Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Čistič sexuálnych hračiek

Newsletter

VERYCLEAN 2.0 - Sextoy Cleaner - univerzálny čistiaci sprej

S VERYCLEAN 2.0 máte viac času na hranie a menej času na čistenie sexuálnych hračiek! Stačí ho nastriekať, nechať zaschnúť a ste pripravení na nové dobrodružstvá! Vďaka nášmu inovatívnemu čistiacemu prostriedku je čistenie sexuálnych hračiek jednoduché.

Viac informácií

8305/T02

$18.96


-$7.71

$11.25

plus náklady na dopravu

k dispozícii na

  Viac informácií

  S VERYCLEAN 2.0 máte viac času na hranie a menej času na čistenie sexuálnych hračiek! Stačí ho nastriekať, nechať zaschnúť a ste pripravení na nové dobrodružstvá! S naším čistiacim prostriedkom je čistenie sexuálnych hračiek jednoduché. Inovatívna aktívna zložka odstráni aj odolné nečistoty a zaistí dôkladnú čistotu v priebehu okamihu. Náš čistiaci prostriedok na erotické hračky je obzvlášť šetrný k citlivým povrchom, ako je silikón, latex alebo kov.

  Ale nielen účinnosť je presvedčivá: náš čistiaci prostriedok na erotické hračky neobsahuje žiadne agresívne chemikálie, a preto nepoškodzuje životné prostredie ani zdravie. Namiesto toho používame prírodné zložky, ktoré boli dermatologicky testované.

  Vyskúšajte náš inovatívny sprej VERYCLEAN 2.0 a zažite ten rozdiel.

  Najdôležitejšie:

  • Účinné a hygienické čistenie
  • Jednoduché použitie
  • Univerzálne použitie na vibrátory, dildá, análne kolíky, masturbátory, penisové kolíky a iné sexuálne hračky
  • Vyrobené v Nemecku
  • S označením CE pre výrobky vysokej kvality


  Pravidelné čistenie vašich erotických hračiek je dôležité na zabezpečenie hygieny a zabránenie možným infekciám alebo podráždeniu. So sprejom VERYCLEAN 2.0 si môžete byť istí, že všetky baktérie a zárodky budú dôkladne odstránené.

  Sprej VERYCLEAN sa skladá z prírodných zložiek, ako je olej z čajovníka a výťažok z aloe vera. Tie majú nielen dezinfekčný účinok, ale starajú sa aj o citlivú pokožku v intímnej oblasti.

  Použitie VERYCLEAN 2.0 je veľmi jednoduché: Čistiaci sprej nastriekajte hojne na svoju erotickú pomôcku alebo vibrátor, nechajte ho niekoľko minút pôsobiť a potom ho zotrite vlhkou handričkou - a vaše erotické hračky sú opäť čisté!

  VERYCLEAN 2.0 Sprej od MEO sa vyrába v Nemecku pod prísnou kontrolou kvality a neobsahuje žiadne škodlivé zložky, ako je alkohol alebo parabény. Je šetrný k pokožke a k životnému prostrediu.

  Presvedčte sa sami o účinnosti nášho výrobku! Objednajte si teraz VERYCLEAN 2.0 sprej pre hygienickú čistotu všetkých vašich sexuálnych hračiek!

  Použitie: Nastriekajte

  3 ml VERYCLEAN 2.0 na ruky alebo sexuálne hračky, ktoré chcete vyčistiť, a dôkladne vtierajte 60 sekúnd. Počas čistenia udržujte ruky alebo predmety, ktoré sa majú čistiť, vlhké.

  Viac informácií:

  • VERYCLEAN 2.0
  • Univerzálny čistiaci sprej s objemom 200 ml / 6,7 fl. oz.
  • VERYCLEAN 2.0 je čistiaci sprej, ktorý je vhodný najmä na čistenie a starostlivosť o vibrátory, dildá, análne kolíky, masturbátory, penisové kolíky a iné erotické hračky. Odstraňuje nielen baktérie, ale aj nečistoty a nepríjemné pachy. Najlepší je však rýchly účinok: Stačí nastriekať, nechať krátko pôsobiť a opláchnuť alebo utrieť vlhkou handričkou - hotovo! Zostane tak viac času na dôležité veci: Prežívanie nových dobrodružstiev!
  • Vďaka zloženiu bez alkoholu je náš čistiaci sprej obzvlášť vhodný na šetrné čistenie a starostlivosť o citlivé povrchy erotických pomôcok. Pravidelným čistením predlžuje životnosť vašich erotických hračiek a nezanecháva nepríjemný alkoholový zápach.
  • Návod na použitie: Pred použitím si vždy prečítajte pokyny na etikete. V prípade zasiahnutia očí dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevhodné na konzumáciu.
  • Zložky (INCI): Aqua (voda), Propylene Glycol (propylénglykol), Hexamidine Diisethionate Phenoxyethanol (fenoxyetanol), Neohesperidin Dihydrochalcone (neohesperidín dihydrochalkón), PEG-40 Hydrogenated Ricin Oil (hydrogenovaný ricínový olej), Parfum (vôňa), Panthenol
  • Vyrobené v Nemecku
  • S označením CE
  • Nikdy nerobíme kompromisy v oblasti kvality a bezpečnosti našich výrobkov. V spoločnosti MEO každý deň pracujeme na neustálom zlepšovaní kvality a na prvom mieste je vaša spokojnosť. Vyrábame výlučne v Nemecku, s vysokokvalitnými certifikovanými zložkami, ktoré sú vysoko výnosné a bezpečné pre váš spokojný sexuálny život.

  Toto by vás tiež mohlo zaujímať:

  HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

  Hodnotenie 

  Easy to use

  I've been using Veryclean for a while and I consider it as a reliable cleaner. Almost no scent and it leaves your toys effectively clean and ready for the next use. I spray it on the toy, extend it a bit with my hand and leave to dry which takes around 15 minutes.

  • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  Riecht himmlisch

  Ich hatte den Cleaner eigentlich ohne große Erwartungen in meine Bestellung gepackt, weil mein cleaner fast leer war. Ich kann nur sagen: Wow! Der Geruch riecht schön nach Mann und nicht wie sonst üblich nach Alkohol.

  • 3 z 3 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  Alles frisch und Sauber

  Pünktlich zur Ankuft habe ich Sub einbestellt um all meine Spielzeuge zu reinigen.
  Sub war begeistert vom neuen cleaner ,ich fast schon enttäuscht da es so schnell sauber war.
  Obwohl unglaublich viel Spielzeug und alles gründlich gereinigt ist die Flasche noch überraschend voll. Das Mittel ist sehr ergiebig und das reinigen geht daher schnell, sauber und einfach. Jetzt strahlen die lieblingsstücke wieder.
  Es kommt definitiv wie die Meo gleitrcreme auf den Standard einkaufszettel

  • 4 z 4 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  consigliato a tutte

  necessario per i mie toys
  consigliato a tutte

  • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  Ottimo prodotto !! Buon materiale e veloce spedizione

  Bastano poche spruzzate di prodotto, ottimo per la pulizia dei vari sex toys (ovviamente stando attenti ai materiali)

  • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  Ottimo

  VERYCLEAN e' uno spray immediato ed efficace per pulire i tuoi sex toys! Modo d'uso: spruzzare direttamente sulla superficie del sex toy che si vuole lavare. Lasciare agire per un minuto e strofinare.

  • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  VERYCLEAN 2.0 spray

  First of all, I’d like to say BRAVO to whoever named this spray. Cleaning spray? Well yes. Very clean you say? Double yes! Veryclean point two?! GIVE ME THAT!
  I’ve have’t pleasure of trying the first veryclean version, assuming there is one and it wasn’t just name 2.0 to confuse people to make it sound better. Cuz you don’t even need to try to make this better! It was love at first spray!
  Now if you’re not bit of cleaning freak like me this might just come off as bit of an extreme, but I’m kind of a person that keeps the house in tip top shape like houses in magazines and everything has its own place. Toys only come out to play, get washed, disinfected and put away for next play time after each session. Usually just use water and soap, but with body fluids it’s not always so easy to get everything off, specially off soft silicone materials like magic tongue or artsy shaped ones like Gvibe mini. I don’t have time to wash them, dry them and find missed spots. It’s my own body fluid, but still disgusts me. Veryclean is a game changer: one or two spray, if you feel generous and wipe the toy off with a paper towel. Done. Good as new. Literally silicone looks as good as it did when took it out of package. On package it says to spray it on your hands and use hands to rub it on toy, but ooh laziness takes over sometimes. Specially if you just want to go to bed already!
  This is my first toy cleaner and before this I kinda found it ridiculous to have a special spray for my toy. PAH! Ok you’ll notice that magical ingredient in this spray is castor oil. It leaves your toys soft, matte and feeling lavishing just like a new toy straight out of a box. Who doesn’t want that? Right?

  Read full review: https://ditey.fi/2019/06/veryclean-2-0-universal-cleaning-spray/

  • 3 z 3 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  Cleaning your sex toys has never been easier than with Meo VERYC

  This product is incredibly easy to use, and it leaves your sex toys squeaky clean, and you know that they are spotless.

  Efficient sex toy cleaning is essential to reducing the risks of yeast infections or worse. It is even more critical if using sex toys anally where bacteria are more prevalent.

  I love how this solution doesn't smell of alcohol, and I like the after smell left on the toy, it also goes a long way to help cover any odours on butt plugs.


  Read full review: https://www.sexmachinereviews.co.uk/meo-veryclean-2-0-universal-sex-toy-cleaning-spray-review.html

  • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  VERYCLEAN 2.0 Universal Cleaning Spray

  Once again I'm pleased to see the usual plastic hygiene seal on my new product: I thinks it's even more important on spray sex essentials, to prevent spills caused by the cap getting lost during shipping: it happens, and I guarantee no one likes to find the packaging all wet from the leaked product and inside, the bottle half empty.

  The first thing that catches my attention while getting the VERYCLEAN 2.0 in my hands is the subtle yet pleasant scent I can smell even through the unopened plastic seal. I would describe it as flowery, summery and delicate: it reminded me immediately of a sunscreen hair protection spray I use on the beach and it put me in a good mood. It isn't alcoholic at all and not overpowering.

  This is a new pleasant discovery for me: I had only used before unscented toy cleaners that, to be honest, didn't smell very good: they reminded me a little of hand sanitizer or disinfectant, which doesn't exactly put me in the mood for sexy time, especially if I want to clean my accessories before play.

  Read full review: https://missdollreviews.wixsite.com/sextoyreviews/blog/meo-veryclean-2.0-toy-cleaner

  • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  Das darf wirklich nirgendwo fehlen

  Das darf wirklich nirgendwo fehlen, denn nur ein hygienisch sauberes Spielzeug macht auch auf lange Sicht Spaß ohne schlechtes Gewissen. Wir spülen die Toys immer erst warm ab und sprühen sie dann einmal ab. Kann ich nur jedem empfehlen.

   Hodnotenie 

   Reinigt perfekt alle Sexspielzeuge

   Der Toy Cleaner VERY CLEAN von MEO reinigt perfekt alle Sexspielzeuge. Dank der alkoholfreien Formel ist er auch für empfindliche Produkte bestens geeignet.

    Hodnotenie 

    Hygiene sorted

    This is a great cleaning agent, used before and after each toy session it keeps your toy box clean and hygienic. It has an almost alcoholic smell to it and drys very quickly, THIS Product has helped keep hundreds of pounds worth of my toys in all materials in top condition.
    I clean up with warm soapy water and anti-bac soap, rince well, shake off excess water, then apply VERYCLEAN to ensure any nasties are neutralised. Once dry I pack away, good as new, ready for the next session.
    This bottle has already outlasted 2liters of lube and it's not finished yet. Get some. Keep things clean. Have fun

    • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
    Hodnotenie 

    VERYCLEAN Universal Reiniger Spray

    Richtig guter Toycleaner. Kein aufdringlicher Geruch und so kann man wirklich sicher sein, das alles fürs nächste Mal sauber und sofort wieder einsatzbereit ist. Angenehme Größe und sehr praktisch durch den Pumpsprüher. Empfehlenswert.

    • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
    Hodnotenie 

    Indispensable

    Vraiment pratique pour désinfecter efficacement jouets et mains...

     Hodnotenie 

     Facile

     Facile d'utilisation et plein de bon sens le spray. C'est un peu comme le gel hydroalcoolique pour les mais à l'usage des sexes toys. Bravo.

      Hodnotenie 

      Sauberkeit und Sicherheit!

      Um viel Spaß zu haben, sollte man immer auf die Basics achten. Und zu diesen zählen Sauberkeit und Sicherheit! Dieser Reiniger bietet beides – er eignet sich hervorragend um Toys zu reinigen (aufsprühen, abwischen, fertig – einfacher geht es eigentlich nicht) und wirkt zugleich desinfizierend. Im Normalfall spüle ich die Toys unter Wasser, bevor ich sie desinfiziere, wenn es jedoch mal schnell gehen muss, ist dieser Reiniger eine super Alternative. Ich persönlich habe nichts gegen den Geruch von Desinfektionsmittel (ganz im Gegenteil), jedoch darf man hier vermerken, dass dieser Cleaner ganz und gar nicht so riecht (was für den einen oder anderen sicherlich angenehm sein wird). Die Pumpflasche ist sehr praktisch und auch die Größe ist für den Preis absolut fair. Wenn die Flasche irgendwann leer ist, wird in jedem Fall direkt eine neue bestellt.

      • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
      Hodnotenie 

      VERYCLEAN

      This one is pretty self-explanatory. VERYCLEAN is a disinfectant spray for use on sex toys. I was surprised at the size of the bottle, as I’ve never seen a toy cleaner that didn’t come in a 100ml size. This 200ml bottle will last ages, and I use toys multiple times a day, every day.

      Just like most other cleaners, it’s best used after giving your toy a preliminary wipe down, as it doesn’t remove gunk like a soap would, especially if you leave clean up until the morning after.

      There is, however, one thing that sets this spray apart from all the other ones I’ve tried; it’s amazing at getting the butt stank off silicone plugs, beads, and dildos. I don’t care who you are, or if you’ve cleaned your butt so thoroughly you can whistle through it – put a silicone toy up there and it will pick up a funky smell.

      This spray annihilates that smell. Yes, I did sniff a recently cleaned butt toy, and right up close too, but after the wash-wipe-spray-air dry routine I have for all things I use anally, the smell was gone. Two thumbs up, and it’ll clean those too. Really, it says so on the bottle, and we’ve used it a few times when hands have gotten a little sticky with lubes or massage oils to great effect.

      • 3 z 3 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
      Hodnotenie 

      Toy Cleaner von MEO

      Macht sauber, riecht nicht, scheint nicht aggressiv zu sein. Kurz: alles, was ich von einem Toy Cleaner erwarte.

       Hodnotenie 

       VERYCLEAN macht VERY CLEAN

       Es reinigt gut, riecht nicht und ich hatte auch keine Probleme, dass es die Materialien angegriffen hat, oder es Hautausschläge verursacht hat.

        Hodnotenie 

        EXCELLENT

        We''re all here because we like playing with toys and an essential part of having fun is keeping them clean!

        This product is EXCELLENT! It''s anti-bacterial, easy to use and the price is right! I HIGHLY recommend purchasing this item!

         Hodnotenie 

         Safer fun

         Reliable for safer urethral sounding.

          Hodnotenie 

          Perfekt für Sounds und Penis Plugs

          Dieses Produkt entsprichtt zu 100% meinen Erwartungen. Für den Preis ist dieses Spray vollkommen in Ordnung. Ich würde dieses Produkt jederzeit wieder kaufen, denn Hygiene wird oftmals unterschätzt.

           Hodnotenie 

           Must have

           When using personal tools you absolutely have to make sure they are cleaned between uses, especially if you're going between oral, vaginal and anal. This is a great cleaner, easy to use and scent free.

            Hodnotenie 

            Works great

            Does what it is supposed to do. Just spray your toy, wipe it with a towelette, and you're good to go for round two.

             Hodnotenie 

             Super Produkt

             Reinigt super alle "Spielsachen" also Prinzenzepter, Penis Plugs, Sounds, Dildos, Anal-Plugs usw.

              Hodnotenie 

              Sehr gut zum Reinigen von Sexspielzeugen

              Unsere Spielzeuge lassen sich damit sehr gut reinigen. Wir sind voll und ganz zufrieden mit dem Produkt.

               Hodnotenie 

               parfait

               anti-bactérien nettoyant et désinfectant spécialement conçu pour éliminer toutes les bactéries et/ou résidus sur vos sex toys

               • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
               Hodnotenie 

               pratique

               facile d'utilisation.

                Hodnotenie 

                excellent

                excellent does the job perfectly

                • 1 z 1 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.

                Napíšte vlastnú recenziu

                VERYCLEAN 2.0 - Sextoy Cleaner - univerzálny čistiaci sprej

                VERYCLEAN 2.0 - Sextoy Cleaner - univerzálny čistiaci sprej

                S VERYCLEAN 2.0 máte viac času na hranie a menej času na čistenie sexuálnych hračiek! Stačí ho nastriekať, nechať zaschnúť a ste pripravení na nové dobrodružstvá! Vďaka nášmu inovatívnemu čistiacemu prostriedku je čistenie sexuálnych hračiek jednoduché.

                Napíšte vlastnú recenziu

                Ostatní zákazníci tiež kúpili:

                2 ostatné položky v rovnakej kategórii: