Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Hračky TENGA

Newsletter

Hračky TENGA 

Najnovšie masturbátory Tenga sľubujú dychberúce orgazmy a zrýchľujú tlkot mužských sŕdc! Či už sami alebo s partnerom, hračky Tenga obohatia váš sexuálny život.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 19 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 19 položiek

Masturbátor Tenga vám zaručí extrémny orgazmus a nahradí "starú dobrú manuálnu prácu" pri masturbácii.

 

Slávne vajíčka Tenga alebo čo bolo skôr: sliepka alebo vajce?

 

Večná otázka. Jedno však vieme určite: pokiaľ ide o vajíčka na masturbáciu, Tenga prišla prvá. Ak ste tu v obchode MEO Tenga, pravdepodobne ste o nich už počuli, ale ak nie, čítajte ďalej a my vám povieme všetko o vajíčkach Tenga a všetkých ostatných skvelých výrobkoch tejto japonskej spoločnosti.

 

Tenga vyrába širokú škálu erotických hračiek, hlavne masturbátorov, ktoré nájdete v internetovom obchode pre dospelých MEO. Spoločnosť Tenga založil v roku 2005 Japonec Koichi Matsumoto. Matsumoto je talentovaný a kreatívny podnikateľ, ktorý v detstve trávil celé dni maľovaním, kreslením a rozoberaním predmetov okolo seba. "Moje známky z výtvarnej výchovy boli vždy najlepšie," povedal v jednom rozhovore. Po tom, ako chlapec absolvoval učňovku na technickej, začal tuningovať superšportové autá a rozoberať historické vozidlá. Plat bol taký zlý, že musel dokonca istý čas spať v aute alebo na podlahe u priateľa. Keď mladý Koichi dokončil učňovku ako automechanik, začal tuningovať autá a majstrovať v klasických autách. Plat bol však taký strašne zlý, že musel istý čas spať vo svojom aute alebo na podlahe u priateľa. Potom zmenil zamestnanie a našiel si prácu predajcu ojazdených áut. Čoskoro sa stal najlepším predajcom v predajni. "Plat, provízie, bonusy a všetky ostatné špeciálne príplatky ako najlepšieho predajcu boli skvelé a môj život sa konečne začal stabilizovať. Ale stále som sa nemohol zbaviť toho zvláštneho pocitu vo svojom vnútri. Predávať autá bolo zábavné, ale stále som mal pocit, že som kreatívny." Jediným problémom bolo, že nemal predstavu, ako byť kreatívny.

 

Matsumoto bol pekelne odhodlaný začať vlastný biznis, a tak analyzoval japonský trh a jeho potreby. Vo voľnom čase si prezrel širokú škálu výrobkov a zrazu si uvedomil, že už existujúce sexuálne hračky v ňom vyvolávajú isté rozpaky. "Bolo to preto, že výrobky mi neposkytovali žiadnu istotu ani dôveru," uvádza. Jedno mu však bolo jasné: muži sa uspokojujú sami a potláčať vlastný sexuálny apetít je rozhodne nezdravé. Prečo v nás výrobky, ktoré majú túto potrebu naplniť, vyvolávajú pocit neistoty? Stačil mu jediný pohľad, aby si uvedomil, že by sa dalo zaviesť mnoho zlepšení. Mal jedinečnú, skvelú príležitosť vyvinúť niečo skutočne revolučné.

 

Po vývoji nespočetného množstva prototypov a v čase, keď už mal ekonomické problémy, však jeho príležitosť konečne prišla. Na trh uviedol rôzne masturbátory Tenga Original Cup, Vacuum Cup, Soft Tube Cup, Rolling Head Cup, Double Hole Cup a samozrejme Air Cushion Cup. Už v prvom roku predal viac ako milión masturbátorov. Áno, čítate správne - viac ako MILIÓN masturbátorov Tenga za jediný rok! To bol podnikateľský úspech v tomto segmente trhu, aký tu ešte nebol.

 

S predajným úspechom prišiel aj medzinárodný záujem a ponuky. Množstvo spoločností z mnohých krajín oslovilo spoločnosť Tenga, aby uviedla tieto nové masturbátory na trh. V nasledujúcich rokoch spoločnosť Tenga, ktorá v tom čase vyrábala pravdepodobne najlepšie masturbátory pre mužov, uviedla na trh viac ako 20 nových výrobkov a nespočetné množstvo produktových radov, čím sa dostala na absolútnu špičku vo svete mužského potešenia. Jeho večná zásada: Forma nasleduje fantáziu!

 

Tenga, jednoznačne svetová jednotka v oblasti masturbátorov pre mužov!

 

Dnes je spoločnosť Tenga svetovým lídrom vo vývoji masturbátorov pre mužov, a hoci sú všetky jej výrobky veľmi úspešné, Tenga dosiahla medzinárodnú slávu vďaka slávnym vajíčkam Tenga. A to z dobrého dôvodu. Hračka s prekvapením vo vnútri. Rôzne farby, textúry, tvary a úrovne tvrdosti, takže si môžete vybrať podľa svojej chuti. Nadržané vajíčko s prekvapením pre dospelých. Spojenie funkčnosti, originality a dizajnu je presvedčivé!

 

Ak sa na značku Tenga pozriete bližšie, zistíte, že Tenga je oveľa viac než len spoločnosť vyrábajúca erotické hračky. Tenga znamená životný štýl a moderný spôsob vzťahu k sebe samému a k ostatným

 

Najlepší masturbátor pre mužov alebo produkty Tenga pre mužské potešenie:

 

V MEO vám vysvetlíme úžasnú škálu potešení, ktoré nám ponúka Tenga so svojimi rôznymi produktovými radmi, dokonale prispôsobenými potrebám a vkusu každého muža v oblasti masturbácie.

 

Čo môžete očakávať od série Tenga Cup?

 

Jednoduchosť, o ktorej sme hovorili, tu bola od začiatku myšlienky spoločnosti Tenga a stále ju môžeme vidieť v prvých výrobkoch Tenga uvedených na trh - v piatich originálnych pohárikoch Tenga Cup. Ide o jednorazové hračky, ktoré ponúkajú rôzne funkcie a sú ideálne pre začiatočníkov. Originálny vákuový pohár, známy aj ako "hlboké hrdlo", je klasický masturbátor od spoločnosti Tenga. Nemali by ste si však myslieť, že je zastaraný.

 

Je vybavený veľmi špeciálnym mechanizmom, ktorého štruktúra pozostáva z nekonečného množstva nopkov a vlniek. Rovnako ako všetky pôvodné kalíšky, s výnimkou kalíška s dvojitým otvorom, ktorý možno dokonca používať na oboch stranách, má vákuový kalíšok Tenga špeciálnu podložku z polyuretánu, ktorá zadržiava lubrikant a rozptyľuje ho ihneď po zasunutí penisu. To znamená, že ani použitie kondómu, ani pokus o ejakuláciu mimo výrobku nepredĺži jeho životnosť, pretože lubrikant je už rozptýlený vo vnútri Tenga Sextoy, čo vedie k znehodnoteniu materiálu. Preto si nekomplikujte situáciu - otvorte veko, vložte penis a.... užívajte si až do orgazmu.

 

S mäkkou trubičkou Soft Tube Cup si môžete individuálne nastaviť tlak hneď, ako začnete masturbovať. Jeho telo v tvare fľaše umožňuje stláčať, uvoľňovať, masírovať alebo hladiť penis. Hľadáte 360-stupňové pocity? Tu ich získate. Pohárik s rotujúcou hlavou! To, čo tento pohár Tenga Cup odlišuje od ostatných, je jeho flexibilné telo, ktoré vám umožňuje vykonávať všetky možné pohyby. Valivé pohyby, dopredu, dozadu, zľava doprava a naopak... Znie to dobre, však?

 

Ako už bolo spomenuté, Double Hole Cup je jediný z piatich originálnych tangových pohárov, ktorý sa dá používať dokonca na oboch stranách. Prečo? Pretože bol navrhnutý s dvoma úplne oddelenými otvormi, ktoré umožňujú dva rôzne pocity. Dali by ste prednosť niečomu jemnému alebo niečomu pevnejšiemu? Pohybujte zápästím a vyberte si sami. V neposlednom rade Tenga predstavuje Air Cushion Cup - prvý masturbátor na svete s konštrukciou vzduchového vankúša a 24 vzduchovými komorami.

 

Na tomto mieste nemožno nespomenúť, že Tenga ponúka aj rad Ultra Size originálnych pohárikov Tenga, pretože spoločnosť myslela naozaj na všetkých mužov. Rovnaká sexuálna hračka, ale väčšia a so silnejším sacím účinkom pre čo najväčšie potešenie.

 

Spoločnosť z Japonska sa zasadzuje za sexuálne zdravie a právo každého muža žiť tak, ako chce, teda bez hanby a nátlaku. Z tohto dôvodu spoločnosť Tenga už niekoľko rokov každoročne pri príležitosti LGTBI Pride uvádza na trh špeciálny pohár Tenga Cup. Tenga sa z roka na rok usiluje o zlepšenie masturbácie, ale nie výlučne pre svoj vlastný zisk. Časť výťažku z predaja týchto farebných výrobkov putuje organizáciám, ktoré sa zasadzujú za sexuálne menšiny. Wow!

 

Slávne vajíčko Tenga, vajíčko Tenga! Na čo by ste sa mali pri kúpe vajíčka Tenga Egg zamerať? Tu na MEO môžete získať tipy na nákup, dozviete sa, aké sú rozdiely a podľa akých kritérií vyberať.

 

Vráťme sa k slávnym masturbačným vajíčkam Tenga Eggs, aby sme si vysvetlili, prečo sa stali skutočným prínosom pre mužov na celom svete. Budeme sa venovať aj vlastnostiam rôznych vajíčok Tenga, ktoré dnes spoločnosť Tenga ponúka. Okrem špeciálnych edícií a spolupráce s inými značkami si môžete vybrať medzi rôznymi druhmi vajíčok Tenga. Tenga vám ponúka dve rôzne série: "Regular", so štandardnou stimuláciou, modely Wavy, Clicker, Spider, Twister, Stepper a Silky a sériu "Strong", modely Thunder, Crater, Misty, Cloudy, Shiny a Surfer, šesť vajíčok pre tých najexperimentálnejších z vás.

 

To znamená, že so šiestimi štandardnými vajíčkami si môžete vychutnať jemnejšie pocity, zatiaľ čo rada Harder je určená pre tých, ktorí uprednostňujú intenzívnejšiu a silnejšiu textúru. Každé vajíčko Tenga má tiež inú farbu a tvar. Chcete poznať tajomstvo? Pozorne si prezrite kontúry nakreslené na povrchu, pretože ich po odhalení vajíčka Tenga Egg pocítite na svojom penise.

 

Hlavný výrobok Tenga má niektoré vlastnosti, ktoré sú spoločné pre všetky modely. Nie ste si istí, či vám vajíčko Tenga Egg bude sedieť na penis? Vaše obavy môžeme zahnať: ÁNO, pretože sú vyrobené z elastoméru, extrémne pružného materiálu, ktorý sa dokáže prispôsobiť akejkoľvek veľkosti penisu a je mäkký, sexy a vlhký. Je dobré vedieť: Guličky sú určené na jedno použitie a dodávajú sa s vrecúškom na lubrikant. Takže všetko, čo potrebujete na sólo sex, je už súčasťou balenia.

 

Tenga Egg má veľkosť približne ako skutočné vajíčko, takže si ho môžete vziať kamkoľvek. Ako presne funguje? Odstráňte obal, otvorte ho, vyberte lubrikant a navlhčite vnútro a vonkajšok vajíčka. Teraz ho stačí nasadiť na penis a pohybovať ním hore a dole. Veľmi jednoduché, ale neuveriteľne nadržané!

 

Ak sa vám páčilo prvé vajíčko Tenga, potom naozaj musíte vyskúšať celý rad vajíčok Tenga. K dispozícii sú užšie vajíčka s vlnami, ako napríklad Tenga Egg Wavy; so sieťovanou štruktúrou; s prepletenými vláknami, ktoré simulujú orálny sex, ako napríklad Tenga Egg Silky; a dokonca aj so studeným efektom, ako napríklad Tenga Egg Cool.

 

Ktorý je najlepší masturbátor s vajíčkom od spoločnosti Tenga?

 

To naozaj závisí od vášho osobného vkusu. Mali by ste ich vyskúšať všetky, aby ste zistili, ktorý je najlepší masturbátor na vajíčka od spoločnosti Tenga. Ak vás však zaujíma, kde kúpiť masturbátory Tenga Egg, môžeme vám pomôcť, pretože takmer všetky modely nájdete tu v sexshope MEO.

 

Chcete niekomu urobiť špeciálnu radosť masturbátorom Tenga? Vajíčko Tenga je skvelým darčekom nielen na Veľkú noc!

 

Ak sa chystáte na oslavu a neviete, čo darovať, možno vám poradíme niekoľko nápadov. Čo tak košík vajíčok? Tenga vám totiž ponúka sadu šiestich rôznych vajíčok Tenga. Problém je, že pravdepodobne budete musieť hľadať nový darček, pretože máte chuť nechať si všetkých 6 sexi vajíčok pre seba.

 

Neuveriteľne skvelý masturbátor Tenga Air-Tech s dlhou životnosťou

 

Hľadáte veľmi špeciálne pocity, ktoré vám môže poskytnúť len erotická hračka Tenga, a zároveň chcete, aby vaša obľúbená erotická hračka vydržala dlhšie? Potom je pre vás masturbátor Air-Tech tou správnou voľbou. Rôzne modely majú úžasnú štruktúru Air Flow, ktorá umožňuje únik vzduchu počas zasúvania penisu a vytvára vákuový efekt, ktorý vás katapultuje do deviatich oblakov v orgazmovom nebi! Navyše dizajn v tvare presýpacích hodín zaisťuje pohodlné uchopenie. Vyberte si z rôznych modelov Air-Tech intenzitu a tvrdosť, ktorá vám najviac vyhovuje.

 

Ak si chcete individuálne nastaviť tlak a veľkosť svojej erotickej hračky, Air-Tech Twist môže byť pre vás tým najlepším riešením. Masturbátor Air-Tech Twist môžete otočiť až 5-krát a každé otočenie zvyšuje tlak na váš penis. S masturbátorom Air-Tech Twist tak budete mať päť sexuálnych hračiek v jednom!

 

Chcete vedieť, čo je na masturbátore Air-Tech najlepšie?

 

Všetky modely môžete používať opakovane, ako často chcete. Môžete si ich užívať takmer donekonečna. Áno, čítate správne. Predpokladom je, samozrejme, pravidelná hygiena. Masturbátor Tenga po každom použití vyčistite teplou vodou, jemným mydlom alebo naším čistiacim prostriedkom na hračky VERYCLEAN a po dosiahnutí vyvrcholenia ich nechajte uschnúť. Sľubujeme vám, že Air Tech od spoločnosti Tenga je jeden z najlepších masturbátorov pre mužov, aký ste kedy vyskúšali.

 

Ako používať masturbátor Tenga Air-Tech?

 

Jeho používanie je veľmi jednoduché. Najprv odstráňte obal, ktorý chráni polypropylénový návlek; masturbátor otvorte stiahnutím uzáveru; použite dostatočné množstvo lubrikantu v mieste zavedenia, vo vnútri výstelky a na penise. Pred zasunutím penisu sa uistite, že ste odstránili nálepku, ktorá je na vzduchovom otvore v hornej časti návleku.

 

Ak si chcete vychutnať účinok manuálneho podtlaku, stačí vzduchový otvor zakryť prstami v závislosti od požadovanej intenzity sania. Alebo patríte k tým, ktorí si radšej ušetria námahu? Ak je to váš prípad, vyberte si masturbátor Tenga Air-Tech VC. Tento model je kompatibilný s elektronickým regulátorom podtlaku. Vložte ho do svojho masturbátora a jednoducho sa do toho pustite!

 

Čím je masturbátor Tenga Flip taký výnimočný?

 

Čo presne je masturbátor Tenga Flip? Masturbátor Tenga Flip je pánsky masturbátor s jedinečným systémom jednoduchého otvárania. Ako pri každom rade erotických hračiek, aj pri masturbátore Flip spoločnosť Tenga navrhla viac ako jeden model pre každý typ muža. Model Tenga Flip Hole je azda najznámejší. Masturbátor otvoríte odstránením spony a pomocou ovládacieho panela s 3 tlačidlami môžete ovládať intenzitu stimulácie požadovanej časti penisu (koreň, stopka alebo žaluď). Ako špičkový model vyvinula spoločnosť Tenga dokonca elektronickú vibráciu Flip Zero. Tlačí, vibruje a dokonale sa prispôsobí vášmu penisu. Tento nový masturbátor, rovnako ako jeho predchodcovia, sa dá odklopiť, aby sa uľahčilo nanášanie lubrikantu a čistenie masturbátora. Obzvlášť skvelé je, že všetky modely Tenga Flip sa dajú opakovane používať. Po vystriekaní ho vyčistite teplou vodou a naším čistiacim prostriedkom na hračky VERYCLEAN, aby ste ho mohli nabudúce použiť s úplným pokojom.

 

V rade Tenga Flip nájdete masturbátor Tenga Hole, Flip Zero a Flip Orb. Mali by ste vedieť, že jeden z masturbátorov Flip 0 má aj vibračnú funkciu. Alebo ste si mysleli, že vibrátory pre mužov neexistujú? Nie je nič, na čo by spoločnosť Tenga nemyslela. Mali by ste mať na pamäti, že ak sú vašou vášňou silné textúry, mali by ste siahnuť po čiernych modeloch. Prečo? Pretože sú špeciálne navrhnuté na tvrdšie typy hier počas sólo sexu.

 

A čím je masturbátor Tenga Spinner taký výnimočný?

 

Páči sa vám veľmi špeciálna textúra guličiek Tenga a chcete si ich užiť niekoľkokrát ako hračku na opakované použitie? Potom máme pre vás dokonalý masturbátor: takzvaný Tenga Spinner. Chcete vedieť prečo? Tento masturbátor od spoločnosti Tenga je nielen masturbátor na opakované použitie, ktorý sa ľahko čistí teplou vodou a sprejom VERYCLEAN, ale jeho základom je aj konštrukcia, ktorá umožňuje otáčanie okolo svojej osi, takže nie je len hore a dole ako stará dobrá "ručná práca". Jeho rôzne textúry vám poskytnú dychberúce pocity. Ako vždy, spoločnosť Tenga vyvinula rôzne dizajny, ktoré zvýšia vaše potešenie a sťažia vám výber. Celkovo si môžete vybrať z troch verzií s rôznymi priemermi, tvarmi a tvrdosťou.

 

Tenga Spinner Tetra má povrch s mimoriadne mäkkým vnútrom na príjemnú masturbáciu. Tento masturbátor vyrobený z elastoméru, s hĺbkou zasunutia 16,9 cm a šírkou zasunutia 5,1 cm sa dokonale prispôsobí akejkoľvek veľkosti penisu.

 

Do rodiny Spinner patrí aj model Tenga Spinner Hexa, ktorý bol vybavený mimoriadnym špirálovým efektom, ktorý sa otáča okolo penisu, keď je vo vnútri masturbátora. Vďaka menšiemu priemeru a vnútornému dizajnu, ktorý pozostáva zo šesťuholníkových plôch s pevnejším povrchom, môžete zažiť ešte viac pocitov.

 

Chcete si zachovať špirálový efekt, ale užiť si honenie s tvrdšou textúrou? Nájdete ju v kolekcii Tenga! Model sa nazýva Tenga Spinner Shell. Vďaka vnútornej štruktúre z pevných pologúľ a najužšiemu priemeru v celom sortimente poskytuje tento masturbátor silnú stimuláciu.

 

Nový model značky Tenga? Dva z nich! A je masturbátor Tenga Geo pre vás? A ako používate masturbátor Glacier alebo Coral od spoločnosti Tenga?

 

Používanie masturbátora Tenga Geo pre mužov je mimoriadne vzrušujúce! Zatlačte ozdobnú konštrukciu dovnútra a naneste trochu lubrikačného gélu Aquameo do otvoru a do masturbátora Glacier Geo. Potom vkĺznite dovnútra a vychutnajte si vzrušujúci interiér! Masturbátor svojou drážkovanou štruktúrou intenzívne masíruje váš penis. Dizajn vychádza z tvarov a štruktúr, ktoré existujú aj v prírode, aby vám ponúkol dychberúcu stimuláciu.

 

Jeho použitie je jednoduché: otvorte kryt Tenga Geo, nalejte na vstup a do kanálika veľké množstvo lubrikačného gélu Aquameo. Mäkký materiál sa počas masturbácie rýchlo prispôsobí telesnej teplote. Po použití opláchnite pod tečúcou vodou zvnútra aj zvonka, aby ste sa očistili. Zvyšnú vodu vytrepte a osušte. Potom masturbátor otočte naruby tak, aby bola textúrovaná strana na vonkajšej strane. Umiestnite ho na stojan, aby niekoľko hodín schol bez nasadenia veka. Po vysušení môžete nasadiť veko. Masturbátory Tenga Geo používajte len s lubrikantmi na báze vody, ako je napríklad Aquameo

 

Tak, aby kĺzal v pohode! Aký lubrikant mám používať s vajíčkom Tenga alebo masturbátorom Tenga?

 

Pre čo najpríjemnejší zážitok sa uistite, že ste na masturbátor Tenga pred každým použitím naniesli dostatočné množstvo lubrikantu . Každý nový výrobok, ktorý si kúpite, sa dodáva so vzorkou lubrikantu od spoločnosti Tenga. Masturbátory Tenga Egg a Tenga Original Cup sú určené na jednorazové použitie, takže dodaný lubrikant je dostatočný. V prípade masturbátorov na opakované použitie by ste mali používať náš vo vode rozpustný lubrikant Aquameo! Lubrikant MEO Aquameo je rozpustný vo vode, t. j. na vodnej báze, a bol špeciálne vyvinutý pre masturbátory a erotické hračky. aquameo nepoškodzuje váš masturbátor, zachováva jeho štruktúru a uľahčuje zasunutie penisu a poskytuje viac zábavy počas sólo sexu.

 

Sexi, erotický a hrejivý! Čo presne je Tenga Hole Warmer?

 

Masturbácia ešte nikdy nebola taká príjemná. S Tenga Hole Warmer môžete svoj masturbátor zahriať na telesnú teplotu a získať tak prirodzenejší pocit počas masturbácie. Je to ohrievacia tyčinka na zahrievanie masturbačných hračiek a možno ju použiť až 30-krát. Stačí ohnúť kovovú čepeľ Tenga Hole Warmer a vložiť ju do masturbátora podľa vlastného výberu. Už po krátkom čase bude mať vaša hračka príjemnú teplotu pre ešte realistickejší zážitok z rozkoše.

 

Hygiena je nevyhnutnosťou! Ako mám čistiť svoju erotickú hračku Tenga?

 

Venujte VÍC času hraniu a MENEJ času čisteniu! Jednoducho nastriekajte náš čistiaci prostriedok Toycleaner VERYCLEAN na svoj masturbátor Tenga , nechajte ho zaschnúť a môžete sa pustiť do novej zábavy! Hygienický sprej VERYCLEAN 2.0 od MEO je obzvlášť vhodný na účinné čistenie vašich masturbátorov. VERYCLEAN 2.0 je čistiaci prostriedok v spreji, ktorý je vhodný najmä na čistenie a údržbu masturbátorov Tenga a iných erotických hračiek. VERYCLEAN 2.0 je čistič hračiek a čistí ruky, povrchy, nástroje a erotické hračky. Vďaka všestrannej kompatibilite s materiálmi je VERYCLEAN 2.0 univerzálne použiteľný čistiaci prostriedok SexToy.