Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Masturbátory pre mužov

Newsletter

Masturbátory pre mužov 

Vieme, čo muži naozaj chcú! Objavte hi-tech masturbátory a oveľa viac. Objednajte si teraz diskrétne na MEO a využite našu záruku orgazmu!

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 101 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 101 položiek

Tí, ktorí nemajú partnera alebo jednoducho uprednostňujú masturbáciu, môžu využiť naše rôzne masturbátory. Kým pre ženy sú k dispozícii najmä vibrátory a dildá, pre mužov sú k dispozícii rôzne masturbátory a dokonca aj dojačky. Masturbátory sú určené na stimuláciu penisu a zvýšenie sexuálneho potešenia až po vyvrcholenie. Masturbátory môžu byť navrhnuté veľmi rôzne, od detailnej repliky telesného otvoru, ako vrecková kundička až po abstraktné objekty, ktoré stimulujú penis technickými funkciami. Veľmi zaujímavá je aj najnovšia generácia masturbátorov s ovládaním pomocou aplikácie.

Nechajte sa inšpirovať našimi najnovšími výrobkami a objavte dokonalé sexuálne hračky pre mužov. Žiadne vibrácie, ale tlakové vlny vás privedú k orgazmom, aké ste doteraz nepoznali. Alebo sa podeľte o svoje potešenie z masturbácie s partnerom či priateľmi vďaka našej masturbačnej aplikácii.

Obľúbené značky masturbátorov a príslušenstva

MEO má vo svojom sortimente pestrú škálu masturbátorov. Medzi mužmi je veľmi obľúbená značka Tenga. Japonský výrobca masturbátorov sa zameriava najmä na jednorazové masturbátory, ktoré majú integrovaný kvalitný lubrikant a sú dokonalým potešením pre každého muža na cestách. Značka CRUIZR predstavuje kvalitné masturbátory v dostupnom cenovom segmente. Autoblow masturbátory vám poskytnú realistické pocity a intenzívne uspokojenie vďaka zabudovanému motoru, ktorý kopíruje pohyb nahor a nadol. Medzitým mimoriadne známa značka Fleshlight je známa masturbátormi, ktoré pripomínajú tvar bateriek a niekedy sú modelované podľa análov pornohviezd. Pre mnohých mužov je Fleshlight jednoducho dokonalou sexuálnou hračkou. Neobvyklý je aj náš dojací strojček pre mužov, ktorý je doma u našich zákazníkov po celom svete. Tento špeciálny sexuálny stroj saje, saje a saje, až kým vás nič nezastaví. Tisíce spokojných zákazníkov náš strojček nazývajú aj "dojačkou na penis" - privedie totiž KAŽDÉHO - či už chce alebo nechce - k orgazmu a vysaje z vás aj poslednú kvapku spermií. Na používanie masturbátora nepotrebujete takmer žiadne ďalšie príslušenstvo. Dôležitý je však lubrikant na vodnej báze, ako napríklad Aquameo alebo Stroke od MEO, a sprej VERYCLEAN na pravidelné čistenie.

Masturbátory pre mužov:

Masturbácia mužov je akt sexuálnej stimulácie vlastného penisu za účelom sexuálneho vzrušenia alebo iného sexuálneho potešenia. Je to bežná a normálna súčasť mužskej sexuality. Pri masturbácii môže muž stimulovať svoj penis rukami alebo pomocou predmetu, ako je napríklad sexuálna hračka.

Masturbátor pre mužov je sexuálna hračka určená špeciálne na účely mužskej masturbácie. Je to pomôcka, ktorá simuluje pocit pohlavného styku a môže sa používať na zvýšenie sexuálneho potešenia. Existuje niekoľko typov mužských masturbátorov vrátane:

1. Strokery: Sú to ručné zariadenia, ktoré obklopujú penis a majú tesné priľnutie. Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, napríklad zo silikónu, gumy alebo iných mäkkých materiálov, a často majú vnútornú stranu s textúrou, ktorá simuluje pocit vaginálneho alebo análneho sexu.

2. Návleky: Podobne ako strokery, návleky sú trubice, do ktorých sa vkladá penis. Niektoré návleky majú zložitejší dizajn s rôznymi textúrami, nopkami a drážkami na extra stimuláciu.

3. Vreckové kundičky: Sú to malé, praktické masturbátory v tvare vagíny alebo análneho otvoru. Často sú vyrobené z mäkkého, realistického materiálu a majú vnútornú štruktúru na extra stimuláciu.

4. Masážne pomôcky na prostatu: Ide o sexuálne hračky určené špeciálne na stimuláciu prostaty. Zvyčajne sa vkladajú do konečníka a majú zakrivený tvar, ktorý sa zameriava na prostatu a poskytuje maximálne potešenie.

5. Masturbačné poháriky: Sú podobné hladidlám, ale zvyčajne sú určené na použitie s lubrikantom a môžu mať funkciu sania na vytvorenie pocitu podobného vákuu.

Je dôležité vedieť, že hoci tieto pomôcky môžu byť príjemným doplnkom sexuálneho zážitku, mali by sa používať bezpečne a hygienicky. To znamená, že by ste mali používať lubrikant na báze vody a po každom použití hračku vyčistiť mydlom a vodou alebo čistiacim prostriedkom na erotické hračky.