Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Afrodiziaká

Newsletter

Afrodiziaká 

Tu nájdete naozaj nadržané veci! Máme tie správne afrodiziaká na zlepšenie vášho sexuálneho života. Potencie, feromóny, sexuálne atraktanty a ďalšie.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 21 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 21 položiek

Afrodiziaká sú látky alebo prostriedky používané na zvýšenie sexuálnej túžby alebo sexuálnej výkonnosti. Existuje mnoho rôznych druhov afrodiziak, ktoré môžu byť vyrobené z rôznych rastlín, zvierat alebo syntetických látok. Je však dôležité si uvedomiť, že účinky afrodiziak sa môžu u jednotlivých ľudí líšiť a neexistuje záruka, že budú fungovať u každého.

Nižšie nájdete zoznam niektorých známych afrodiziak a ich vlastností:

  • Čokoláda: Čokoláda obsahuje fenyletylamín, chemickú zlúčeninu, ktorá aktivuje mozog a uvoľňuje hormón šťastia dopamín. Predpokladá sa, že to vedie k zvýšeniu sexuálneho vzrušenia.
  • Ustrice: Ustrice obsahujú veľké množstvo zinku, ktorý je potrebný na tvorbu testosterónu, hormónu dôležitého pre sexuálnu túžbu a výkonnosť.
  • Ženšen: Ženšen je rastlina, ktorá sa často používa ako prírodné afrodiziakum. Predpokladá sa, že zvyšuje prietok krvi, reguluje hormonálnu rovnováhu a zvyšuje energiu.
  • Šafran: Šafran je drahé korenie, ktoré je známe aj ako afrodiziakum. Predpokladá sa, že zvyšuje libido a môže pomôcť aj pri erektilnej dysfunkcii.
  • Maca: Maca je rastlina z Ánd a často sa používa ako prírodné afrodiziakum. Predpokladá sa, že zlepšuje sexuálnu túžbu a plodnosť a pomáha aj pri hormonálnej nerovnováhe.
  • Yohimbin: Yohimbin je syntetická zlúčenina získavaná z kôry stromu yohimbe a používa sa na liečbu erektilnej dysfunkcie. Predpokladá sa, že zvyšuje prietok krvi a zvyšuje libido.
  • Tribulus terrestris: Tribulus terrestris je rastlina, ktorá sa často používa ako prírodné afrodiziakum. Predpokladá sa, že zvyšuje produkciu testosterónu a zlepšuje libido.


Je dôležité poznamenať, že mnohé z týchto látok neboli dostatočne preskúmané, aby sa potvrdila ich účinnosť a bezpečnosť. Niektoré afrodiziaká môžu mať aj vedľajšie účinky alebo sa môžu vzájomne ovplyvňovať s inými liekmi, preto je dôležité poradiť sa pred ich užívaním s lekárom. Okrem toho je vždy dôležité používať len legálne a schválené produkty.