Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Bondážne lano

Newsletter

Bondážne lano 

Dovoľte nám, aby sme vás zviazali. Bondážne lano v mnohých farbách a kvalitách.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 21 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 21 položiek

Bondážne lano z bavlny nielenže skvele vyzerá, ale vďaka kvalitnému spracovaniu sa aj dokonale prispôsobí vašej pokožke. Veľmi kvalitné profesionálne lano BDSM je vhodné pre začiatočníkov aj pre odborníkov na bondage. Profesionálne lano má tiež vysokú pevnosť v ťahu a je mimoriadne robustné; konce lana sú utesnené koncovkami. K dispozícii je v rôznych farbách a v dĺžkach 5, 10 a 20 metrov.

 

Správna dĺžka lana na bondage:

 

Všetko závisí od vašej predstavivosti a od toho, čo chcete robiť. Pri kúpe lana na bondage si musíte položiť predovšetkým jednu otázku: Na čo sa bude používať? Samozrejme, na zväzovanie. Ale čo chcete zviazať? Na zväzovanie rúk alebo nôh sú vhodné najmä krátke laná s dĺžkou päť metrov. Chcete priviazať svojho partnera k posteli alebo k stoličke? Potom je najlepšou voľbou stredne dlhé lano s dĺžkou desať metrov. Bondážne laná s dĺžkou dvadsať metrov vyžadujú trochu viac námahy, pretože nimi môžete partnera zviazať úplne. Tu je však potrebná určitá dávka skúseností. Výsledné umelecké techniky bondáže sú o to pôsobivejšie. Správna dĺžka závisí od toho, ako a koho zviažete. Ak sa však pomýlite, nie je to až také zlé. Prebytočné bondage lano sa dá jednoducho zamotať (niekoľkokrát omotať okolo iného lana, aby neviselo len tak dole) a bondage lano, ktoré je príliš krátke, sa dá predĺžiť druhým lanom, takže môžete jednoducho pokračovať vo viazaní.

 

S bondage lanom od MEO sa dá stimulujúca bondáž realizovať rýchlo a jednoducho. Kvalitné lano je príjemne mäkké, a preto je vhodné aj pre citlivú pokožku. Má vynikajúcu pevnosť v ťahu a na rozdiel od mnohých iných lán ho nie je potrebné vopred upravovať, takže ho možno používať na holú pokožku bez poškriabania. Bondážne lano sa dá pevne a bezpečne zauzliť a má veľmi prepracovanú povrchovú úpravu.

 

Aj keď sa bondage môže vykonávať s putami, koženými putami alebo s reťazami, väčšina ľudí si pojem "bondage" spája predovšetkým s erotickým spútavaním pomocou lán. Pomocou bondage lana možno realizovať širokú škálu rôznych bondage praktík, od bondage rúk a nôh až po bondage celého tela a japonské bondage umenie.

 

Čo je na bondage lane zvláštne?

 

Toto vysokokvalitné bondage lano vám umožní prežívať vaše bondage fantázie s partnerom bez obmedzení. Krásne, hodvábne lesklé bondage lano je vhodné pre začiatočníkov v bondage, ako aj pre profesionálov v bondage, ktorí chcú realizovať prepracované bondage techniky. Lano v ušľachtilej optike je odolné proti roztrhnutiu a pretrhnutiu, ale na pokožke je veľmi príjemné. Neprekáža nepríjemne - ani pri dlhších sedeniach! Oba konce lana sú utesnené koncovkami, ktoré zvyšujú odolnosť bondage lana a zabraňujú jeho rozstrapkaniu.

 

Okrem vzrušujúcej hry túžby a dominancie je zmyselné zväzovanie partnera aj veľmi vzrušujúcim vizuálnym zážitkom. Nielen preto, že Sub je obmedzená voľnosť pohybu, ale v závislosti od uzlovacieho umenia sa dá špeciálne zamerať napr. aj na prsia, zadok, vagínu alebo penis.

 

Aké príslušenstvo sa odporúča?

 

Rope Master, pretože je to určite najdokonalejšie a zároveň najúčinnejšie príslušenstvo pri bondáži lanom! Na Rope Master je oceľový análny hák (znie to horšie, ako to je). Skvelé príslušenstvo, ktoré dodá bondáži erotickú dominantnú zložku. Vďaka svojej guľôčke análny hák cielene stimuluje análne nervy a ponúka aj jednoduchú možnosť fixácie. Potiahnite bondage lano alebo cez otvor análneho háku a zviažte partnera rýchlym, ale veľmi účinným spôsobom. Pre viac informácií kliknite sem.