Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Ústny roubík

Newsletter

Ústny roubík 

Naše ústne dutiny vypchávajú ústa a netolerujú žiadne spätné reči. V prípade potreby sú naše roubíky dokonca uzamykateľné... Lievikové roubíky, guľôčkové roubíky, krúžkové roubíky a ďalšie nájdete v obchode MEO bondage.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 67 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 67 položiek

Teória a prax ústneho roubíka

 

Motivácia pre použitie ústneho roubíka môže byť účelová, napríklad aby sa zabránilo pasívnemu partnerovi (spodnému) hovoriť a kričať; ústny roubík však môže byť nasadený aj na žiadosť spodného, pretože spodný považuje tento pocit za príjemný alebo mu pomáha vcítiť sa do úlohy v mocenskej štruktúre erotickej hry v bondáži. Niektorí ľudia tiež považujú poníženie za erotické a stimulujúce, čiastočne kvôli nekontrolovateľnosti slinenia. Ďalší podnet na používanie guľového roubíka spočíva v bezbrannosti zadku, ktorú symbolizuje. Oči ľudí s guľovým roubíkom sa zdajú byť väčšie a jeho nosenie zvyčajne vedie k napätiu tváre dotyčnej osoby; spolu s výrazne obmedzenými možnosťami verbálnej komunikácie to zvyčajne zintenzívňuje intenzitu hry medzi Top a Bottom.

Kúpa ústneho roubíka je otázkou dôvery

 

V našom obchode s bondážou máme rôzne roubíky, pretože roubík do úst je pri bondáži nepostrádateľným BDSM doplnkom. Či už hľadáte ústny roubík ako SM hračku, kožený ústny roubík, bondage ústny roubík alebo obľúbený guľôčkový roubík, zaručene nájdete, čo hľadáte. Aj keď ide o trochu viac bondage alebo SM, máme pre vás tie správne produkty, napríklad naše postroje na hlavu s ústnym roubíkom. Ak máte radi zlaté sprchy, máme aj ústne roubíky s lievikmi alebo ústne roubíky s rúrkami a otvormi. Ak je vaším fetišom vynútená feminizácia, dobre by vám poslúžil náš roubík do ústPussy Face .

 

Systém ústnych roubíkov pre BDSM profesionálov, SM roubíky a dominové roubíky

 

Už takmer dve desaťročia vyrábame rôzne ústne roubíky pre BDSM komunitu a pre profesionálne SM štúdiá, pánov a dominy. Ak máte záujem o profesionálny systém ústnych roubíkov s vymeniteľnými nástavcami, odporúčame vám náš systém ústnych roubíkovHumilator . Tento SM systém je nielen súčasťou katalógu BDSM trestov, ale má aj možnosť pripojenia mnohých doplnkov k roubíkom. Základný roubík do úst možno premeniť na roubík do úst s toaletnou kefou, roubík s držiakom na toaletný papier alebo SM roubík s oprašovačom pierok.

 

Gag s O-krúžkom, guľôčkový gag, gag na penis alebo gag s rozperkou do úst

 

Povolené je čokoľvek, čo sa vám páči. V MEO určite nájdete roubík podľa svojho výberu a svojich fetišistických snov. Náš obchod s fetišmi sa totiž špecializuje na želania početných zákazníkov BDSM z celého sveta. Či už máte záujem o O-krúžkový roubík z kože a ocele, guľôčkový roubík s červenou guľôčkou alebo ústny roubík s penisom, alebo uprednostňujete rozťahovací ústny roubík, je len na vás. Môžete si však byť istí, že roubík, o ktorom ste vždy snívali, vám diskrétne doručíme domov do 48 hodín.

 

Pohodlný roubík do úst, bondage roubík alebo radšej SM roubík?

 

Okrem bondage pút patrí k základnej erotickej výbave každého milovníka BDSM bondáže roubík do úst. Preto v našom bondage online obchode nájdete nielen jednoduché roubíky, ale aj rôzne ústne roubíky, ktoré spĺňajú všetky preferencie v bondage a SM. Bondážne a SM gagy nájdete v MEO v mnohých prevedeniach a tvaroch, ale aj ústne gagy pre začiatočníkov (priedušné) a pohodlné, ako aj vodotesné BDSM gagy na hry v zlatej sprche, veľmi násilnéSM gagy pre SM štúdiá a BDSM profesionálov. Od A po Z tu nájdete všetky informácie, ktoré potrebujete na kúpu toho správneho ústneho roubíka.

 

Tieto rôzne ústne roubíky nájdete v obchode s bondage pomôckami MEO:

 

Guľôčkový roubík a roubík do úst s guľôčkou

 

Guľôčkový roubík je ústny roubík a pozostáva z plastovej guľôčky z PVC alebo silikónu, ktorá sa zasúva za zuby. Aby sa zabránilo jej vytlačeniu jazykom, guľôčkový roubík sa upevní za hlavu subíka pomocou remienka na hlavu. Tak ako pri mnohých iných roubíkoch, aj tu môže Sub vydávať zvuky napriek roubíku, ale hovoriť je ťažké. Pekný výber guľových roubíkov nájdete pod týmto odkazom (kliknite sem).

 

 

Krúžkový roubík alebo ústny roubík s O-krúžkom

 

Naše krúžkové roubíky majú podobnú funkciu ako naše guľôčkové roubíky. Namiesto gumovej guľôčky sa však za zuby zasunie krúžok, ktorý sa za hlavou upevní remienkom. Aby sa zabránilo poškodeniu zubov, náš krúžkový roubík je potiahnutý kožou. Obzvlášť obľúbené krúžkové roubíky v našom obchode s bondage sú napríklad náš vodotesný krúžkový roubík, náš krúžkový roubík deep throat, náš krúžkový roubík Cock SLUT, ako aj naše krúžkové roubíky "ústa dokorán" v červenej farbe a krúžkový roubík v čiernej farbe. Dýchanie s krúžkovými roubíkmi je na rozdiel od väčšiny iných ústnych roubíkov pomerne jednoduché a prístup k ústam subíka je voľný.

 

Penisový roubík alebo roubík do úst s penisom

 

Ústny roubík s penisom uzatvára ústa koženým remienkom, ktorý je upevnený na krku. Na vnútornej strane roubíka s penisom vyčnieva replika koženého alebo silikónového penisu. Penis roubíka s penisom vyčnieva hlboko do spodnej časti úst. Okrem toho môže byť na vonkajšiu stranu roubíka pripevnený ďalší penisový vibrátor, ktorým môže osoba s roubíkom uspokojiť svoju Top alebo milenku. Rovnako ako pri mnohých iných roubíkoch do úst, aj tu môže Sub napriek penisovému roubíku vydávať zvuky, ale hovoriť je ťažké.

 

Snaffle gag alebo ústny roubík so snaffle

 

Snaffle gag, známy aj ako gag pre poníky alebo bit gag, pripomína snaffle a používa sa najmä pri hre na poníka & pet play. Snaffle gag sa často používa aj pri rolových hrách ako súčasť postroja na hlavu pripomínajúceho uzdu. Náš snaffle gag sa upevňuje za hlavu pomocou remienka pripevneného ku krúžkom. Inšpirovaní klasickými snaffle gagmi vyrábame rôzne okrúhle a oválne ústne gagy s upevnením podobným snaffle. Hovorenie, stonanie a kňučanie nie sú takmer vôbec ovplyvnené.

 

Balónový alebo nafukovací ústny roubík

 

Náš balónový roubík pozostáva z latexového balónika, ktorý sa v ústach subíka nafúkne pomocou guľôčkovej pumpy. Vďaka guľôčke s pumpičkou sa nafukovací balónikový roubík tak, že počas bondáže vyplní ústa. Panikový ventil umožňuje v prípade potreby únik vzduchu. Keďže balónový roubík by bez ďalšej fixácie v ústach nezostal, balónový roubík je často súčasťou postroja na hlavu alebo koženej masky, spandexovej masky alebo neoprénovej masky. Balónový roubík a náš motýlí roubík sú najúčinnejšie ústne roubíky v našom obchode s bondage.

 

Ústny roubík do tlamy

 

Náhubok na ústa uzatvára ústa len pomocou dosky ako súčasť postroja na hlavu a nie je veľmi účinný ako roubík na ústa, ale často má v rámci bondáže charakter hry na role Human puppy Play často má charakter hrania rolí. Náhubok sa preto často kombinuje s balónovými roubíkmi alebo inými vnútorne pripojenými ústnymi roubíkmi, ako sú napríklad roubíky na penis. Nádherným bondage náhubkom je napríklad náš ústny roubík na ponožky, jocks & poppers. V ponuke máme aj mnoho postrojov na hlavu s náhubkami, ako aj masky s náhubkami.

 

Šály a šatky na nasadenie roubíka

 

Pravdepodobne najstaršia metóda na zacpávanie ústa Bottom pri bondáži. Pri tejto technike dávenia sa do úst Bottom umiestni látka, roubíková ponožka alebo šatka. Aby sa zabránilo vypľúvaniu, ústa sa dodatočne zaškrtia šatkou / Hanky alebo našou bondage šatkou. Náš roubík do úst odporúčame najmä na ponožky, jocksy a poppery.

 

Ucpanie úst páskou alebo bondage páskou

 

Lepiaca bondage páska sa často používa na roubík do úst vyrobený z pásky. Profesionálnym a nelepivým BDSM výrobkom na tento účel je naša samolepiaca bondážná páska v červenej alebo čiernej farbe.

 

Rozpínače úst a čeľustí

 

Rozpínačeúst alebo čeľustí pochádzajú z lekárskej techniky a môžete si ich zakúpiť v našom obchode s bondážou. Používajú sa na udržanie otvorených úst zadku. Keďže zabraňujú hovoreniu a zatváraniu úst, našli si cestu do erotickej poradne ako špeciálna forma zubného ústneho roubíka. Na podobnom princípe funguje aj pavúčí roubík alebo kŕmidlo Dr. Sado, ktoré je tiež vyrobené z kovu a udržiava ústa otvorené. Odporúčame aj náš rozťahovač úst s ochranou zubov a remienkom na hlavu

 

Rúrkový roubík

 

Pri niektorých špeciálnych BDSM praktikách sa používajú tubusové gagy alebo nafukovacie tubusové gagy; tu sa do úst vysúva trubica, ktorá je pripevnená pomocou popruhov alebo masky. Rúrkové roubíky sa používajú na kontrolu dýchania alebo na zabezpečenie dýchania pod vodou.

 

Kostný roubík

 

Veľmi častý pri pet play alebo human pup Playústny roubík má podobu kosti, ktorá vypcháva ústa Bottom alebo puppy, t. j. ľudského šteňaťa, spôsobom vhodným pre daný druh. Vďaka opasku na hlavu sa dá kostený roubík pevne pripútať okolo hlavy, takže šteňa nemá žiadne iné Human puppy nemá inú možnosť, ako sa do kosteného roubíka zahryznúť.

 

Uzamykateľný ústny roubík a roubík s časovým zámkom

 

 

Aby sme zvýšili psychologický úder roubíka, mnohé naše ústne roubíky dodávame v uzamykateľnej verzii, nazývanej aj uzamykateľný roubík. Uzamykateľný roubík možno uzamknúť bežným visiacim zámkom, ako aj naším digitálnym časovým zámkom MEOBOND.

 

Roubík na jazyk alebo pery

 

Jazýčkový roubík MEO pochádza z japonského BDSM, kde je jazyk upnutý medzi tyčami, a preto sa nedá stiahnuť späť do úst. Tento typ roubíka, ktorý je na ázijskej BDSM scéne pomerne rozšírený, je pravdepodobne najlepším riešením v oblasti bondáže s roubíkom. Pretože takto zaškrtený Bottom nemá inú možnosť ako úplné ticho!

 

Lievikový roubík

 

Lievikové roubíky sa používajú na donútenie Sub prehltnúť tekutiny alebo zlaté sprchy. Lievikové roubíky sú často súčasťou postroja na hlavu alebo masky.

 

 

Bezpečnosť a riziká Ústne roubíky

 

Ústne roubíky sa používajú pri niektorých sexuálnych praktikách BDSM, zvyčajne na základe konsenzu, rozumnosti a bezpečnosti, zásady Safe, Sane, Consensual, ako je známa v subkultúre BDSM.

 

Zväzovanie pomocou roubíkov nie je bez rizika a vyžaduje si osobitnú úroveň pozornosti medzi Bottom a Top kvôli obmedzenej komunikácii a čiastočnému obmedzeniu dýchacích ciest. Z bezpečnostných dôvodov by sa mal dohodnúť zvukový vzor ako bezpečné slovo na zastavenie všetkých bondážnych akcií. V každom prípade musí byť zaručené voľné dýchanie.