Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Ball Stretcher

Newsletter

CAZZOMEO - Hanger - 3 cm ball stretcher s D-krúžkom

CAZZOMEO® Hanger je pravdepodobne najpohodlnejšia kožená ball stretcher, akú ste kedy nosili. V prípade potreby sa dajú dokonca pripevniť závažia.

Viac informácií

1798/00

k dispozícii na

  Viac informácií

  CAZZOMEO® Hanger je pravdepodobne najpohodlnejšia kožená ball stretcher, akú ste kedy nosili. V prípade potreby je možné pripojiť aj závažia.

   

  Mäkký ball stretcher sa umiestni nad miešok a potom sa k nemu pripevní prídavný remienok, ktorý stiahne vaše semenníky alebo miešok smerom nadol. Popruh sme vybavili D-krúžkom, na ktorý môžete pripevniť závažie, ak uprednostňujete maximálne natiahnutie mieška.

   

  Ďalšie informácie:

   

  • CAZZOMEO© ball stretcher s D-krúžkom
  • Materiál: Mäkká hovädzia koža
  • Rozmery: Ball stretcher cca 3,5 cm
  • Objavte intenzívne potešenie z naťahovania loptičiek v MEO! Ako popredný obchod pre Ball Stretcher ponúkame veľký výber vysokokvalitných výrobkov, ktoré posunú váš sexuálny život na novú úroveň. Naše Ball Stretcher sú špeciálne navrhnuté tak, aby jemne ťahali miešok alebo semenníky smerom nadol a vytvárali intenzívny pocit stimulácie. Či už dávate prednosť jemnému ťahu alebo intenzívnemu naťahovaniu, naše Ball Stretcher vám ponúkame rôzne možnosti, ktoré splnia vaše individuálne želania. Vďaka rôznym materiálom, ako napr Ball Stretcher z vysokokvalitnej kože, ťažkej nehrdzavejúcej ocele alebo pohodlného silikónu, ponúkame Ball Stretcher pre každý vkus a pohodlie. Od nastaviteľných lisovaných popruhov až po popruhy so zapínaním na pracky - máme pre vás dokonalé riešenie ball stretching Zážitok. Doprajte si a objavte vzrušujúci pocit z naťahovania loptičiek. Objednajte si z pohodlia domova v našom online obchode a užite si naše diskrétne a rýchle dodanie. Náš tím zákazníckeho servisu je vždy pripravený zodpovedať všetky vaše otázky a pomôcť vám vybrať si to pravé pre vás Ball Stretcher. Objavte intenzívne potešenie z ball stretching s MEO a umožnite, aby sa vaše predstavy o rozkoši a extáze stali skutočnosťou. Prezrite si náš široký sortiment a nájdite si ten dokonalý, ktorý naplní vaše najdivokejšie fantázie Ball Stretcherktorý naplní vaše najdivokejšie fantázie. Ponorte sa do vzrušujúcej hry ball stretching s MEO - expertom na Ball Stretcher a viac!

  Toto by vás tiež mohlo zaujímať:

  HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

  Hodnotenie 

  sehr gut gespannt

  Es ist ein grandioses Gefühl, im getreckten Beutel die Hoden nach unten und nach außen geteilt zu haben. Darüber streckt sich fest der geile Schwanz und sehnt sich nach Entladung.

  • 3 z 3 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  Eier werden sehr gut gestreckt

  Eier werden sehr gut gestreckt auch für Anfänger gut geeignet auch über Stunden hinweg. Macht was es soll und Mann ist ganz angetan von dem was dann passiert

  • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.

  Napíšte vlastnú recenziu

  CAZZOMEO - Hanger - 3 cm ball stretcher s D-krúžkom

  CAZZOMEO - Hanger - 3 cm ball stretcher s D-krúžkom

  CAZZOMEO® Hanger je pravdepodobne najpohodlnejšia kožená ball stretcher, akú ste kedy nosili. V prípade potreby sa dajú dokonca pripevniť závažia.

  Napíšte vlastnú recenziu

  Ostatní zákazníci tiež kúpili:

  30 ostatné položky v rovnakej kategórii: