Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Kategórie

Newsletter

Informácie o bezpečnej platbe

 

 

Môžete si vybrať z rôznych spôsobov platby.

 

 

 

S MEO ste vždy flexibilní

Ako zákazník môžete v MEO platiť prostredníctvom služby PayPal, na základe zálohovej faktúry alebo na dobierku. Samozrejme, ponúkame aj platbu kreditnou kartou. Žiaľ, nemôžeme vám ponúknuť čiastočné platby alebo platby na splátky.

Informácie o rôznych spôsoboch platby nájdete v časti Platba bankovým prevodom (zálohová faktúra), Platba na dobierku a Platba kreditnou kartou.

 

Platba bankovým prevodom (zálohová faktúra)

Túto formu platby ponúkame všetkým zákazníkom. V tomto prípade prevediete fakturovanú sumu na náš účet uvedený v potvrdení objednávky:

Pokyny k platbe

Preveďte prosím fakturovanú sumu po tom, čo ste dostali naše potvrdenie objednávky e-mailom. Tovar bude odoslaný ihneď po prijatí platby.

 

Dobierka

Dobierka je možná v Nemecku a niektorých krajinách Európskej únie.

Fakturovanú sumu jednoducho uhradíte priamo doručovateľovi.

 

Platba cez PayPal

Túto formu platby ponúkame všetkým zákazníkom.

 

Platba kreditnou kartou

Ak si želáte, môžeme vám fakturovanú sumu pri dodaní tovaru previesť na kreditnú kartu. Z vášho účtu bude zvyčajne stiahnutá v nasledujúcom zúčtovacom cykle vašej inštitúcie, ktorá vydáva kreditné karty. Prijímame karty Master Card, American Express a VISA.

V procese objednávky vyberte ako spôsob platby kreditnú kartu. V ďalšom kroku zadajte údaje o svojej kreditnej karte. Z bezpečnostných dôvodov pri zadávaní údajov žiadame aj číslo overenia karty (CVV2- a CVC2) vytlačené na zadnej strane karty.

Neakceptujeme debetné karty (Visa Electron, Carte Bleue, Switch, Delta atď.). Zákazníci, ktorí majú len debetné karty, majú možnosť iných spôsobov platby (dobierka-v rámci EÚ a platba bankovým prevodom (zálohová faktúra ) -v celom svete)

 

Náš záväzok voči vašej bezpečnosti však ide ešte ďalej:

 

Údaje o vašej kreditnej karte uchovávame len na účely príslušnej transakcie, takže pri každom nákupe ich musíte zadať znova. Máme tiež vlastný digitálny certifikát na šifrovanie prenosu údajov a na spracovanie transakcií využívame služby renomovanej špecializovanej spoločnosti na elektronické platobné transakcie. Ďalšie bezpečnostné opatrenia nájdete v časti Informácie o bezpečnosti na prvý pohľad.

Číslo na overenie karty CVV2 a CVC2

 

Na spracovanie platieb kreditnými kartami Visa alebo Mastercard vyžadujeme ďalšie informácie: číslo overenia karty CVV2 alebo CVC2. Toto trojmiestne číslo sa nachádza na zadnej strane vašej kreditnej karty. Trojmiestne číslo CVV2 je vytlačené inverznou kurzívou hneď nad podpisovým pásikom na zadnej strane karty. Zvyčajne je číslo vašej karty priamo pred ním. Potrebujeme len posledné 3 číslice tohto čísla (zvyšné číslice sú len opakovaním čísla vašej kreditnej karty).

Kód na overenie karty (CVV2 / VISA - CVC2 / Mastercard) je bezpečnostný prvok kreditných kariet. Je to trojmiestna kontrolná číslica na zadnej strane kreditnej karty. Tento nový bezpečnostný prvok zabraňuje použitiu sfalšovaných alebo odcudzených údajov kreditnej karty a s tým súvisiacim podvodom s kreditnými kartami.

Overovacie číslo CVV2/CVC2 zabezpečuje, že osoba, ktorá nakupuje, skutočne vlastní kreditnú kartu, a nie iba doklad o nákupe alebo číslo karty. Číslice nie sú uložené na magnetickom prúžku a nedajú sa vypočítať z čísla kreditnej karty.