Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Análne korálky

Newsletter

Análne korálky 

S análnymi korálkami je orgazmus 10 x silnejší. Análne koráliky z internetového obchodu MEO® sú vhodné pre začiatočníkov aj expertov. Vďaka svojej vysokej pružnosti, hladkému povrchu a praktickej vratnej slučke zabezpečujú análne koráliky vzrušujúci a vášnivý sex.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 29 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 29 položiek

S análnymi korálkami je orgazmus 10 x silnejší. Análne koráliky z internetového obchodu MEO® sú vhodné ako análne koráliky pre začiatočníkov aj pre expertov. Vďaka svojej vysokej pružnosti, hladkému povrchu a praktickej vratnej slučke zabezpečujú análne koráliky vzrušujúci a vášnivý sex.

 

Čo sú to análne koráliky?

 

Po análnych kolíkoch, erotických strojčekoch, análnych dildách a análnych vibrátoroch sú to práve análne guľôčky (nazývané aj análne reťaze, análne koráliky alebo análne guľôčky ), ktoré milovníkom análneho sexu prinášajú veľa rozkoše. Pozostávajú z reťazca guličiek rovnakej alebo rôznej veľkosti, ktoré sú buď spojené šnúrkou, alebo pevne spojené navzájom. Na konci análnych guľôčok sa nachádza rukoväť na vyberanie, ktorá zabraňuje zmiznutiu análnych guľôčok v konečníku. Análne guľôčky sú vhodné pre mužov aj ženy a môžu poskytnúť neuveriteľne silné orgazmy pri sólovom sexe aj pri spoločnom milovaní. Metóda vyťahovania análnych guličiek počas vyvrcholenia je u našich zákazníkov mimoriadne obľúbená a pocit orgazmu sa tak desaťnásobne zvyšuje.

 

Naše análne korálky môžete nosiť počas celého milovania alebo ich použiť na prípravu pred análnym sexom. Znalci tiež radi začleňujú análne koráliky počas BDSM sedenia.

 

Aké typy análnych korálikov existujú?

 

V MEO sú análne koráliky k dispozícii v širokej škále prevedení, vyrobené z najrôznejších materiálov a v mnohých veľkostiach. Análne koráliky sú často vyrobené zo silikónu šetrného k telu, ale k dispozícii sú aj análne koráliky z kovu, napríklad z hliníka alebo nehrdzavejúcej ocele, ako aj z nerozbitného skla. V závislosti od vašich preferencií si môžete vybrať medzi guľôčkami rôznych priemerov a dĺžkou análnej retiazky. Análne guľôčky môžu mať rovnakú veľkosť alebo môžu začínať ako malé a smerom dozadu sa zväčšovať. Rozdiely sú aj v tvare guľôčok: od okrúhlych až po oválne sa medze nekladú. Pre extra intenzívnu stimuláciu majú niektoré z našich análnych guličkových erotických hračiek zabudovanú vibráciu alebo elektrickú stimuláciu. Skôr než sa rozhodnete pre konkrétny typ análnych guličiek, mali by ste si tiež položiť otázku, či by mali byť vyrobené z pevného alebo pružného materiálu.

 

Ako používať análne guľôčky?

 

Ak ste si vybrali naše nádherné análne guľôčky, pred použitím na ne naneste trochu lubrikantu Alphamale Aqua, aby sa ľahšie zavádzali. Takisto je dobré sa predtým očistiť análnou sprchou. Potom naneste na prst trochu lubrikantu alebo spreja Extremeo a jemne masírujte svoj alebo partnerov análny otvor, aby ste uvoľnili svalstvo a pripravili ho na análne koráliky. Potom zasuňte análne koráliky do požadovanej hĺbky. Keď je análny otvor dostatočne uvoľnený, môžete zažiť skutočné vlny vzrušenia, keď análnu retiazku posuniete alebo ju necháte počas sexu úplne zasunutú. Dodatočná stimulácia v análnom otvore zaručuje dychberúcu rozkoš a výbušné orgazmy.

 

Keď ustúpia posledné záchvevy orgazmu, môžete análnu retiazku opatrne vybrať a očistiť ju mydlom a vodou alebo čistiacim prostriedkom na hračky.

 

Aký análny lubrikant by som mal používať na análne koráliky?

 

Trochu EXTREMEO spreja, ktorý uvoľňuje análny otvor, uľahčí zavádzanie! Naše silikónové análne koráliky používajte len s lubrikantmi na vodnej báze, ako je Aquameo alebo Alphamale Aqua by MEO®, aby ste predĺžili ich životnosť! Kovové alebo sklenené análne koráliky sa môžu používať aj s lubrikantmi na báze silikónu.

 

Ako sa čistia análne koráliky?

 

Po použití možno naše análne koráliky vďaka ich hladkému povrchu čistiť teplou vodou a naším sprejom VERYCLEAN.