Od 18 rokov

Nasledujúce stránky sú určené len pre dospelých. Vstúpením potvrdzujete, že máte minimálne 18 rokov.

Moderné pásy cudnosti

Newsletter

Moderné pásy cudnosti 

Pás cudnosti s diaľkovým ovládaním a stimulačným prúdom. 100 % odolný proti úniku. Možnosť cudnosti na roky.

12
na stránku
Zobraziť 1 - 12 z 32 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 32 položiek

Čo je pás cudnosti pre mužov a ako používať pás cudnosti?

 

Pás cudnosti pre mužov je zariadenie na uzavretie penisu muža, aby už nemal kontrolu nad svojimi genitáliami, t. j. akési väzenie pre penis. Zabraňuje erekcii penisu, a tým zvyčajne zabraňuje aj orgazmu. História pásu cudnosti pre mužov siaha k typom hier v BDSM, kde pás cudnosti pre mužov často používajú dominy pri chove mužských otrokov rozkoše. Osoba, ktorá drží kľúč od klietky, sa nazýva keyholder alebo držiteľ kľúča, ako je to v prípade pásov cudnosti pre ženy.

 

Konštrukcia pásu cudnosti je pomerne jednoduchá. Mužský penis sa vloží do rúrkovej konštrukcie. Toto zariadenie je pomocou zámku pripevnené ku krúžku, ktorý uzatvára penis a semenníky. Bez otvorenia zámku nemôže nositeľ pásu cudnosti pás cudnosti odstrániť. Niektoré modely pásov cudnosti, ktoré nositeľ často nosí dlhší čas, majú mechanizmus, ktorý umožňuje ich otvorenie v prípade núdze. Tento mechanizmus je taký, že po núdzovom otvorení sa klietka už nedá uzamknúť. Takto keyholder pri ďalšom stretnutí spozná, že sa otrok zbavil klietky, čo zvyčajne vedie k ďalším, prísnym výchovným opatreniam k cudnosti.

 

Pásy cudnosti alebo klietky na penis pre mužov sú k dispozícii v mnohých vyhotoveniach. V závislosti od požadovanej veľkosti penisu existujú malé a tiež veľké pásy cudnosti, takže každý muž si môže nájsť ten správny pás cudnosti pre svoj penis. Rúrkovité zariadenie môže byť uzavreté, otvorené alebo polootvorené.

 

Zvyčajne sa takéto pásy cudnosti pre mužov nasadzujú na dlhšiu dobu používania a často sa dodávajú aj s jednorazovými zámkami (plastovými tesneniami) MEO. V ďalšom priebehu nášho opisu spomenieme rôzne pásy cudnosti a poukážeme na osobitné vlastnosti jednotlivých typov. Vo všeobecnosti platí, že pri používaní pásu cudnosti je dôležité zabezpečiť, aby sa počas používania nepoškodilo citlivé erektilné tkanivo a aby nositeľ pociťoval, že klietka na jeho penise je zároveň trestajúcim obohatením. V našom teste pásov cudnosti sme zistili, že s trochou skúseností sa používanie pásu cudnosti rýchlo stane rutinou.

 

Ktoré modely pásov cudnosti sú k dispozícii pre mužov? Aké sú výhody a nevýhody jednotlivých modelov?

 

 

Pásy cudnosti pre mužov vyrobené z mäkkého materiálu:

 

Najobľúbenejším mäkkým materiálom pásov cudnosti pre mužov je silikón. Tieto pásy cudnosti sa veľmi dobre nosia a sú pomerne lacné. Keďže sa dokážu dobre prispôsobiť svojmu tvaru, sú obľúbené, aby ich nositelia mohli nosiť pod bežným oblečením. Takéto pásy cudnosti pre mužov nie sú objemné a ušetria nositeľa nepríjemných pohľadov. Vďaka ľahko udržiavateľnému materiálu sa dajú čistiť aj počas nosenia alebo ich môžete používať počas sprchovania.

 

Nevýhodou je elasticita materiálu, ktorá neumožňuje úplné obmedzenie. Môže sa stať, že nositeľ dosiahne orgazmus aj napriek klietke, pretože materiál nedokáže so stopercentnou istotou zabrániť erekcii. Napriek tomu možno takýto pás cudnosti odporučiť, najmä pre BDSM začiatočníkov sú veľmi vhodné. Na MEO.de nájdete niekoľko atraktívnych modelov, napríklad tento pás cudnosti pre mužov z priehľadného silikónu.

 

Pás cudnosti pre mužov z tvrdého materiálu:

 

 

V ponuke sú dve verzie. Jedna je vyrobená z tvrdého plastu a druhá je z kovu, zvyčajne ide o pásy cudnosti z nehrdzavejúcej ocele. Obe vyhotovenia majú veľké výhody, a to tak pre nositeľa, ako aj pre držiteľa kľúča. Z hľadiska ceny sú kovové pásy cudnosti zvyčajne drahšie. Na oplátku však zvyčajne vydržia veľmi dlho a svojmu majiteľovi poskytujú potešenie po dlhý čas. Za zmienku stoja aj pásy cudnosti pre mužov plug, prípadne pásy cudnosti pre mužov s hrotmi alebo tŕňmi, s ktorými má mnoho našich zákazníkov KG dobré skúsenosti.

 

Pásy cudnosti pre mužov z tvrdého plastu:

 

 

Sú nenápadné a pri letiskovej kontrole si ich nikto nevšimne. Vzhľadom na ich o niečo nižšiu stabilitu sa však môžu zlomiť a zraniť nositeľa. Okrem toho sa dilatátory a katétre ťažšie pripevňujú alebo sa na tvrdý plast naozaj nedajú dobre pripevniť. Napriek tomu mnohé vrchné a tiež profesionálne dominy na takýto pás cudnosti prisahajú. Ľahko sa nasadzujú a vďaka priesvitnému dizajnu je ľahko vidieť, či je penis správne umiestnený.

 

Ďalšou výhodou je, že v "najhoršom prípade" sa dá pás cudnosti odstrániť aj pomocou nástrojov. Ak sa penis skrútil a zasekol v páse cudnosti a potom sa zasekol zámok, budete radi, že nemusíte volať zámočníka. Pomocou jednoduchých klieští alebo dokonca nožníc možno skrutky prestrihnúť a penis zachrániť. Iná vec je, či pán alebo pani uverí Sub, alebo KG otrokovi, že to bol naozaj jediný spôsob, ako uniknúť trápnej situácii.

 

Kovový pás cudnosti pre mužov:

 

 

Kovové pásy cudnosti pre mužov sú podstatne reštriktívnejšie ako pásy cudnosti pre mužov z plastu. Už len chladný, nepoddajný kov spôsobuje, že srdce mužov milujúcich cudnosť bije rýchlejšie. K dispozícii je množstvo pásov cudnosti a ich sortiment ďaleko prevyšuje sortiment plastových pásov cudnosti pre mužov. Je to preto, že kov je oveľa tvrdší a nepoddajnejší ako bežné plasty, napríklad polykarbonát alebo PVC. Okrem rúrkových konštrukcií existujú aj skutočné korzety na penis vyrobené z kovu. Či už ide o pásy cudnosti so sieťkami, pásy cudnosti s mriežkami alebo pásy cudnosti s krúžkami, najnápaditejšie pásy cudnosti sú vyrobené z kovu.

 

Jedným z najobľúbenejších pásov cudnosti, ktorý u niektorých mužov vyvoláva skutočný strach, sú takzvané Brány pekla. V preklade to znamená "Brány pekla" a ide o konštrukciu z rôznych krúžkov spojených koženým pásom alebo kovovou tyčou. Krúžok s najväčším priemerom je pripevnený ako zadržiavací krúžok za semenníky okolo penisového drieku. Každý z nasledujúcich krúžkov má o niečo menší priemer ako predchádzajúci, takže žaluď je pevne uzavretý posledným krúžkom, aj keď nie je vztýčený. Ak je nositeľ tejto klietky na penis sexuálne stimulovaný, krúžky "Brány pekla" začnú veľmi bolieť, čo výrazne tlmí sexuálne potešenie. Skúsení keyholder vedia, ako udržať svojich KG otrokov s touto "Bránou pekla" dlhý čas presne medzi spaľujúcou žiadostivosťou a mizernými bolesťami, preto ten príznačný názov.

 

Pásy cudnosti pre mužov s katétrom alebo dilatátorom:

 

 

Niektoré pásy cudnosti pre mužov umožňujú zaviesť do močovej trubice zátku na penis (princovo žezlo)alebo katéter. Katéter umožňuje močenie a odtok semena. Na druhej strane dilatátor nesmierne zvyšuje napätie pri hre. Niektoré pásy cudnosti pre mužov majú dokonca pevný hrot, ktorý sa vkladá pri ich nasadení. Tento dodatočný stimul môže muža takmer vyviesť z miery, pretože každý pohyb a každú drobnú erekciu môže pociťovať s dvojnásobnou intenzitou.

 

Niektoré z našich pásov cudnosti zo série NoPacha sú navrhnuté tak, aby sa do nich dal dodatočne vložiť dilatátor, čím sa podnieti mužova túžba proti jeho vôli. So zväčšujúcim sa opuchom sa zväčšuje aj bolesť penisu, ktorú často zvyšujú vnútorné hroty. Ak je bolesť príliš veľká, rozkoš niekedy úplne zmizne. Nie je to tak pri použití dilatátora, s ktorým sa muž stáva žiadostivým aj proti svojej vôli, aspoň do určitého bodu. Ak sú pre vás pásy cudnosti s dilatátorom príliš nudné, môžete použiť aj pás s dilatátorom močovej trubice. Tento typ pásu si však vyžaduje veľmi citlivé zaobchádzanie, pretože nemožno vylúčiť vážne poranenia.

 

Pásy cudnosti s vibrátorom alebo pásy cudnosti so stimulačným prúdom:

 

 

V MEO sú samozrejme k dispozícii aj pásy cudnosti s vibrátorom alebo s možnosťou pripojenia zariadení so stimulačným prúdom. Obe vyhotovenia majú za cieľ zvýšiť mužovo potešenie a priviesť jeho penis k erekcii, hoci práve tomu by chcel muž podľa možnosti zabrániť. Najmä pomocou TENS Gert možno penis stimulovať až na prah bolesti - často v kombinácii s dilatátorom ako elektródou. Veľmi submisívni muži si užívajú, keď sú uväznení vo svojej rozkoši nemožným orgazmom, zatiaľ čo sadistickí vrchári nachádzajú potešenie v kontrolovateľnom utrpení svojho subíka.

 

Nový pás cudnosti CELLMATE - pás cudnosti ovládaný aplikáciou:

 

S pásom cudnosti CELLMATE sa musíte úplne vzdať kontroly nad svojím penisom, pretože pás cudnosti CELLMATE je elektronický pás cudnosti ovládaný aplikáciou pre submisívnych mužov! Vaša partnerka ovláda pás cudnosti CELLMATE veľmi jednoducho a bez zložitej technológie pomocou špeciálnej aplikácie. Môžete očakávať nekonečné vzrušujúce chvíle s dominantnou partnerkou, v ktorých úplne stratíte kontrolu nad svojím penisom . Použite napríklad náš pás cudnosti CELLMATE ovládaný aplikáciou počas nakupovania a nechajte sa partnerkou prekvapiť v šatni. Mimoriadne vzrušujúce je to aj doma, keď má partnerka úplnú kontrolu nad vaším mužstvom. Či už ste doma, cestujete, nakupujete, športujete, robíte bondage alebo dokonca máte výchovu na diaľku , pás cudnosti CELLMATE od MEO® vás udrží úplne cudného a váš penis bude vďaka dômyselnému ovládaniu pomocou aplikácie úplne pod kontrolou.

 

S pásom cudnosti CELLMATE pre mužov nezáleží na tom, kde ste alebo čo práve robíte. S pásom cudnosti CELLMATE s ovládaním pomocou aplikácie môže stránka keyholder (tá, ktorá má kľúčovú moc) rozhodnúť, či môže byť submisívny muž uvoľnený zo svojej cudnosti. V kombinácii s aplikáciou pre Android a iOS si môžete jednoducho zriadiť účet a prepojiť pás cudnosti CELLMATE so svojím používateľským menom.

 

Análna cudnosť:

 

Ako mávnutím čarovného prútika sa náš uzamykateľný butt plug, po vložení, roztiahne doširoka - teraz ho stačí uzamknúť a vybrať kľúč. Bez kľúča sa "análny majster" už nedá vybrať. Iba s kľúčom sa dá butt plug opäť zmenšiť na najmenšiu veľkosť a vytiahnuť. Najlepšia voľba, pokiaľ ide o uzamykateľný análny kolík!

 

Elektronický časový zámok pre pásy cudnosti:

 

Digitálny časový zámok MEOBOND vás uvoľní až po uplynutí nastaveného času. Umožňuje úniku odolné a bezpečné samoviazanie alebo časovo riadenú cudnosť. Náš časový zámok MEOBOND v sebe ukrýva skutočnú špičkovú technológiu a možno ho pripevniť k takmer všetkým bondage putám alebo pásom cudnosti. Konečne môžete prežívať svoje dokonalé fantázie o samoväzbe a cudnosti, pretože časový zámok MEOBOND sa dá nastaviť na minútu, maximálne na 100 hodín. O tom sníval každý a MEO to splnilo! "Erotický časový zámok" sa jednoducho používa a je spoľahlivý pri svojom použití, zabezpečí vám to, o čom ste vždy snívali. Náš zámok vydrží ťahovú silu 130 kilogramov a vďaka tomu je ideálny na časovanú bondáž s putami na ruky, putami na členky, rozťahovacími tyčami s putami na členky, bondage postrojmi, klietkami cudnosti, pásmi cudnosti, roubíkmi a dokonca aj na náš uzamykateľný análny kolík.

 

Nápady na BDSM hry s nasadeným pásom cudnosti:

 

Tu je niekoľko nápadov na hry, ktoré sú vhodné pre začiatočníkov s pásom cudnosti aj pre pokročilých hráčov. Rozsah, a teda aj nebezpečenstvo pre zdravie, sa od návrhu k návrhu zvyšuje. Začiatočníkom BDSM odporúčame pristupovať k tejto téme opatrne.

 

Porno filmy s pásom cudnosti:

 

Top nasadí vybranú klietku cudnosti na Sub a obaja spolu sledujú porno. To ho nesmierne vzrušuje a Sub ho čoskoro bude prosiť, aby ho oslobodil od obmedzenia svojej žiadostivosti. To sa dá využiť na strávenie spoločného milostného večera alebo ako východisko pre ďalšie hry.

 

Výlety s pásom cudnosti:

 

Pás cudnosti pre mužov, vyrobený z tvrdého materiálu, sa nasadí a jeho nositeľ si cez neho musí obliecť priliehavé nohavice. Potom idú spolu nakupovať a na dlhú prechádzku mestom. Aj keď si to všimne len niekoľko okoloidúcich, nositeľ KG bude mať pocit, že pás cudnosti vidí každý, a bude sa cítiť naozaj pekne ponížený.

 

Nutkavá nadržanosť:

 

Prísne obmedzenie v klietke je uvalené na spútaného muža. Na tento účel mu aktívna partnerka nasadí klietku, ktorá môže byť vybavená elektródami a ktorá umožňuje použitie dilatátora. Šikovnou stimuláciou sa penis bezmocného, spútaného muža privedie do erekcie, čo spôsobuje bolesť v dôsledku obmedzenia klietkou. Bolesť zaháňa rozkoš, kým Top opäť nestimuluje uzamknutý penis. Striedaním elektrickej a uretrálnej stimulácie sa rozkoš podnecuje, a keď sa zabudne na bolesť, hra sa môže opäť začať.

 

Na večeri s priateľmi:

 

Top pozve večer na večeru niekoľko priateľov. Keď je spoločnosť kompletná, na Sub sa nasadí pás cudnosti (tu odporúčame najmä náš pás cudnosti NoPacha) a ukáže sa priateľom. Ponižujúce a zároveň nesmierne vzrušujúce pre submisívnych mužov.

 

Vynútený orgazmus alebo vynútená kastrácia:

 

Prostata je sexuálne centrum mužov, ktoré určuje ejakuláciu. Pomocou zariadenia CUMELOT, stimulátora prostaty prispôsobeného potrebám BDSM, sa prostata stimuluje, až kým sa nevytlačí sperma, bez potreby potešenia alebo vzrušenia. Tento postup sa označuje aj ako prostatický orgazmus alebo nútené uvoľnenie.

 

Chilli alebo zázvor pre penis:

 

Pripojený penis sa otvorí pomocou dilatátora močovej trubice a do močovej trubice sa vloží kúsok olúpaného koreňa zázvoru alebo chilli. To veľmi štípe, ale ak má takto ošetrovaná osoba na to chuť, poskytne jej to aj potešenie. Podobne ako pri hre "nutkavá nadržanosť" môže Top šikovným vzrušovaním a popieraním zabezpečiť, aby Sub zostal uväznený vo svojej žiadostivosti.

 

Uretrálna stimulácia:

Zvučenie sľubuje mnohonásobné orgazmy! Sounding alebo uretrálne hrátky znejú pre nezasvätených bolestivo, ale môžu byť aj šialene vzrušujúce. Je však potrebné dbať na to, aby bola príjemným zážitkom.

 

Výrobky na starostlivosť o pás cudnosti:

 

Na penis:

 

 

PLOWBOY True Feel fetish lubrikačný gél je vďaka ošetrujúcim zložkám ideálny na análny strečing, rozťahovanie a tiež pre nositeľov pásu cudnosti. PLOWBOY True Feel je ošetrujúci lubrikačný gél pre náročných mužov. Osvedčené a testované zložky ako aloe vera a vitamín E sa starajú jemne a prirodzene a poskytujú zamatový pocit počas sexu.

 

Čistenie pásu cudnosti:

 

 

INSTACLEAN je prvou voľbou komunity BDSM! Patogénne vírusy a baktérie číhajú všade. S dezinfekčným sprejom INSTACLEAN, dezinfekčným prostriedkom na ruky, môžete chrániť seba aj ostatných pred chorobami. Náš dezinfekčný sprej INSTACLEAN má intenzívny antimikrobiálny účinok proti baktériám, plesniam a vírusom. Kompatibilita s mnohými materiálmi robí z dezinfekčného spreja INSTACLEAN univerzálny dezinfekčný prostriedok na čistiace pásy.

 

Kde si môžete kúpiť pás cudnosti pre mužov? Na stránke www.meo.de

 

 

Na www.meo.de nájdete pôsobivo veľký výber pásov cudnosti pre mužov. Ak hľadáte pás cudnosti na penis, stačí sa pozrieť! Odporúčame vám, aby ste si pás cudnosti nevyrábali sami. Pás cudnosti si môžete objednať online oveľa jednoduchšie, rýchlejšie a lacnejšie. Takmer každý model vám dodáme v čo najkratšom čase, samozrejme, veľmi diskrétne a neutrálne zabalený.