Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Penis krúžky

Newsletter

Penis krúžky 

Skvelý internetový obchod s krúžkami na penis: Penis tvrdý ako oceľ, veľký a bacuľatý a s dlhotrvajúcou stabilitou počas sexu vďaka našim moderným krúžkom na penis!

Tvrdá erekcia je zaručená: či už ide o silikónový krúžok na penis alebo kovový krúžok na penis. Máme krúžky na penis vo všetkých veľkostiach a zo všetkých materiálov.

Skvelý internetový obchod s krúžkami na penis: Penis tvrdý ako oceľ, veľký a bacuľatý a s dlhotrvajúcou stabilitou počas sexu vďaka našim moderným krúžkom na penis!

Tvrdá erekcia je zaručená: či už ide o silikónový krúžok na penis alebo kovový krúžok na penis. Máme krúžky na penis vo všetkých veľkostiach a zo všetkých materiálov.

Viac na
12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 121 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 121 položiek

S naším krúžkom na penis dosiahnete najtvrdšiu erekciu svojho života!

 

Penis tvrdý ako oceľ a vytrvalý ako olympijský maratónsky bežec. Krúžok na penis MEO® prirodzene poskytuje obrovskú silu erekcie a viac zábavy počas sexu.

 

Krúžok na penis, keď je pevne nasadený okolo penisu a semenníkov, dokáže nielen zväčšiť a spevniť váš penis, ale aj umožniť, aby ste vydržali dlhšie a zažili intenzívnejší orgazmus.

 

Krúžok na penis MEO® prekrvuje erektilné tkanivo, čím zabraňuje jeho odtoku z penisu cez žily. V okamihu dosiahnete tvrdú, vypuklú erekciu ako skala.

 

Aj pri miernej forme erektilnej dysfunkcie môže krúžok na penis od MEO® pomôcť posilniť a udržať erekciu.

 

A mimochodom vyzerá celkom pôsobivo. Z malého penisu na obrovský penis za menej ako desať sekúnd!

 

Čo ešte dokáže krúžok na penis alebo manžeta?

 

  • lepšia kvalita erekcie: tvrdšia, kvalitnejšia a silnejšia!
  • penis vyzerá oveľa väčší!
  • Ženám aj mužom sa to páči rovnako!
  • krúžok na penis sa dá použiť aj na tréning dlhšej erekcie!
  • oddialením orgazmu sa pocit počas vyvrcholenia stáva ešte intenzívnejším!

 

Nastaviteľný krúžok na penis, sada krúžkov na penis na vyskúšanie

 

Pre všetkých, ktorí túžia vyskúšať krúžok na penis, ale nemajú po ruke merací meter, MEO predstavuje túto praktickú súpravu krúžkov na penis v troch veľkostiach. Aj začiatočník tak môže pohodlne vyskúšať úžasný účinok krvnej stázy a extrémne tvrdej erekcie. Krúžky možno nosiť okolo penisu alebo okolo penisu a semenníkov zároveň. Sadu krúžkov na penis nájdete tu (kliknite sem).

 

Dobré krúžky na penis v skratke

 

Ak chcete vyskúšať krúžok na penis, nemali by ste si vybrať prvý krúžok, ktorý sa vám naskytne. Krúžok na penis musí dobre a bezpečne sedieť a musí sa pohodlne nosiť. Preto sa oplatí investovať do krúžku na penis trochu viac a rozhodnúť sa pre kvalitu. V našom obchode s krúžkami na penis zaručene nájdete ideálny model pre vás:

 

Kožený krúžok na penis alebo kožený krúžok na penis

 

Kožený krúžok na penis je veľmi pohodlný na nosenie. Naším najobľúbenejším krúžkom na penis z kože je model Cock Ring Separator kliknite sem. Veľkosť koženého krúžku na penis sa zvyčajne dá nastaviť pomocou pracky alebo patentky. Je to preto ideálny erekčný krúžok s nastaviteľnou veľkosťou pre začiatočníkov aj pokročilých hráčov. Krúžok na penis CAZZOMEO® je Erekčný krúžok vyrobený z kože, ktorý dokáže vďaka svojmu tesnému priliehaniu výrazne predĺžiť dobu erekcie.

 

Krúžok na penis z nehrdzavejúcej ocele, krúžok na penis z nehrdzavejúcej ocele

 

Náš krúžok na penis alebo krúžok na penis z nehrdzavejúcej ocele sú u mužov veľmi obľúbené. Vďaka svojmu pôsobivému vzhľadu sú nielen dokonalým prostriedkom na zvýšenie potencie, ale poskytujú aj viac zábavy počas sexu.

 

Krúžok na penis z kovu, krúžok na penis z kovu

 

Kovový krúžok na penis MEO® nielenže robí váš penis tvrdším a väčším, ale tiež odďaľuje ejakuláciu. Pri masturbácii alebo sexe si tak môžete užívať ešte dlhšie a intenzívnejšie orgazmy.

 

Krúžok na penis so skrytou videokamerou

 

The Cock Cam - Áno, je to presne to, ako to znie! Je to mikrokamera, ktorá sa dá umiestniť okolo základne penisu ako krúžok na penis a umožňuje vám zaznamenávať všetky vaše erotické chvíle. Tento vzrušujúci výrobok je prvý svojho druhu na trhu a posunie vaše domáce videá na novú úroveň.

 

Silikónový krúžok na penis

 

Silikónový krúžok na penis BeauGosse sa vďaka pružnému silikónu dobre prispôsobí vášmu penisu, pretože je pevný a pružný a zároveň mimoriadne široký. Môžete si tak vychutnať vzrušujúci tlak, ktorý vám pomôže dosiahnuť neuveriteľne intenzívny orgazmus.

 

Gumený krúžok na penis

 

Náš gumový krúžok na penis zväčšuje penis, robí ho tvrdým ako oceľ a dá sa nosiť ako šperk okolo penisu a semenníkov alebo okolo žaluďa. Keď sa náš krúžok na penis nosí pod nohavicami, medzi nohami vynikne bacuľatý balíček.

 

Kovový a silikónový krúžok na penis

 

Ušľachtilá kombinácia nehrdzavejúcej ocele a silikónu, ako aj farebná schéma vychádzajúca zo známeho "kódu vreckoviek" robia z krúžku na penis MEO dizajnový predmet aj predmet potešenia. Tento krúžok na penis, dokonale prispôsobený mužskej anatómii, zabezpečuje pevnú erekciu a dlhotrvajúcu erekciu.

 

Krúžok na penis s magnetickým uzáverom, krúžok na penis s magnetickým uzáverom

 

Náš krúžok na penis s magnetickým uzáverom je odpoveďou na odvekú otázku: "Ako si môžem nasadiť krúžok na penis a opäť ho vyzliecť napriek tvrdej erekcii?" Na rozdiel od bežných krúžkov na penis majú krúžky na penis "Oh So Easy" Donut odnímateľný magnetický segment, vďaka ktorému je nasadenie aj vyzliekanie krúžku na penis veľmi jednoduché. Špeciálne navrhnuté permanentné magnety zaisťujú, že náš erekčný krúžok zostane bezpečný a pevný aj počas najnáročnejšieho používania a dovtedy, kým si ho nebudete chcieť opäť sňať.

 

Kombinácia krúžku na penis s butt plug

 

Krúžok na penis s butt plug sa dokonale prispôsobí vášmu telu a zabezpečí tvrdú erekciu, zatiaľ čo análny kolík poskytuje análne potešenie a stimuluje prostatu. Krúžok na penis sa nasadí okolo penisu a semenníkov ako bežný krúžok a potom sa butt plug s ľahkým tlakom zavedie do análneho otvoru.

 

Penisový krúžok s gravírovaním

 

Náš krúžok na penis s gravírovaním je z hľadiska exkluzivity ťažko prekonateľný, pretože každý model je prísne limitovaný. Explicitné gravírovanie poskytuje pri f_ckingu extra nakopnutie.

 

Krúžok na penis SM, krúžok na penis s tŕňmi

 

Z nežného na tvrdý: náš krúžok na penis BDSM sa ľahko otvára a zatvára. Integrované tŕne poskytujú dodatočnú "stimuláciu". Naše krúžky na penis sa nasadzujú, keď nie sú vztýčené.

 

Krúžok na penis s e-stimulátorom alebo krúžky na penis na elektrosex

 

S krúžkom na penis s elektro-stimulátorom (Estim ) si užijete - vďaka efektu krvnej stázy - silnú erekciu a zároveň vás stimulačný prúd privedie do extázy. Erekčný krúžok MEO® prekrvuje teliesko. Tá tak nemôže odtekať z penisu cez žily. Vďaka tomu dosiahnete tvrdú, vypuklú erekciu v priebehu niekoľkých sekúnd. V kombinácii s našimi zariadeniami, napríklad MEO SexBox, prúdové impulzy stimulujú každý citlivý nerv rozkoše. Môžu vyvolať extrémne, extatické pocity.

 

Lacný krúžok na penis, lacný krúžok na penis

 

S týmto dokonalým krúžkom na penis vás už nič nezadrží! Lacný krúžok na penis, ktorý nenecháva nič na náhodu. Nasaďte si ho a užite si dlhšie trvajúci a intenzívnejší sex. Keďže krúžok na penis je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, nie je pružný ako naše ostatné krúžky na penis z gumy alebo silikónu. Preto by sa mal pred erekciou natiahnuť na penis, v prípade potreby s trochou lubrikantu Aquameo®.

 

Luxusný krúžok na penis, dizajnové krúžky na penis

 

Toto je nemecké spracovanie: precízne vyrobený luxusný krúžok na penis v mimoriadne ušľachtilom vzhľade s baňatým, oválnym tvarom. Príjemný komfort pri nosení (vďaka špeciálnej geometrii nášho krúžku na penis) zaručuje pevnú A obzvlášť dlhotrvajúcu erekciu.

 

Donut Krúžok na penis, krúžok na penis Donut

 

Tento mimoriadne ťažký Donut krúžok na penis je dokonalým modelom pre skutočných mužov. Náš krúžok na penis obopína penis a semenníky ako pevne zovretá ruka a poskytuje extrémny pocit pohodlia. Náš krúžok na penis robí váš penis tvrdým, hrubým a bacuľatým a poskytuje dlhotrvajúcu erekciu kladivom. K dispozícii aj ako krúžok na žaluď alebo krúžok na penis. Náš krúžok na penis nosený okolo penisu a semenníkov obopína vaše "klenoty" a posúva ich ďaleko dopredu. Ideálna šírka našich erekčných krúžkov v kombinácii s dokonale odstupňovanou škálou veľkostí od 25 do 55 mm ø zaručuje dokonalé prispôsobenie.

 

Krúžok na penis s ball stretcher, manžeta na penis

 

Manžeta na penis (krúžok na penis s krúžkom na semenníky) je osvedčená kombinácia krúžku na penis a krúžku na semenníky. Je vyrobená z mäkkej, odolnej, a preto dlhotrvajúcej hovädzej kože. S prackami alebo lisovacími cvočkami z čiernej ocele.

 

Existujú aj iné krúžky na penis, ktoré sú vhodné najmä pre pokročilých používateľov. Niektoré krúžky môžu byť vybavené butt plugdildom alebo zátkou na penis.

 

Čo by ste ešte mali vedieť o krúžkoch na penis?

 

  • Používajte lubrikant, nasadzujte krúžky na penis: Krúžok na penis by sa mal vždy nasadzovať s trochou lubrikantu. Najlepší je lubrikant ako Aquameo, pretože je kompatibilný s takmer všetkými materiálmi. Lubrikant tiež uľahčuje opätovné snímanie krúžku na penis.
  • Stanovte si časový limit: Ako dlho môžem krúžok na penis nosiť? Krúžok na penis by sa spravidla nemal nosiť dlhšie ako 20 minút v kuse. Ak pocítite znecitlivenie alebo bolesť skôr, krúžok na penis sa musí okamžite odstrániť.
  • Odstránenie krúžku na penis: Krúžok na penis sa môže odstrániť hneď, ako je penis opäť ochabnutý. Mali by ste dávať pozor, aby ste nevytrhli žiadne ochlpenie. Vo všeobecnosti sa odporúča pred nasadením krúžku na penis oholenie ochlpenia.
  • Dôležité: S nasadeným krúžkom na penis by ste nikdy nemali zaspať.

 

Ako nosiť krúžok na penis?

 

Krúžky na penis sa môžu nosiť okolo drieku penisu alebo okolo drieku penisu a semenníkov súčasne, na tzv. základni penisu. Zvyčajne sa krúžky na penis nosia pri základni penisu. Môžu sa však nosiť aj pod špičkou penisu alebo v strede penisového hriadeľa. To sa zvyčajne týka krúžkov na penis s vibráciami, ako je napríklad náš krúžok na penis MOTOVIBE.

 

Krúžky na penis, ktoré možno umiestniť okolo základne penisu, by sa mali nosiť, keď penis nie je vztýčený. Na tento účel ho môžete najprv nasadiť na semenníky a potom okolo penisu.

 

Krúžok na penis a kondóm? Takto funguje nosenie kondómu s krúžkom na penis

 

Používanie kondómu s krúžkom na penis je v skutočnosti bezproblémové a môže byť dokonca prospešné. Ak používate krúžok na penis prvýkrát, možno sa pýtate, či si máte najprv nasadiť kondóm alebo krúžok na penis Patrí krúžok pod kondóm alebo nadň? Ak si najprv nasadíte kondóm, máte ďalšiu výhodu, že krúžok na penis drží na mieste aj kondóm. Táto možnosť preto ponúka dodatočnú bezpečnosť. Najprv si teda nasaďte kondóm a potom krúžok na penis nad kondóm.

 

Odstránenie krúžku na penis - takto to funguje bez bolesti

 

Odstránenie krúžku na penis nie je žiadny problém za predpokladu, že ste si kúpili správny krúžok na penis - t. j. taký, ktorý dokonale sedí z hľadiska veľkosti. Takto určíte správnu veľkosť krúžku na penis.

 

Odstránenie krúžku na penis je problémom len vtedy, ak ste si vybrali príliš malý model. Ak chcete byť na bezpečnej strane, vyberte si model z elastickej gumy alebo magnetický krúžok na penis.

 

Ako sa meria krúžok na penis?

 

Zistite správnu veľkosť krúžku na penis: Aká veľkosť je pre mňa ideálna a ako dlho môžem krúžok nosiť? Ako dlho môžete nosiť krúžok na penis?

 

Erekčný krúžok, krúžok na stopke alebo krúžok na žalúdok by ste mali nosiť len tak dlho, ako vám to bude pohodlné. TU nájdete návod na stiahnutie, ktorý vysvetľuje, ako si nasadiť krúžok na penis, a poskytuje podrobné rady týkajúce sa výberu správnej veľkosti. Tieto pokyny sú tiež súčasťou každého krúžku na penis od MEO alebo si ich môžete vyžiadať telefonicky. Vo všeobecnosti platí, že krúžok na penis alebo krúžok na penis by mal vyvíjať tlak, ktorý je vnímaný ako pohodlný, ale zároveň by nemal byť príliš tesný. Na základe našich skúseností ako zásielkového dodávateľa krúžkov na penis je pre bežné veľkosti penisu vhodný priemer 45 mm (keď sa krúžok nosí okolo penisu a semenníkov). Nasadenie opäť uľahčí trochu lubrikačného gélu Aquameo!

 

Ako si nasadiť krúžok na penis?

 

Ako si nasadiť krúžok na penis, ste sa už pravdepodobne pýtali sami seba. Nič nemôže byť jednoduchšie! Náš ilustrovaný návod na nasadenie krúžku si môžete stiahnuť pod nasledujúcim odkazom: Návod na použitie krúžku na penis

 

Informovali ste sa a chcete si objednať ten správny krúžok na penis?

 

Veľký výber nájdete v internetovom obchode MEO Penis Ring v kategórii Penis krúžky.