Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Čistič sexuálnych hračiek

Newsletter

Čistič sexuálnych hračiek 

V MEO hovoríme "áno" pôžitku a zároveň "áno" hygiene a čistote. Preto ponúkame širokú škálu vysokokvalitných čistiacich prostriedkov, ktoré boli špeciálne vyvinuté na bezpečné a dôkladné čistenie a starostlivosť o vaše sexuálne hračky.

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek

Vitajte v našej kategórii čistiacich a hygienických sprejov na sexuálne hračky:


V MEO hovoríme "áno" potešeniu a zároveň "áno" hygiene a čistote. Preto ponúkame širokú škálu vysokokvalitných čistiacich prostriedkov, ktoré boli špeciálne vyvinuté na bezpečné a dôkladné čistenie a starostlivosť o vaše sexuálne hračky.


Naše čistiace prostriedky:


Náš výber čistiacich prostriedkov na erotické hračky a hygienických sprejov zaručuje účinné a rýchle čistenie vašich hračiek. Sú vyvinuté tak, aby účinne odstraňovali baktérie, zárodky a iné škodlivé mikroorganizmy pre bezpečnejšie a zdravšie potešenie.


Pravidelné čistenie je dôležité:


Pravidelné čistenie erotických hračiek je dôležité na predĺženie ich životnosti a minimalizáciu rizika infekcie. Naše čistiace prostriedky sú univerzálne a zohľadňujú vlastnosti materiálu vašej sexuálnej hračky.


Jednoduché používanie:


Naše čistiace prostriedky na erotické hračky sa ľahko používajú: jednoducho ich nastriekajte na hračku, nechajte krátko pôsobiť a opláchnite. Na intenzívnejšie čistenie ponúkame špeciálne čistiace obrúsky a ďalšie užitočné pomôcky.


Naše normy kvality:


V MEO berieme otázku hygieny veľmi vážne. Naše výrobky sú vyrábané podľa prísnych noriem kvality a ponúkajú bezpečnosť a účinnosť pri čistení vašich erotických hračiek.


Výrobky na starostlivosť šetrné k pokožke:


Okrem čistiacich prostriedkov máme na sklade aj výber produktov starostlivosti šetrných k pokožke. Tie nielenže pomáhajú udržať vaše erotické hračky v perfektnom stave, ale môžu tiež pomôcť udržať materiály, ako je silikón alebo guma, dlhšie pružné.


Možnosti skladovania sexuálnych hračiek:


V MEO vieme, že hygiena je aj otázkou správneho skladovania. Preto ponúkame aj špeciálne úložné boxy a vrecká na erotické hračky.


Kontakt a zákaznícky servis:


Ak máte akékoľvek otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Môžete nás kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom našej webovej stránky. Náš kompetentný tím zákazníckeho servisu vám rád pomôže.