Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Uzamykateľné análne zátky

Newsletter

Uzamykateľné análne zátky 

Uzamykateľný análny kolík je sexuálna hračka, ktorá sa vloží do konečníka a potom sa uzamkne malým visiacim zámkom, elektronickým časovým zámkom alebo iným uzamykacím mechanizmom. Vďaka tomu nie je možné análny kolík vybrať bez kľúča alebo kombinácie zámku. Pri análnom kolíku, ktorý je uzamknutý elektronickým časovým zámkom, nie je možné análny ...

Uzamykateľný análny kolík je sexuálna hračka, ktorá sa vloží do konečníka a potom sa uzamkne malým visiacim zámkom, elektronickým časovým zámkom alebo iným uzamykacím mechanizmom. Vďaka tomu nie je možné análny kolík vybrať bez kľúča alebo kombinácie zámku. Pri análnom kolíku, ktorý je uzamknutý elektronickým časovým zámkom, nie je možné análny kolík vybrať skôr, ako uplynie nastavený čas (napríklad 20 minút alebo 100 hodín).

Viac na
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek

Anal Master od nemeckej spoločnosti MEO je uzamykateľný análny kolík, ktorý sa dá uzamknúť buď visiacim zámkom, alebo časovým zámkom.

Análna dominancia je téma, ktorá je na BDSM scéne čoraz dôležitejšia. Vďaka MEO možno teraz druh straty kontroly, ktorý spopularizovala katerizácia, zažiť aj análne, a to veľmi ultimatívnym a dominantným spôsobom.

  • Vzrušuje vás pocit, že ste úplne naplnení až po okraj?
  • Vždy vás vzrušovala myšlienka na análnu dominanciu?
  • Ste úplne nadržaní už len pri pomyslení na to, že by ste celý deň alebo dlhšie nosili hlboko v sebe uzatvárateľný análny kolík?
  • Vždy ste chceli zažiť pocit, keď vás váš pán alebo domina úplne fyzicky ovláda?


Ak je vaša odpoveď na všetky tieto otázky áno, potom je pre vás MEO Anal Master, náš uzamykateľný análny kolík, splneným snom!

Po zasunutí sa náš análny kolík doširoka roztiahne ako mávnutím čarovného prútika - teraz ho stačí len zavrieť a uzamknúť. Bez kľúča nebudete môcť análny kolík Anal Master zo seba vytiahnuť. Iba s kľúčom sa dá análny kolík vrátiť do pôvodnej veľkosti a vytiahnuť ho z vás.

Upozornenie: Ak kľúč stratíte, jedinou nádejou je zámočník.


Čo je uzamykateľný análny kolík?

Uzamykateľný análny kolík je typ sexuálnej hračky, ktorá sa vloží do konečníka a potom sa uzamkne malým visiacim zámkom, elektronickým časovým zámkom alebo iným uzamykacím mechanizmom. Vďaka tomu nie je možné análny kolík vybrať bez kľúča alebo kombinácie zámku. Pri análnom kolíku, ktorý je uzamknutý elektronickým časovým zámkom, nie je možné análny kolík vybrať skôr, ako uplynie nastavený čas (napríklad 20 minút alebo 100 hodín).

Existuje mnoho dôvodov, prečo ľudia používajú uzamykateľné análne kolíky, napr:

  • Niektorí ľudia majú radi pocit, že ich partner fyzicky ovláda, a uzamykateľný análny kolík môže byť fyzickým prejavom tejto kontroly.
  • Cudnosť: Uzamykateľný análny kolík sa môže používať ako súčasť režimu cudnosti, keď je submisívnemu partnerovi odopreté sexuálne uspokojenie, kým sa dominantný partner nerozhodne análny kolík odomknúť.
  • Verejné hry: Pre tých, ktorí majú radi verejné hry, môže uzamykateľný análny kolík pridať ďalšiu úroveň vzrušenia a rizika.
  • BDSM: Uzamykateľné análne kolíky sa často používajú v scenároch BDSM ako súčasť dynamickej výmeny moci, kde jeden partner má kontrolu a druhý je submisívny.


Je dôležité poznamenať, že používanie sexuálnych hračiek vrátane uzamykateľných análnych kolíkov by sa malo uskutočňovať len s výslovným a informovaným súhlasom všetkých zúčastnených osôb. Okrem toho by sa uzamykateľné análne kolíky mali riadne čistiť a malo by sa s nimi hygienicky zaobchádzať, aby sa predišlo možným zdravotným rizikám.

V internetovom obchode MEO BDSM nájdete rôzne uzamykateľné análne kolíky s visiacimi zámkami alebo uzamykateľné análne kolíky s elektronickými časovými zámkami, ktoré naplnia vaše fantázie o análnej cudnosti. Okrem toho máme v ponuke množstvo pásov cudnosti pre mužova samozrejme klasické análne kolíky, ako aj nafukovacie análne kolíky.