Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Klinika sex a lekár hry

Newsletter

Klinika sex a lekár hry 

Prežite svoje najintímnejšie lekárske fantázie s naším pôsobivým výberom lekárskeho vybavenia a sexuálnych pomôcok. Naše vysokokvalitné lekárske fetišistické predmety sú vaším receptom na čistú rozkoš! Či už ide o kačací hrot, zrkadlo, klystír alebo klystír, všetko nájdete v MEO.

Podkategórie

  • S týmito produktmi môžete svoje fantázie naplniť. Profesionálne vybavenie pre vašu domácnosť. Klystír, klystír a katéter.

  • Chcete si dať urobiť výter? dodávame 100 % diskrétne to, čo potrebujete ako amatérsky lekár na natiahnutie, roztiahnutie a vyšetrenie.

  • Či Hegar sonde Súpravy, uretrálne zátky alebo dilatátory penisu. Veľký výber pre submisívnych mužov.

Klinický sex a lekárske hry! To je to, čo ju robí takou vzrušujúcou!

 

Pri fetišistickom klinickom sexe alebo staromódnych "doktorských hrách" účastníci preberajú úlohu lekára, zdravotnej sestry alebo ošetrovateľa. Pacienti sú podrobení dôkladným lekárskym vyšetreniam, najmä z oblasti gynekológie a urológie. Ako klasická výbava klinickej miestnosti, niekedy nazývanej biela izba, je samozrejme jej súčasťou gynekologické kreslo.

 

Sex na fetišistickej klinike a erotické hry s lekármi - biela strana erotiky

 

Existuje toľko rôznych fetišov a jedným z nich je klinický sex alebo hry na lekára. Pri klinickom sexe je pre všetkých účastníkov dôležité, že sexuálne podnety, ktoré sa vyvolávajú, pochádzajú z profesionálnych produktov a predmetov, ktoré sa nachádzajú napríklad v nemocniciach, na psychiatrických oddeleniach alebo v ordináciách lekárov (napríklad v ordináciách gynekológov alebo urológov).

 

Strata kontroly počas sexu na klinike

 

Tento typ BDSM sa zameriava na stratu kontroly (podobne ako bondage), dominanciu a hranie rolí. Dominantný partner tu vkĺzne do úlohy zdravotnej sestry, lekára, ošetrovateľa alebo niekoho iného, kto pracuje v medicíne. Samozrejme, nechýba ani minimálne jeden pacient, o ktorého sa lekár intenzívne "stará". Na tomto pacientovi sa potom realizujú fantázie a praktiky klinického sexu. Črty bondáže alebo SM (BDSM) a tendencia nosiť gumené alebo latexové oblečenie sú v klinickom sexe tiež pomerne bežné.

 

Hry s doktormi sú veľmi obľúbené a v internetovom obchode MEO clinic sex nájdete všetko, čo potrebujete.

 

Doktorské hry zahŕňajú hry s pomôckami a nástrojmi z kvázi lekárskej oblasti, od zrkadla cez klystír na vaginálny a análny klystír, katétre až po uretrálny vibrátor alebo dilatátor na rozšírenie močovej trubice alebo konečníka.

 

Takzvaný klinický sex alebo hry s lekárom napĺňajú sexuálne fantázie aktívneho a pasívneho partnera Klystír s klystýrom, katéter, klystír, zavedenie čapíka a meranie teploty sú samozrejme jeho súčasťou. Ak by ste si to chceli vyskúšať na vlastnej koži, môžete si jednoducho zakúpiť doktorské doplnky v MEO. Ideálnym úvodom do klinickej erotiky je napríklad klystír alebo dilatátor na stimuláciu močovej trubice.

 

Klasikou v klinickej erotike je takzvaný katétrový sex

 

Detaily, ktoré predstavujú závislosť, stratu kontroly a dominanciu, sú skutočným cieľom tohto typu sexuálnej aktivity. Od jednoduchého počúvania srdca až po análny klystír od lekára alebo falošné operácie, možné je všetko. Vrcholom klinického sexu je takzvaný katétrový sex. Tu sa do močovej trubice pacienta, zvyčajne pasívneho muža, zavedie lekársky katéter alebo dilatátor. Kompletné súpravy katétrov si môžete kúpiť v obchode MEO clinic sex. Táto súprava obsahuje presne také isté profesionálne vybavenie, aké by potreboval urológ alebo urologická sestra pri zavádzaní permanentného katétra.

 

Análny klystír s klystírom a pásom cudnosti? Všetko ide a všetko môže byť naozaj nadržané.

 

Análny klystír nie je obľúbený len u priateľov klinického pohlavia, aj pred análnym stykom, či už muž alebo žena, používajú klystír alebo takzvaný análny výplach. Kde si môžete kúpiť klystír? Alebo si objednať príslušenstvo na klystír? Samozrejme, tu v našom zásielkovom obchode. Ponúkame vám veľký výber, nízke ceny a diskrétnu dopravu.

 

Bez hanby, hlboké postrehy zaručené: Análne vyšetrenia a vaginálne prieskumy

 

Vaginálne zrkadlo pre gynekologické kreslo a rektálne zrkadlo alebo análny rozťahovač pre muža. Obaja si môžu vychutnať lekárske vyšetrenia a oddávať sa svojim fantáziám.

 

Takzvané vaginálne špekulum zvyčajne používa gynekológ a slúži na vytvorenie voľného pohľadu do pošvy ženy alebo pacientky. Spekulum má dve alebo tri čepele, ktoré sa vkladajú do pošvy ženy, a mechanizmus, ktorý umožňuje otvorenie spekula. Uprostred dvoch špachtlí sa vytvorí akési kukátko, cez ktoré sa dá pozrieť hlboko do vnútra ženy alebo pacientky, až do maternice. Pri klinickom sexe ide o pomôcku pre pasívne pacientky alebo o Sub. Vždy sa uistite, že kvalita a hygiena sú primerané. Nepoužívajte lacné výrobky a v prípade pochybností sa rozhodnite pre nerezovú oceľ.

 

Análne zrkadlo s 2, 3 alebo 4 čepeľami vám umožní hlboký vhľad a uľahčí podrobné vyšetrenia. Vďaka uzamykacej skrutke môžete nechať análny otvor doširoka otvorený na ďalšie hry. Mravčenie, fetiš a hry s lekárom sú tak s týmto nástrojom na klinickú erotiku autenticky obohatené. V klinickej erotike je to pomôcka pre pasívneho pacienta alebo otroka.

 

Dilatátory na rozšírenie konečníka alebo dilatátor na penis

 

Takzvaný dilatátor sa zvyčajne používa na rozšírenie telesných otvorov. Častým použitím je rozšírenie močovej trubice počas stimulácie močovej trubice, aby sa do nej mohlo následne niečo vložiť. Môže to byť napríklad uretrálny vibrátor.

 

Zhrnutie klinickej erotiky a straty kontroly (BDSM)

 

Klinická erotika je všeobecný pojem z oblasti BDSM. V tomto prípade sú sexuálne praktiky súvisiace so situáciami lekárskeho ošetrenia, hospitalizácie alebo lekárskych vyšetrovacích metód zvyčajne zahrnuté do erotickej rolovej hry, napríklad ako lekár a pacient, medzi dobrovoľnými sexuálnymi partnermi. V tomto kontexte majú veľký význam kontrola, dominancia, odovzdanie sa a strata kontroly.

 

Objednajte si produkty pre klinickú erotiku, kúpte si články pre klinický sex online

 

Či už vyšetrovacie rukavice z latexu, katétre, dilatátor na penis, análny dilatátor, rektálny rozťahovač, vaginálne zrkadlo alebo análne zrkadlo. Na MEO nájdete to, čo hľadáte. Chcete si kúpiť uretrálny vibrátor? Uretrálny vibrátor máme v mnohých verziách. Od modelu pre "začiatočníkov" až po extra dlhý uretrálny vibrátor pre profesionálov. MEO je špecializovaný sexshop, kvázi špeciálna erotická zásielková spoločnosť pre celý sortiment bielej klinickej erotiky a pre všetky produkty okolo témy hier s lekármi.

 

Diskrétne zasielanie klinických erotických produktov zaručené!

 

Pre vzrušujúci klystír si môžete kúpiť emémiu alebo si objednať análnu sprchu. Na MEO nájdete aj všetko o klystíre, vagíne s endoskopickou kamerou a neslávne známom Wartenbergovom nervovom kolese. Súčasťou našej ponuky vysokokvalitných fetišistických produktov pre klinickú erotiku sú aj psychiatrické putá a nemocničné putá na ruky, putá na nohy odolné proti úniku a postroje na hlavu. Mysleli sme dokonca aj na vodoodpudivé alebo vodu pohlcujúce podložky pre vaše hry s lekármi. Ak chcete, aby vaša zdravotná sestra počas vyšetrenia nosila veľký strap-on s dildom, potom tu nájdete aj zodpovedajúci výber strap-onov. Pre pasívnych pacientov máme tiež veľký výber masiek. Čierna spandexová maska, kožená maska alebo tesná latexová maska? S ňou si môžete vyšetrenie užiť úplne anonymne a pri hre s bielou erotikou si dopriať absolútnu stratu kontroly.