krúžok na penis na zvýšenie erekcie
 • Vibračný návlek na penis: dodatočné vzrušenie prostredníctvom vibrácií
 • Nadstavec na penis: Pre väčšiu dĺžku a obvod; možnosť intenzívnejšej stimulácie bodu G a bodu A
 • Real Feeling Penis Sleeve: Vyzerá ako skutočný penis vo farbe kože so žilami
 • Návleky na penis so sieťovou štruktúrou: Podobné návlekom na penis s nopkami; sieťová štruktúra však vytvára ešte jedinečnejší pocit vo vagíne alebo v análnom otvore
 • Návleky na penis s integrovaným krúžkom na semenníky: Možno ich pripevniť k miešku, aby sa zabránilo skĺznutiu a mierne stlačili semenníky, čo umožňuje dlhšiu výdrž
 • Návlek na penis so stimulátorom klitorisu: podobne ako pri králičích vibrátoroch je na hriadeli návleku malý, zahnutý nadstavec, ktorý stimuluje klitoris
 • Návlek na penis s integrovaným masturbátorom: Vstup do návleku vyzerá ako vagína s realisticky tvarovanými pyskami alebo ako mužský anál; podobne ako masturbátor, ale je vhodný na zasunutie do skutočnej vagíny/análneho otvoru


Rôzne návleky na penis sa líšia aj tvarom, farbou a materiálom. Keďže návleky na penis musia byť vo všeobecnosti veľmi pružné, zvyčajne sú vyrobené z TPE, silikónu, latexu alebo PVC.