Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Sex slings a milostné výkyvy

Newsletter

Fuck Strap 2.0 - Dokonalé príslušenstvo Doggy Style

Psí štýl: Táto sexuálna poloha je ešte príjemnejšia! Spoločnosť MEO vyvinula na stránke Fuck Strap jednoduché, ale geniálne riešenie, ktoré spôsobí revolúciu v štýle na psa. Tento postroj umožňuje nielen hlbší a intenzívnejší prienik, ale ponúka aj pohodlie a stabilitu v každej fáze prieniku zozadu.

Viac informácií

7925/00

k dispozícii na

  Viac informácií

  Psí štýl: Táto sexuálna poloha je ešte príjemnejšia! Spoločnosť MEO vyvinula na stránke Fuck Strap jednoduché, ale dômyselné riešenie, ktoré spôsobí revolúciu v štýle na psa. Tento postroj umožňuje nielen hlbší a intenzívnejší prienik, ale ponúka aj pohodlie a stabilitu v každej fáze prieniku zozadu.

  Váš partner si vás môže cez postroj pritiahnuť k sebe, čo vytvára ešte užšie spojenie a väčšiu kontrolu. Popruh vám zároveň pomáha úplne sa odovzdať.

  Výhody pri sexe na psí spôsob medzi ženou a mužom:

  • Intenzívnejšia stimulácia: Hlbší prienik môže silnejšie stimulovať určité erotogénne zóny ženy, najmä bod G, a tým vyvolávať intenzívnejšie pocity.
  • Fyzická blízkosť: Partneri sa môžu fyzicky zblížiť, čo môže viesť k intenzívnejšiemu pocitu intimity a spojenia.
  • Rozmanitosť: Hlbšia penetrácia ponúka iný druh stimulácie a môže byť vítanou zmenou oproti iným sexuálnym aktivitám alebo polohám.
  • Psychologický aspekt: Pre niektorých ľudí môže mať hlboký prienik aj psychologickú príťažlivosť, pretože sa často spája s dominanciou, kontrolou alebo jednoducho s intenzívnym pocitom spolupatričnosti.
  • Stimulácia pre muža: Hlboký prienik môže byť pre muža aj intenzívnejší, pretože na penis pôsobí väčší tlak, čo zvyšuje stimuláciu.


  Výhody psieho štýlu medzi mužom a mužom:

  • Stimulácia prostaty: Jednou z hlavných vlastností análnej penetrácie pre mužov je schopnosť stimulovať prostatu (známu aj ako "bod P"). Hlbší prienik umožňuje intenzívnejšiu a špecifickejšiu stimuláciu tejto erotogénnej oblasti, čo môže viesť k intenzívnejším orgazmom.
  • Intenzívnejšie pocity: Hlbší prienik môže u mnohých mužov viesť k intenzívnejším fyzickým pocitom, pretože análna oblasť má množstvo nervových zakončení.
  • Psychologické aspekty: Niektorí muži majú radi psychologický aspekt "byť vzatý" alebo podriadenia sa, ktorý môže priniesť hlboká penetrácia.
  • Fyzická blízkosť: Hlboká análna penetrácia môže podobne ako vaginálna penetrácia zvýšiť fyzickú blízkosť medzi partnermi a podporiť pocit intimity.
  • Rozmanitosť: Poskytuje iný typ stimulácie a môže byť zmenou oproti iným sexuálnym praktikám.
  • Zvýšte intenzitu, zlepšite pohodlie a prežite svoje najdivokejšie fantázie s Fuck Strap. Povinná výbava pre všetkých milovníkov psieho štýlu!


  Vyrobený z vysokokvalitného nylonu a neoprénu, Fuck Strap je príjemný na pokožku a zároveň zaručuje odolnosť a robustnosť. A po intenzívnom zážitku? Stačí ho vložiť do práčky a je opäť ako nový.

  Viac informácií:

  • Fuck Strap - Dokonalý postroj Doggy Style
  • Materiál: Umývateľná špeciálna tkanina (nylon a neoprén).
  • Tu je podrobný návod, ako funguje: Na dosiahnutie dokonalého zážitku v psom štýle si jednoducho nasaďte pás okolo bokov, podajte partnerovi rukoväte pásu a predkloňte sa. Tento postroj je fantastický na zintenzívnenie sexu v polohe na psíka. Mäkké polstrovanie a odolný nylonový popruh nadvihnú vašu panvu pre väčšiu kontrolu a hlbší prienik. Stránka Fuck Strap je pohodlná a ľahko sa používa a na oboch koncoch má rukoväť s nastaviteľnou prackou.
  • Nezáleží na tom, kde žijete, doručujeme po celom svete. Sexshopy MEO nájdete nielen v Európe, napríklad vo Francúzsku, Taliansku, Holandsku, Írsku, Nórsku, Švédsku atď. ale po celom svete, napríklad sexshop MEO v Španielsku, sexshop v Dánsku aj vo Fínsku a ak hovoríte po česky, celý náš sortiment nájdete online v Českej republike a ak je vaším jazykom estónčina, môžete si naše BDSM produkty objednať online v Estónsku. Sex shop máme aj v Bulharsku a široký sortiment BDSM a erotických produktov aj na Slovensku.

  Toto by vás tiež mohlo zaujímať:

  HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

  Hodnotenie 

  Our sex is elevated to another level

  Thinking about taking her from behind is a visual that excites me most. Adding the Doggie Style Strap and our sex is elevated to another level…one that is deeper and stronger. Fortunately for me, she enjoys the Strap and the position just as much as I do.

  • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
  Hodnotenie 

  Hündchenstellung

  OMFG .... So fest, hart und tief wurde ich noch nie ge..... äh, "genommen" ...
  Hammer das Ding !!! Und der Preis ist Spitze.
  Material ist angenehm auf der Haut durch die Polsterung.
  Eigentlich will ich, seitdem wir diesen Gurt haben, nur noch in der Hündchenstellung "genommen" werden....

   Hodnotenie 

   Could be the best toy you ever buy

   If you or your lover cant get enough doggy style then MEO's Fuck Strap - Doggy Style Belt may be the toy for you. This durable strap is designed to help you get a hold of him/her and get the deepest penetration possible with less effort than you've ever experienced. The belt itself is durable yet soft so that you dont have to worry about it becoming uncomfortable in the least, and the webbing straps make it easy to keep control of the situation no matter how intense it may get.

   Fits any size and shape to ensure everyone who wants a good ploughing will get one, and the Fuck Strap - Doggy Style Belt makes it easy to take doggy style to a whole new level. Whether you love getting ploughed or know someone who does, the Fuck Strap could be the best toy you ever buy.

   • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
   Hodnotenie 

   Ermöglicht SEHR tiefes Eindringen. TOP

   Für den Passiven sehr bequem und man kann sehr gut relaxen.
   Es kann noch tiefer Eingedrungen werden, da sich der Aktive richtig schön festhalten kann und den Passiven / die Passive fest an sich heranziehen kann.
   Nicht mehr wegzudenken !
   Ich bin so dankbar für diese Erfindung.

   • 1 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
   Hodnotenie 

   Parfait

   Ce produit est génial. Je n'avais jamais connu une telle pénétration.

    Hodnotenie 

    Hündchenstellung

    Ein wirklich sehr einfaches, aber sehr geniales Produkt, dass den Verkehr in der Hündchenstellung intensiviert und erleichert. Der Partner kann einen sehr eng an sich heranziehen und noch tiefer penetrieren. Eine absolute Kaufempfehlung von mir.

    • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
    Hodnotenie 

    Give him the ride of his life

    Pull him closer and fuck him deeper; a comfortable padded strap that you place around the bottom's waist, with two handles for the top to pull on in order to make him truly yours. Pull back on the strap as you push in deeper and give him the ride of his life.

    • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.
    Hodnotenie 

    Deepest penetration possible

    If you or your lover can’t get enough doggy style then the Doggy Style Belt may be the toy for you. This durable strap is designed to help you get a hold of them and get the deepest penetration possible with less effort than you’ve ever experienced.

    • 2 z 2 zákazníkov našlo túto recenziu ako užitočnú.

    Napíšte vlastnú recenziu

    Fuck Strap 2.0 - Dokonalé príslušenstvo Doggy Style

    Fuck Strap 2.0 - Dokonalé príslušenstvo Doggy Style

    Psí štýl: Táto sexuálna poloha je ešte príjemnejšia! Spoločnosť MEO vyvinula na stránke Fuck Strap jednoduché, ale geniálne riešenie, ktoré spôsobí revolúciu v štýle na psa. Tento postroj umožňuje nielen hlbší a intenzívnejší prienik, ale ponúka aj pohodlie a stabilitu v každej fáze prieniku zozadu.

    Napíšte vlastnú recenziu

    Ostatní zákazníci tiež kúpili:

    30 ostatné položky v rovnakej kategórii: