Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Extrémne hračky s penisom a loptou

Newsletter

Extrémne hračky s penisom a loptou 

Pre veľmi zvláštne pocity a nezabudnuteľné orgazmy! Máte radi tvrdý a prudký alebo dokonca veľmi tvrdý? Potom sú naše hračky na penis a gule z kovu presne tou správnou voľbou pre vás!

Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek

Kovové hračky na penis a semenníky (cock & ball toys) sú typom sexuálnych hračiek pre mužov, ktoré pozostávajú z kovových krúžkov, klietok, závaží a iných doplnkov, ktoré možno pripevniť na penis a semenníky.


Niektoré bežné typy sexuálnych hračiek na penis a semenníky sú:

  • Erekčné krúžky: ide o kovové krúžky, ktoré sa nosia okolo základne penisu na udržanie erekcie a zvýšenie citlivosti.
  • Rozťahovače semenníkov: Ide o kovové krúžky, ktoré sa nosia okolo mieška na roztiahnutie mieška a odtiahnutie semenníkov od tela.
  • Klietky na penis: Sú to kovové klietky, ktoré obklopujú penis a sú určené na zabránenie erekcie. Často sa používajú v BDSM scenároch.
  • Genitálne závažia: Ide o závažia, ktoré sa pripevňujú k penisu alebo semenníkom, aby vytvárali pocit naťahovania.


Muži používajú kovové hračky na penis a semenníky z rôznych dôvodov, napríklad na zvýšenie sexuálneho potešenia, objavovanie nových pocitov a ako súčasť BDSM sedení alebo silových hier. Niektorí muži tieto hračky používajú aj na roztiahnutie penisu alebo mieška, čo môže viesť k dočasnému zväčšeniu alebo intenzívnejšiemu orgazmu.

Je dôležité vedieť, že používanie sexuálnych hračiek by sa malo vykonávať opatrne a s rozvahou. Používatelia by mali vždy dodržiavať pokyny výrobcu a používať správne hygienické opatrenia.