Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Kategórie

Newsletter

Vysokokvalitné dvojité vibrátory pre intenzívne potešenie - MEO sa špecializuje na dvojité vibrátory.S kódom kupónu SAFA343ADD získate 20 % zľavu na prvú objednávku (kliknite sem).Objavte vzrušujúci svet dvojitých dild, jedných z najvšestrannejších a najvzrušujúcejších erotických hračiek, ktoré na vás čakajú v exkluzívnom sortimente obchodu MEO. Dvojité dildo nie je len hračka, ale pozvánka na posunutie hraníc rozkoše a vydanie sa na erotické dobrodružstvo dvojitej penetrácie. Či už sami alebo v páre, používanie dvojitého dilda sľubuje zážitok, ktorý je rovnako naplňujúci ako vzrušujúci.

V obchode MEO nájdete dvojité vibrátory, ktoré sú vyrobené s maximálnou starostlivosťou, aby vám poskytli bezpečný a hlboký zážitok. Tieto hračky sú vyrobené z materiálov bezpečných pre telo a ponúkajú mäkkú a často realistickú štruktúru, ktorá sa páči začiatočníkom aj pokročilým používateľom.

Vďaka premyslenému výberu je každé dvojité dildo pripravené uskutočniť vaše najintímnejšie fantázie. Práve rozmanitosť výrobkov robí dvojité dildá z nášho obchodu také výnimočné. Nájdete ich tu vo všetkých možných dĺžkach a tvaroch - od tenkých prevedení pre zvedavcov až po impozantné veľkosti pre tých, ktorí hľadajú dokonalosť.

Či už sú vyrobené zo silikónu, PVC alebo iných pružných a pevných materiálov, naše dvojité vibrátory sú navrhnuté na maximálne pohodlie a potešenie. Pri prezeraní nášho obchodu si rýchlo uvedomíte našu diskrétnosť a snahu o spokojnosť zákazníkov. Kladieme dôraz na podrobné popisy výrobkov, jasné obrázky a skutočné recenzie, aby ste presne vedeli, čo môžete očakávať.

Vyskúšajte rozdiel s dvojitým dildom z nášho obchodu MEO, kde sme starostlivo vybrali vysokokvalitné erotické hračky určené na intenzívne chvíle rozkoše.

Objavte dvojnásobné uspokojenie a zistite, čo všetko ponúka dvojité dildo. Dôverujte našim dlhoročným skúsenostiam a odborným znalostiam v oblasti erotických hračiek. U nás je vaše potešenie na prvom mieste.

Navštívte nás ešte dnes v MEO Shop a nájdite si dokonalé dvojité dildo, ktoré urobí vaše zmyselné hodiny nezabudnuteľnými. Dvojité dildá ponúkajú párom celý rad výhod, ktoré môžu obohatiť ich intímny vzťah a zlepšiť ich sexuálne zážitky.

Tu sú niektoré z hlavných výhod dvojitých dild pre páry: 1. Spoločné potešenie: Dvojité vibrátory sú špeciálne navrhnuté na súčasnú stimuláciu dvoch osôb.

To podporuje jedinečný pocit blízkosti a spoločného potešenia, pri ktorom obaja partneri pociťujú rozkoš súčasne. 2. Všestrannosť: S dvojitým dildom môžu páry vyskúšať rôzne sexuálne aktivity a polohy.

Možno ho použiť na vaginálnu aj análnu stimuláciu, čo umožňuje rozmanité sexuálne zážitky. 3. Rovnosť v spálni: Dvojité dildo ponúka obom partnerom možnosť aktívne sa podieľať na sexuálnej aktivite.

Na rozdiel od iných sexuálnych hračiek, kde hračku často ovláda jeden z partnerov, dvojité dildo umožňuje rovnocenný zážitok. 4. Experimentovanie: Dvojité dildo je ideálnym nástrojom pre páry, ktoré chcú preskúmať svoju sexualitu a objaviť nové obzory.

Povzbudzuje partnerov k otvorenej komunikácii, vzájomnej dôvere a rozšíreniu vlastnej zóny komfortu. 5) Väčšia intimita: Súčasná stimulácia a spoločné zážitky môžu prehĺbiť citové puto.

Mnohé páry uvádzajú väčšiu citovú blízkosť a intenzívnejšie orgazmy, keď používajú sexuálne hračky, ako je napríklad dvojitý vibrátor. 6. Flexibilita s fyzickými obmedzeniami:

Ak má jeden z partnerov fyzické obmedzenia, dvojitý vibrátor môže byť vynikajúcou alternatívou na uspokojenie oboch partnerov bez toho, aby museli zaujať určité polohy. 7) Začlenenie do hrania rolí:

Dvojité dildo môže byť tiež vzrušujúcim doplnkom hier na hranie rolí, čo umožňuje párom hrať rôzne scenáre a fantázie, v ktorých môže dvojité dildo zohrávať hlavnú úlohu. 8) Objavovanie sexuality: Páry, ktoré spolu vyskúšajú nové hračky, napríklad dvojité dildo, sa môžu dozvedieť viac o svojich vlastných preferenciách a preferenciách svojho partnera.

To môže viesť k uspokojivejšiemu sexuálnemu vzťahu. Celkovo dvojité dildá ponúkajú párom vynikajúcu príležitosť na posilnenie ich intímneho vzťahu a vyskúšanie nových vecí v spálni.

S otvorenou mysľou a zmyslom pre dobrodružstvo môže používanie dvojitého vibrátora zlepšiť milovanie a priniesť veľa potešenia obom partnerom. Pri používaní dvojitých dild by sa malo dodržiavať niekoľko pokynov, ktoré zabezpečia bezpečný a príjemný zážitok.

Tu je niekoľko základných tipov na používanie dvojitých dild pre páry a jednotlivcov: 1. Komunikácia: Najmä v prípade párov je dôležité vopred sa porozprávať o túžbach, hraniciach a signáloch počas používania.

Dobrá komunikácia môže zlepšiť zážitok a zabezpečiť, aby sa obaja partneri cítili pohodlne a rešpektovane. 2. Hygiena: Pred každým použitím a po ňom dvojitý vibrátor dôkladne očistite, aby ste predišli infekciám.

Väčšinu dild možno čistiť teplou vodou a jemným mydlom alebo špeciálnym čistiacim prostriedkom na hračky. 3. Lubrikant: Používajte dostatočné množstvo lubrikantu, aby bolo zavádzanie a používanie dvojitého dilda pohodlnejšie.Vyberte si lubrikant, ktorý je vhodný pre materiál dvojitého dilda a pre všetky latexové výrobky (napr. kondómy). 4. Príprava: Najmä pri análnom použití by ste mali venovať dostatok času príprave, aby ste uvoľnili svaly a zaistili príjemný zážitok. 5. Zavádzanie: Pri zavádzaní dvojitého dilda postupujte pomaly a uistite sa, že nedochádza k nepríjemným pocitom alebo bolesti.Je potrebné venovať dostatok času, aby sa telo prispôsobilo pocitu. 6. Používanie s kondómom: Na hygienickejšie používanie a na striedanie partnerov alebo medzi vaginálnym a análnym používaním sa dvojitý vibrátor môže používať s kondómom, ktorý by sa mal obnoviť pri každej výmene. 7. Polohy: Experimentujte s rôznymi polohami, aby ste zistili, ktorá je najlepšia.

Často obľúbené polohy pri používaní dvojitých dild sú napríklad poloha nožnicami alebo poloha v sede a v ľahu súčasne so vzájomným očným kontaktom. 8. Venujte pozornosť partnerke: Venujte pozornosť reakciám a pohode partnerky počas používania.Urobte prestávku alebo prestaňte, ak jeden z vás pociťuje bolesť alebo nepohodlie. 9. Žiadne prepínanie medzi análnym a vaginálnym stykom: Vyvarujte sa priameho prepínania medzi análnym a vaginálnym stykom bez vyčistenia alebo výmeny kondómu, aby ste predišli bakteriálnym infekciám. 10. Skladovanie: Po vyčistení uložte dvojitý vibrátor na suché a bezprašné miesto.Najlepšie vo vrecku alebo puzdre špeciálne určenom na erotické hračky, aby bol materiál chránený. Dodržiavanie týchto pokynov na používanie môže prispieť k tomu, že používanie dvojitého dilda bude bezpečným, príjemným a uspokojujúcim zážitkom pre všetkých zúčastnených. V obchode MEO nájdete veľký výber dvojitých dild, ktoré sa líšia materiálom, dizajnom a značkou.Ak máte záujem o dvojité dildo, nájdete ho tu, či už hľadáte niečo pre začiatočníkov alebo pokročilých používateľov, tu nájdete to správne dvojité dildo pre vaše sexuálne hry. Materiály: 1. 1. Silikón: Silikónové dvojité dildo je medzi dvojitými vibrátormi mimoriadne obľúbené, pretože silikón je mäkký, pružný a príjemný na telo.

Silikónové dvojité dildo sa ľahko čistí a ponúka realistickú štruktúru pre príjemný pocit na pokožke. 2. Sklo: Sklenené dvojité dildo zaujme svojím hladkým povrchom a možnosťou použitia na hrátky s regulovanou teplotou.

Sklenené dvojité dildo možno používať studené alebo teplé a ponúka vzrušujúce variácie pri používaní. 3. Kov: Podobne ako sklenené dvojité dildo, aj kovové dvojité dildo možno temperovať a ponúka jedinečný haptický zážitok.

Kvalitné kovové dvojité dildo je robustné a odolné. 4. PVC a guma: Tieto materiály sú často lacnejšie, ale stále ponúkajú veľkú flexibilitu a realistický pocit.Dvojité dildo z týchto materiálov môže poskytnúť pocit intenzívneho prieniku. Verzie: 1. 1. Realistické: Realistické dvojité dildo napodobňuje vzhľad a pocit skutočného penisu a často je vybavené žilami a definovaným žaluďom. 2. Hladké: Hladké dvojité dildo má hladký povrch a je vhodné najmä pre ľudí, ktorí uprednostňujú jednoduché, ale účinné dvojité dildo. 3. Zakrivené:

Zakrivené dvojité dildo dokáže lepšie stimulovať bod G alebo prostatu, čo vedie k intenzívnejším orgazmom. 4. Ohybné: Ohybné dvojité dildo sa dá ohýbať do rôznych polôh, čo umožňuje mnoho druhov hier. 5. S vibráciou: Niektoré dvojité dildá ponúkajú zabudované vibračné funkcie na dodatočnú stimuláciu a ešte intenzívnejší zážitok. Používanie dvojitého dildá z MEO Shop vám zaručuje kvalitný zážitok, pretože v ponuke sú len vysokokvalitné dvojité dildá. Pri výbere dvojitého dilda je dôležité, aby ste zvážili materiál, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a preferenciám.
V našom obchode určite nájdete to správne dvojité dildo, ktoré dodá vašim intímnym chvíľam nový rozmer. Často kladené otázky o dvojitých dildách Čo je dvojité dildo? Dvojité dildo je erotická hračka, ktorá sa skladá z dvoch spojených, často symetrických častí dilda.


Je navrhnuté tak, aby poskytovalo súčasnú penetráciu pre dve osoby alebo dvojitú penetráciu pre jednu osobu. Ako sa používa dvojité dildo? Dvojité dildo sa dá používať rôznymi spôsobmi. V prípade párov môže každá osoba zaviesť jeden koniec, a to buď vaginálne, alebo análne. Jednotlivci môžu dvojité dildo použiť na dvojitú penetráciu tak, že jeden koniec zavedú vaginálne a druhý análne.


Pri používaní dvojitých dild je dôležité používať dostatok lubrikantu a neponáhľať sa s jemným zavádzaním. Sú dvojité dildá bezpečné? Áno, dvojité dildá sú pri správnom používaní a čistení bezpečné. Vyberte si hračku vyrobenú z bezpečného, neporézneho materiálu a pred každým použitím a po ňom ju dôkladne vyčistite.


Používajte tiež vhodný lubrikant a buďte opatrní, aby ste sa vyhli poraneniu. Z akých materiálov sú dvojité vibrátory vyrobené? Dvojité vibrátory sú vyrobené z rôznych materiálov, ako je silikón, sklo, kov, PVC a guma.


Silikón je obľúbený materiál, pretože je bezpečný a ľahko sa čistí, zatiaľ čo sklo a kov možno použiť na temperamentné hry. Môžete dvojité dildo používať samostatne? Áno, dvojité dildo možno použiť aj na sólo hry.


Niektoré modely sú flexibilné a umožňujú vám užívať si vaginálnu a análnu stimuláciu súčasne. Ako čistiť dvojité dildo a starať sa oň? Čistenie dvojitého dildka závisí od materiálu. Väčšinu možno čistiť teplou vodou a jemným mydlom alebo špeciálnym čistiacim prostriedkom na hračky. Niektoré dvojité vibrátory sú vhodné do umývačky riadu alebo ich možno vyvariť.


Hračka by mala byť pred uskladnením úplne suchá. Môžu sa dvojité vibrátory používať s kondómami? Áno, kondómy sa môžu používať s dvojitými vibrátormi na dodatočnú hygienu alebo pri striedaní partnerov alebo medzi vaginálnym a análnym použitím.


Nezabudnite vymeniť kondóm, aby ste zabránili krížovej kontaminácii. Dodávajú sa dvojité vibrátory v rôznych veľkostiach? Dvojité vibrátory sa dodávajú v mnohých rôznych veľkostiach a hrúbkach, takže si každý nájde niečo pre svoju chuť a úroveň skúseností.


Výber je obrovský, od tenkých základných modelov až po väčšie, sofistikovanejšie varianty. Ako si vybrať správne dvojité dildo? Výber správneho dvojitého dildá závisí od osobných preferencií, požadovaného použitia a úrovne pohodlia.


Ak ste v tejto oblasti nováčik, začnite s menším modelom a pružným materiálom a pomaly sa dopracujte k ďalším variantom, keď budete skúsenejší. Sú dvojité vibrátory vhodné aj pre začiatočníkov? Dvojité vibrátory môžu byť vhodné aj pre začiatočníkov, najmä modely, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre začiatočníkov.

Odporúča sa začať s menším a menej zložitým modelom a časom sa zdokonaľovať. Obchod MEO prikladá veľký význam spokojnosti a diskrétnosti zákazníkov, najmä v prípade produktov, ako sú dvojité vibrátory.

Obchod MEO Shop ponúka nasledujúce služby a usmernenia týkajúce sa medzinárodnej dopravy a diskrétnosti: Medzinárodná doprava: - Medzinárodná doprava: Obchod MEO Shop ponúka medzinárodnú dopravu, aby mali zákazníci z rôznych krajín prístup k rozsiahlemu sortimentu dvojitých dild. - Rôzne možnosti dopravy:

Zákazníci si môžu vybrať z rôznych možností dopravy, aby svoje dvojité vibrátory dostali rýchlo a spoľahlivo. - Colné odbavenie:

Obchod sa postará o potrebnú dokumentáciu a dodržiavanie colných predpisov, aby zabezpečil bezproblémovú medzinárodnú prepravu. - Sledovanie zásielky:

Zákazníci dostanú sledovacie číslo, ktoré im umožní sledovať ich objednávku od odoslania až po doručenie. Diskrétnosť: - Diskrétne balenie: Dvojité vibrátory a iné výrobky sa dodávajú v neutrálnych, neoznačených obaloch, aby sa zabezpečila diskrétnosť a ochrana súkromia zákazníkov

Diskrétna fakturácia: Výpisy z kreditných kariet a iné potvrdenia o platbe neobsahujú žiaden odkaz na obsah alebo typ zakúpeného výrobku, aby sa zachovala diskrétnosť. - Ochrana údajov: S údajmi zákazníkov sa zaobchádza dôverne.

Obchod prijíma opatrenia na zabezpečenie bezpečnosti osobných údajov a ich nepoužívania na neoprávnené účely. Okrem týchto bodov ponúka obchod MEO Shop komplexnú zákaznícku podporu, ak majú zákazníci akékoľvek otázky týkajúce sa medzinárodnej dopravy alebo výrobkov, ako sú napríklad dvojité vibrátory. Tieto podporné opatrenia prispievajú k bezproblémovému a diskrétnemu nakupovaniu a zabezpečujú, že zákazníci na celom svete môžu v obchode MEO Shop nakupovať s dôverou a spokojnosťou.